Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:D:D:D:D.Sałatka z halibuta..............Halibut i sałata lodowa i słonecznik :D:D:D:D.Halibuta grillujemy w specjalnym naczyniu bo tłusty jak cholera.Studzimy.:D:D:D:D.Wyościowujemy :D:D:D:D.Sałatę lodową poddajemy obróbce cieplnej z odrobiną czerwonego wina :D:D:D:D.Kandyzujemy ziarno słonecznika :D:D:D:D.Tak przygotowane składniki jako chłodne łączymy :D:D:D:D.

 

:bye:

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 849
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zawinąłem pstrąga w folię.w bebeszki wsadziłem masło i zielepastwo............Następnie go zapiekłem w temp. 200 stC przez 30 min.odkryłem folię i go odparowałem.Starłem:D ziemniaki na tarce jarzynowej ,ugotowałem makaron nitki i ze smażyłem z ziemniakami.To połączenie jest zajebiste.Kawałek fileta, makaronowe ziemniaki i Świąteczna ćwikła to jest to.:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosoś płaty należy włożyć do śmietanki 30% z,zostawić na kilka godzin.Następnie wyjąc ,odsączyć -wysuszyć i oprószyć mąką. Wspaniale smakuje z kminkiem i ziemniakami .Czyli po jego delikatnym ze smażeniu układamy na warstwę uprzednio ugotowanych w mundurkach ziemniakach(obranych ze skórki).Przykrywamy drugą warstwą i delikatnie zapiekamy.Gwarantuję ,że to Wam przypadnie do gustu.:yes::yes::yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaty z dorsza należy skropić w maggi.Następnie przełożyć cebulą ,koniecznie czerwoną by zafarbował.Po czasie wyjąć go i obsmażyć z dwóch stron na maśle.Ugotować marchew z cebulą wyjętą z pod dorsza.Potraktować blenderem.Pierwszą warstwę papki położyć na dno naczynia żar........go.położyć płaty i przykryć drugą warstwą papki.Na wierzch położyć plastry pomidora bez skórki.Zapiec.:bye:

 

nie solimy a pieprzymy;)

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak tylko wracam z zimowych wakacji, wybieram sie calkowicie zrelaksowany na dzika zwierzyne. nie ma to jak jak prosty domowy posilek z prawdziwego miesa, po dlugim wypoczynku.

 

danie naprawde proste. dziczyzna, ziemniaki (czerwone, fioletowe, zolte), czosnek , szalotka, sol i pierz, oliwka dziewicza, popularne ziola jak na zdjeciach, garnek zeliwny i 30 minut piekarnik.

 

danie wyjatkowo smaczne i aromatyczne. polecam.

 

 

bon appetit

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuńczyk....CDN.............

 

Luksusowy tuńczyk:yes::D.Robimy steki w ulubionej marynacie np. z wina,cebuli ,czosnku,cytryny,pietruszki(natki).Delikatnie przesmażamy go na oleju z obydwu stron.Układamy go na kiszonej kapuście wcześniej doprawionej jak na surówkę.Mnie smakuje zajebiście.Do tego zapiekane ziemniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...