Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub Samorobów - od Redakcji


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u la la.... samoroby dostały "własny" dział na pierwszej stronie....:cool: no no no ...

 

a gdzie dziennik MSU, Inż, inni?

... bo mnie widze automatem zakwalifikowano:D

( ja pier@#$%& - muszę uzupełnić dziennik o brakujące zdjęcie, bo siara wyjdzie:D )

 

edit:

 

doczytalem - dostaliśmy KLUB!!!

..no to teraz poproszę cygaro i szklane szkockiej!

Edytowane przez netbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie pojawilo sie kilka dziennikow tylko.

 

zastanawiam sie jak to bedzie na przyszlosc, czy ktos z Redakcji bedzie sledzil nowopowstajace dzienniki i przenosil tutaj te gdzie budowy prowadzone sa wlasnorecznie?

 

imho: albo powinny tu trafic wszytskie samodzielne budowy albo niebardzo ma to sens.

 

ps. netbet - mianowales sie prezesem klubu ?:) jestem sklonny ewentualnie sie przychylic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. netbet - mianowales sie prezesem klubu ?:) jestem sklonny ewentualnie sie przychylic ;)

 

... gdzie mnie tam do prezesowania... ja jak doczytałem objąłem wraz ze Matką Dyrettorką "patronat honorowy":lol2:

... - prezes - zawsze kojarzy mi się z jakimiś "premiami" "dodatkami" "bonusami":lol:

... - patronat honorowy - coś jak Szymborska, Wałęsa...

 

czas pomysleć w takim razie o fundacji :cool:

 

Pozdro

NETbet'honorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie pojawilo sie kilka dziennikow tylko.

 

zastanawiam sie jak to bedzie na przyszlosc, czy ktos z Redakcji bedzie sledzil nowopowstajace dzienniki i przenosil tutaj te gdzie budowy prowadzone sa wlasnorecznie?

 

imho: albo powinny tu trafic wszytskie samodzielne budowy albo niebardzo ma to sens.

 

 

Tomek - MA TO SENS!!

pomyśl ile się naszukałeś jak czegos nie wiedzialeś, a chciałes to machnąć sam?

nie wiedziałeś kogo podpytać?

nie wiedziałeś jak do tematu podejść?

nie chciałeś bulić "fahofcom" za jakąś pierdołę?

 

... ja tak miałem i pamietam ile czasu zajęło mi szukanie wiedzy na temat tego albo owego.

nam to sie już nie przyda, ale tym co na początku drogi, albo tym co sie przymierzają - będzie jak znalazł!!

 

MA TO SENS !!!

 

wszytkie samoroby powinny sie tu zgłosić!

nie dla siebie i "sławy". ale dla innych...

 

wszystkie dzienniki samorobów to kopalnia wiedzy, patentów i gotowych rozwiązań "co i jak"

 

bardzo dobrze że powstał taki dział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netbet, oj tam patronat honorowy, Prezes i już :p

Tez bardzo się cieszę że powstał ten klub, starzy samorobni znają innych, nowym może się to przydać.

Ja jednak swoje miejsce znalazłam wśród innych budujących w dziennikach budowy i jest mi tam dobrze.

Ale tu czuje się jak u siebie więc będę często, pomogę zwłaszcza tym którzy chcę budować ekstremalnie tanio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...