Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej,

chyba dobrze, ze poznikaly bo mozemy poogladac nowe:)

bedac na tropie kanapy idealnej zapytam-co to za naroznik i jak sie sprawuje?:)

 

Kanapa to Nova Maxliving złożona z kostek, które można przepinać i zmieniać kształt kanapy. Materiał obiciowy rewelacja w utrzymaniu czystości - Hugo, nie marszczy, nie kudłaci... Dla niektórych minusem może być brak funkcji spania. Ogólnie bardzo ją lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to bardzo dziękuję dziewczyny za miłe słowa!:) Przyjemnie jest usłyszeć pochwałę, tym bardziej jeśli samej się aranżuje:) Nie myślcie jednak, że mieszkam w takim ładzie, że szyszki leżą na stoliczku obok herbatki, że czas na czytanie książek itd.. :lol2::lol2: o nie, tak dobrze to nie mam. Teraz rządzi tu mały człowieczek a jego zabawki są dosłownie wszędzie. Skrzętnie przekładam je z kąta do kąta aby nie leżały na wierzchu, ale pomału tracę już siły:) Po prostu nie potrafiłabym wrzucić zdjęć bałaganu, wystarczy że mam go na co dzień :p A łazienki oczywiście będą, choć tutaj prawie nic się nie zmieniło. Coś tam jeszcze pstryknę ale dajcie mi trochę czasu:) Pozdrawiam cieplutko!

ps. marzy mi się całkowita metamorfoza sypialni, ale na to jeszcze za wcześnie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam

 

Czekałam z niecierpliwością, aż pojawi się jakiś nowy wpis z Twojej strony. Dom po prostu rzuca na kolana, oglądam te zdjęcia za każdym razem kiedy mam jakiekolwiek wątpliwości co do urządzenia swojego domu. Nie ukrywam, że jesteś dla mnie inspiracją. Po prostu Twój dom jest urządzony tak, że można w nim szaleć dodatkami kolorystycznymi i oto mi właśnie chodzi.

 

Mam kilka pytań, ja wiem, że mieszkacie już jakiś czas, ale może będziesz w stanie mi pomóc:

 

z jakiej firmy masz zlewozmywak w kuchni

lacobel w kuchni - jaki to kolor i mniej więcej jakie wymiary ma Twoja kuchnia?

czy mogłabyś pokazać oświetlenie główne w sypialni?

 

pozdrawiam Nani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Nani:)

 

Fakt, o to mi chodziło, aby nie ograniczać się do wyborów kolorystycznych na całe życie:)

 

Zlewozmywak to Teka Aura, lacobel w kuchni w kolorze mlecznej bieli. Kuchnia ma kształt L w rozmiarach wewnętrznego blatu:145 cm x 284 cm. Czy interesuje Cię też wielkość zabudowy - słupka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, za słupek dziękuję, bo ja czegoś takiego u siebie mieć nie będę. Super, teraz już wiem, prawie wszystko. U nas cała wykończeniówka dopiero zacznie się rozkręcać. Jak pokazałam mężowi Wasz dom, to powiedział: "o tak, to jest to", więc jak już facetowi się podoba, to znaczy, że to kolorystyczny strzał w 10'tkę :)

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie i czekamy na kolejne zdjęcia :)

 

P.S. A oświetlenie górne w sypialni? Możesz wrzucić jakąś fotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, za słupek dziękuję, bo ja czegoś takiego u siebie mieć nie będę. Super, teraz już wiem, prawie wszystko. U nas cała wykończeniówka dopiero zacznie się rozkręcać. Jak pokazałam mężowi Wasz dom, to powiedział: "o tak, to jest to", więc jak już facetowi się podoba, to znaczy, że to kolorystyczny strzał w 10'tkę :)

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie i czekamy na kolejne zdjęcia :)

 

P.S. A oświetlenie górne w sypialni? Możesz wrzucić jakąś fotkę?

 

Oj tak, facetów ciężko udobruchać:) Najczęściej mają całkiem odmienne zdanie od nas:)

Jeśli chodzi o sypialnię, nie ma się czym chwalić, na suficie podwieszanym mam 3 oczka halogenowe, żadnych lamp zwis. Mam sypialnię pod skosami stąd takie rozwiązanie. Bardzo rzadko je zaświecam, korzystam z lampek przy łóżku i lampy na komodzie. Zresztą chodzi mi po głowie metamorfoza sypialni bo aktualnie jest po prostu niejaka:)

 

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się :bye:

Na forum króluje klasyka, więc z wielką radością odkryłam Twój dziennik, a w nim minimalizm i moje kolory :yes:

Nie widzę żadnych zdjęć na początku dziennika, tylko zachwyty czytających, ale na szczęście wklejasz zdjęcia na końcu - super, ucieszyłam sobie oko :yes:

Pięknie to wszystko wygląda :yes:

Będę tu zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się :bye:

Na forum króluje klasyka, więc z wielką radością odkryłam Twój dziennik, a w nim minimalizm i moje kolory :yes:

Nie widzę żadnych zdjęć na początku dziennika, tylko zachwyty czytających, ale na szczęście wklejasz zdjęcia na końcu - super, ucieszyłam sobie oko :yes:

Pięknie to wszystko wygląda :yes:

Będę tu zaglądać :)

 

Witaj, dziękuję!

 

fakt, zdjęć już nie ma bo zaczęły znikać, więc usunęłam post ze zdjęciami:) Planuję jeszcze wkleić łazienki, ale nie mam ostatnio czasu na ich "obfocenie":(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Remiko :)

 

Pożarłam Twój watek na kolację - strasznie mi się u Ciebie podoba. Jest tak spójnie, konsekwentnie i wszystko do siebie pasuje. Żałuję, że przegapiłam wcześniejsze zdjęcia, coś czuję że sporo mnie ominęło:yes:

 

Ja bardzo przepraszam Gospodynię wątku, ale.. Chloe!!!!!!!! Boże, jak dobrze Cię widzieć!! http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,037_2Y_orig.gif Już się martwiłam, że na dobre przestałaś zaglądać na fm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Teraz się dopiero dopatrzyłam - zmieniliście stół? Tamten był inny i mniejszy coś mi się tak wydaje

Tak, tzn. to jest stół imprezowy, kiedy potrzebuję miejsca dla kilkunastu osób (rozkłada się). Tamten poprzedni ze szklanym blatem czeka na wystawienie go i sprzedaż, a ten obecny jest tylko chwilowo i potem też chcę go sprzedać. Docelowo kiedyś będzie tu inny również rozsuwany, ale to kiedyś:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Remiko :)

 

Pożarłam Twój watek na kolację - strasznie mi się u Ciebie podoba. Jest tak spójnie, konsekwentnie i wszystko do siebie pasuje. Żałuję, że przegapiłam wcześniejsze zdjęcia, coś czuję że sporo mnie ominęło:yes:

 

Witaj Chloe dziękuję:) Na poprzednich zdjęciach było nieco łyso, tzn. mega minimalistycznie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Witaj Remika,Twój dom podobał mi się już na deccori i bardzo żałuję że nie ma już tam zdjęć bo tutaj na tym forum coś mi się słabo otwieraja.Szukam inspiracji i właśnie na Twoich wnętrzach chce się wzorowac.Czy masz może konto na Instagram żebym mogła zdjęcia pooglądać bez problemu? Z GÓRY DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM Dominika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...