Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Remika-no przestan już bo znowu mnie najdzie chcec budowy następnego domu:lol2:

A poważnie to jeśli to nie problem proszę prześlij mi na priva wymiary swojej szafy w wiatrołapie i cene.

Dostalam cene na swoja i lekko mnie z butow wyrwalo...

Czy Ty masz fronty z białego lakieru?

DZIEKUJE BARDZO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie to jeśli to nie problem proszę prześlij mi na priva wymiary swojej szafy w wiatrołapie i cene.

Dostalam cene na swoja i lekko mnie z butow wyrwalo...

Czy Ty masz fronty z białego lakieru?

DZIEKUJE BARDZO!!!!

czy ja też mogę prosić ?? własnie myślę nad wiatrołapem, mam kilka wycen i chętnie porówna sobie :cool:

 

ślicznie u Ciebie, inspiracje tez mam w folderze ulubione :yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni1980 - dzięki, również dostałam newslettera:)) Ale niestety zbieram na krzesła do jadalni a potem na wakacje, więc i tym razem niestety będę musiała odpuścić:cry:

 

efi26 - Dzięki, hmmmm... aż wstyd się przyznać, to moja kompozycja ramki z Ikei i materiału również z Ikei :lol2: Ostatnio mam jakąś manię z tymi materiałami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika jesteś niesamowita, sama to oprawiasz?

Super pomysł, a którą ramę wybrałaś? -pomęczę Cię jeszcze jeśli pozwolisz ;)

Powiedz mi jeszcze jaki jest kolor rolet w kuchni? chodzi mi o material i te listwy boczne, bo okna masz w orzechu tak?

Jaki kolor ścian jest na całym dole?

Edytowane przez efi26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika jesteś niesamowita, sama to oprawiasz?

Super pomysł, a którą ramę wybrałaś? -pomęczę Cię jeszcze jeśli pozwolisz ;)

Powiedz mi jeszcze jaki jest kolor rolet w kuchni? chodzi mi o material i te listwy boczne, bo okna masz w orzechu tak?

Jaki kolor ścian jest na całym dole?

 

Elfi26 męcz mnie, męcz, jeśli tylko będę umiała pomóc - pomogę:)

Ramka Stromby czarna 100x70 cm - http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30151016/#/90209463

Kolor rolet to popiel ale zależy jak światło przyświeci wydają się trochę beżowo - popielate.

Listwy przy oknach - kolor aluminium, a okna b. ciemny palisander, prawie czarny.

Ściany na dole w całości białe Farba lateks KABE) (oprócz łazienki tam mam lekki popiel na ścianach i miejsc gdzie mam beton dekoracyjny.

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika z racji tego, że ruszyła u nas wykończeniówka mam kilka pytań :) :

1) Jaki masz system otwierania szuflad w kuchni? Nie mogę dostrzec czy fronty są frezowane czy jest uchwyt.

2) Jaki masz zlew w kuchni?

3) Jakie macie włączniki i kontakty

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i zapraszam do siebie.

 

Edit: kolejne 2 pytanka :):

4) Jaką macie wysokość listwy przypodłogowej

5) Jakie klamki macie...

Edytowane przez Monia_22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia22 woow bardzo się cieszę... będzie co pooglądać!

U mnie biała część jest frezowana bez dodatkowych listew, czarna natomiast ma front prosty z małymi czarnymi uchwycikami,

Osobiście chętnie te białe frezy wymieniłabym jednak na jakiś uchwycik - listwę:(

Zlew to Teka Aura 45 Onyks a włączniki to Simon Classic... już biegnę podglądnąć jak się maja prace u Ciebie :rotfl: ......a raczej się toczę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika, a jak oprawiasz ten materiał w ramkę? Naklejasz tkanine czy jakoś inaczej naciągasz?

 

Te materiały (Ikea) są dosyć grube, najpierw rozprasowuję (ew. docinam, lub podwijam i zaprasowuję boki), odwracam ramkę, rozkładam materiał i przykrywam pleckami z ramki. Ramki z Ikei mają takie czarne klipsy przesuwne, nimi mocno dociskam i już. Nie ukrywam czasami trwa to trochę zanim będzie idealnie, bo albo wpadnie włosek psa, albo nitka albo coś się lekko pomarszczy...... Czasami lecą przekleństwa, ale tanim kosztem można mieć coś oryginalnego:) Akurat Ikea ma dosyć fajne wzorzyste materiały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika bardzo dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź.

 

Mogę jeszcze prosić o odpowiedź na te pytania?

1) Jaką macie wysokość listwy przypodłogowej

2) Jakiej firmy macie klamki oraz jaki to model.

 

heh... dużo wyborów jeszcze przede mną, także pozwolę sobie od czasu do czasu Cię pomęczyć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Listwy mają wysokość 8 cm, a co do klamek - chodzi Ci o konkretne drzwi..? W sumie mamy 3 rodzaje do wejściowych, do piwnicy i do drzwi górnych, a przepraszam 4 bo jeszcze do szklanych.. Kurde nie pamiętam ani jednej firmy. Poczekam na M może on coś zapamiętał:)

...no tak będzie teraz u Ciebie "gorąco"!!!! Wiem jak jest:) Tysiąc pomysłów, brak zdecydowania.....a czas, czas, czas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...