Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bratkaf - serdeczne dzięki za miłe słowa :hug: Ramę zmierzę jak wrócę do domku, ale to będzie dopiero wieczorkiem... Jeśli chodzi o krzesła do jadalni, znowu mam dylematy, już prawie zamawiałam jeden model, ale coś jednak mi w nich nie leżało. Nie wykluczone, że w tym tygodniu zamówię inne do przymierzenia:)

 

diana_teresa Tobie również bardzo dziękuję:) Tak, szukałam poduszek wczoraj i nawet w pakamerze jedna mi się spodobała:) Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co tez sie zadowolilam tym 'naszym' swieczikiem z IKEA :) tylko u mnie ikeowy turkusowy a ten z BC marzy mi sie bialy ;) moze cos jeszcze upoluje za -70%? :D tez daleko nie mam a i w poblizu czerwona maszyna :D

 

AnnNS2, Reni- juz wiem wszystko - dzwoniłam do BC Krk. Ten turkusowy, który występuje też w białej wersji jest z nowej kolekcji, i cena jest taka jak na stronie, ten drugi okrągły we wzory jest ze starej kolekcji ale ani w KRK ani w Katowicach już go nie ma i nie będzie:((

 

AnnNS2 - ha, ha wygląda na to że będziemy miały takie same zostawy Ikea/BC tylko w różnych kolorach:)) Nawiasem mówiąc, polowałam na białą misę - koszyk na owoce z Ikei (Ty taką masz) ale niestety kiedy ona była w sklepach ja chyba byam na etapie wybierania płytek:)) Teraz dostępne są tylko czerwone. Nie masz czasami drugiej nowej w zapasie:)))?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta zmienną jest! :lol2:

 

Odpuściłam świecznik z BC, obecnie poszukuję :czegoś: w kolorze żółtym:)

Ostatnio, nabyłam również dwie okrągłe pufy z Biedronki:) i to jeszcze w promocji... Zdjęcia wkrótce...

 

owcaania Witaj u mnie i zarazem dziękuję za przemiłe słowa:) Na pewno odwiedzę Twój domek. Jeśli będziesz miała pytanka pisz:) postaram się pomóc. Powiem jedno, szacun dla Ciebie, że w wieku 25 lat masz już możliwość zmierzyć się z tym niezwykle przyjemnym, ale jakże wyczerpującym światem wykończania domu:) Ja zaczynałam tą "długą drogę" troszeczkę później:) Pozdrawiam!!!

 

Witaj mała czarna!!! Dziękuję bardzo. Zaglądaj jak często jak tylko zechcesz:) Ja osobiście znalazłabym kilka rzeczy, które nie wyszły, ale to już inna bajka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...