Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, ja niestety, ja w tym tygiodniu nie miałam szczęścia. Udałam się do 3 poznanskich biedronek i nigdzie ani śladu po pufkach. Trzeba będzie jeszcze na allegro poszukać. Ale z doświadczenia wiem, że będzie pewnie drożej niż tam. Poza tym prawie każdy chyba lubi zobaczyć z bliska mebel i dotknąć przed zakupem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób był robiony beton na ścianach? Czy to jest farba betonowa, tynk strukturalny gotowe płyty czy jakaś inna technika? Jeżeli jest to farba lub tynk to bardzo proszę o podanie nazwy firmy:)

 

Witaj Paulina:) To jest tynk dekoracyjny Cemento firmy Oikos. Nakłada się go pacą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakie krzesla sie zdecydowalas?

Juz sie nie moge doczekac nowych fotek :)

 

Krzesełka będą takie, tylko bez podłokietników.

Chciałam żeby było delikatnie, aby krzesła nie grały głównej roli przy jakże "dostojnym" stole:)) Śmieję się z tej dostojności, gdyż trzy materiały (szkło, stal, fornir) w jednym meblu niestety zobowiązują. Zobaczymy jak będzie w praktyce.

 

http://imageshack.us/a/img22/8215/jv9b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesełka obite są skórką, mają bardzo wygodne wyprofilowane siedzisko i metalową czarną nogę - obrotową. Wyglądają na lekkie, ale w rzeczywistości takie nie są. Dodatkowo obicie skórzane można zdjąć do ew. czyszczenia:) Najpierw miały być czarne materiałowe, jednak postawiliśmy na praktyczność. Juz widziałam oczyma wyobraźni jak codziennie roluje te krzesła z sierści psa:)

Poszukiwania odpowiedniego krzesła trwały 1,5 roku, do momentu, w którym ujrzałam i przymierzałam to cudo:) Jak dla mnie będzie idealne, ale to się okaże w listopadzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...