Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Serdecznie dziękuję Wam za życzenia !!!!

 

Wszystkim zaglądającym do mnie, życzę spokojnych i radosnych Świąt. Życzę Wam również, aby rok 2014 był o stokroć lepszy od poprzedniego.

 

Pozostając w światecznym klimacie, kilka fotek drzewka:)

 

http://imageshack.us/a/img34/6245/d6cp.jpg

 

http://imageshack.us/a/img839/2212/1cf2.jpg

 

http://imageshack.us/a/img12/9807/3k26.jpg

 

http://imageshack.us/a/img32/7695/8yfk.jpg

Edytowane przez Remika2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam noworocznie.

Chciałabym przy okazji zapytać o umywalkę loop&friends. Planuję taką, ale mam obawy czy nie jest za plytka i czy się z niej nie chlapie podczas mycia rąk... Sprawdza się?

 

Wysokość umywaki nie przeszkadza i moim zdaniem jest ok, mam natomiast większy problem z baterią. Gdybym miała jeszcze raz wybierać wziąłabym taką z perlatorem:(

Sprawdź czy te umywalką są jeszcze dostępne, bo pamiętam, że jak ja kupowałam to już była końcówka serii. Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umywalki są jeszcze na pewno. W czym kłopot z baterią? Napisz jeszcze proszę co za podlogę macie w salonie? Jaki to kolor?

 

Bateria Tres z kaskadą ma to do siebie, że niestety woda wylewająca się z wylewki nie jest napowietrzona jak w przypadku wylewek z perlatorem.

Strumień wody uderza o dłonie i rozpryskuje się na boki. Przy perlatorze do takiej sytuacji nie dochodzi.

Podłoga w salonie to decha 3 wartwowa deco wood mocca white. Jest to dąb wędzony a następnie bielony olejem, przez co daje wrażenie lekko szarego.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remi czy ty mialas dobra ekipe/fachowca od wykonczeniowki? Chodzi mi o drobne poprawki gladziowe i kilka zabudow g-k . Gladzie teoretycznie mialam robione ale w niektorych miejscach widac ze nie jest to zbyt estetycznie wykonane (szczegolnie styk okno-sciana ) a oprawy w kuchni mam krzywo zamontowane. Moze ekipa od malowania poradzilaby sobie z takimi poprawkami ?Bede wdzieczna za sprawdzony namiar bo mam nadzieje ze w wakacje rusze juz cos z wykonczeniem i chcialabym sie wczesniej wyumawiac :-))

Oczywiscie o kuzynie pamietam i bede dzwonic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria Tres z kaskadą ma to do siebie, że niestety woda wylewająca się z wylewki nie jest napowietrzona jak w przypadku wylewek z perlatorem.

Strumień wody uderza o dłonie i rozpryskuje się na boki. Przy perlatorze do takiej sytuacji nie dochodzi.

Podłoga w salonie to decha 3 wartwowa deco wood mocca white. Jest to dąb wędzony a następnie bielony olejem, przez co daje wrażenie lekko szarego.

pozdrawiam

 

Dzięki za odpowiedź. Zwrócę na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty dziewczyno wszystko ciągle zmieniasz i za każdym razem jest pięknie :D A u mnie wszystko po staremu (oczywiście doszła choinka ale zaraz zniknie. Będę miała małą zmianę na piętrze bo jedna ze ścian będzie pomalowana na grafit, tylko kiedy ??? Nie mogę się za to zabrać mmo że farba od 3 miesięcy leży w garażu.

 

Jeszcze pytanko o poduszki z reniferami, gdzie nabyłaś czy to DIY?

Edytowane przez proximka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty dziewczyno wszystko ciągle zmieniasz i za każdym razem jest pięknie :D A u mnie wszystko po staremu (oczywiście doszła choinka ale zaraz zniknie. Będę miała małą zmianę na piętrze bo jedna ze ścian będzie pomalowana na grafit, tylko kiedy ??? Nie mogę się za to zabrać mmo że farba od 3 miesięcy leży w garażu.

 

Jeszcze pytanko o poduszki z reniferami, gdzie nabyłaś czy to DIY?

 

Super proximka będę kibicować i życzę mobilizacji;) Bylam u ciebie widziałam krzesełko i rogacza są extra!!! Oczywiście oczekuje fotek jak juz skonczysz biurowy kącik. A jesli chodzi o poszewki z reniferami filcowe to szyla je Diana z forum. Podesle ci maila do niej na privka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Super proximka będę kibicować i życzę mobilizacji;) Bylam u ciebie widziałam krzesełko i rogacza są extra!!! Oczywiście oczekuje fotek jak juz skonczysz biurowy kącik. A jesli chodzi o poszewki z reniferami filcowe to szyla je Diana z forum. Podesle ci maila do niej na privka.

 

Przypominam się...Czekam na namiar na reniferki:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...