Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki z namiar na Dianę ale jak widzicie poradziłam sobie.... Trochę inwencji i trochę czasu, nakład finansowy nie duży i można mieć coś oryginalnego w domu. Ale nie mówię, że nie odezwę się do ciebie Diana :yes: Wyślij mi na priv ile za taką podusię sobie życzysz i masz może jeszcze inne wzory? Edytowane przez proximka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja

 

nieczęsto udzielam się na forum, raczej tylko podglądam

 

ale teraz muszę zapytać

 

co to za zlew i bateria w kuchni? Czy pamiętasz może model i firmę? Bardzo proszę o odpowiedź, bo jestem właśnie na etapie zakupów

 

Marta

 

Witam Cię serdecznie!! Zlew i bateria w kuchni to Teka. Zlew to seria Aura, a bateria Cuadro pro. Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie!! Zlew i bateria w kuchni to Teka. Zlew to seria Aura, a bateria Cuadro pro. Powodzenia!!

 

Jeszcze mam pytanie o kolor- bo widzę że teca ma onyks i antracyt, oba wyglądają na czarne ale jak to jest w rzeczywistości? Blat będę mała całkowicie czarny bez żadnych ciapek, więc zlew tez najlepiej jak byłby całkowicie czarny. Czy twój zlew to onyx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie o kolor- bo widzę że teca ma onyks i antracyt, oba wyglądają na czarne ale jak to jest w rzeczywistości? Blat będę mała całkowicie czarny bez żadnych ciapek, więc zlew tez najlepiej jak byłby całkowicie czarny. Czy twój zlew to onyx?

 

ja mam onyx, czyli takie jakby srebrne drobinki, których nie widać. Na antracycie bardzie widać białe kropki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Masz piękny dom,na początku chciałabym zapytać o model lodówki jak się nie myle to samsung -czy jesteś z niej zadowolona.A drugie pytanie o beton na klatce schodowej czy możesz napisać gdzie można kupić ten beton.pozdr

 

Witaj:) Dziękuję za miłe słowa! Lodówka to Samsung RSH7UNBP, jestem zadowolona z uchwytów otwierających lodówkę, bardzo łatwo się je otwiera i nie wystają po za drzwiczki. Jest pojemna, chodzi bez zarzutu i ma kostkarkę zewnętrzną, ładnie się prezentuje w kuchni - tą są pozytywy. Natomiast z minusów: brakuje komory "0", powierzchnia drzwiczek bardzo się kurzy i rysuje:(((

Jeśli chodzi beton to Tynk dekoracyjny Oikos Cemento kolor nr 2. Ja kupiłam go w firmie Aris (mają swoje stoisko w Modlniczce k. Krakowa). Sądzę, że można go dostać w innych miejscach ale niestety nie orientuję się aż tak szczegółowo:)

Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika nie będę chwalił Twojego wnętrza bo mogłabym się zbyt mocno zagalopować w pisaniu :) Bosko.

 

Mam jednak pytanie: jak ci się uzytkuje gres Tau dessau? Jest boski i w sklepie wciąż wokół niego kraze. Na razie cena mnie powstrzymuje.

 

Witaj i również dziękuję !!! Wszyscy chwalą ten gres, natomiast ja mam z nim problem, ale wynika to chyba z częstotliwości mycia. Po każdym wejściu mojego pieska do domu muszę złapać za mopa. Stąd dla mnie jest problematyczny. Gdyby nie to, po umyciu i zwykłym użytkowaniu wygląda pięknie, nie jest całkiem błyszczący.

Ja osobiście, następnym razem wybrałabym jednak matową płytkę:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Ślężankaaa, magda85 - dziękuję :hug:

 

to juz mnie zaczyna nuuudzic....jak zwykle wszystko PIEKNIE!!!! :D :D :D

ps. a skad ta waska czarno-biala poduszka? :D i musze w koncu jakis zotly sweter kupic :) bo te moje filcaki strasznie zmechacone bo ciagle lataja po calym mieszkaniu ;)

 

annNS2, poduszka jamnik to IKEA. Filc faktycznie nie jest dobry, ja zrezygnowałam z wszelakich podkładek filcowych na stół, właśnie z tego powodu, obierały się i mechaciły:( Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężankaaa, magda85 - dziękuję :hug:

 

 

 

annNS2, poduszka jamnik to IKEA. Filc faktycznie nie jest dobry, ja zrezygnowałam z wszelakich podkładek filcowych na stół, właśnie z tego powodu, obierały się i mechaciły:( Pozdrawiam:)

no wlaaaasnie...gdzies ja juz widzialam, ale na stronie nie znalazlam :(

musze sie w koncu wybrac - moze na miejscu znajde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...