Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super wnętrza!

Mam pytanie odnośnie łazienki, a właściwie szafek pod umywalką - na jakiej wysokości macie blat, a na jakiej krawędź umywalki?

I szafki macie wykonane z lakierowanego mdf? Czy blaty się rysują? Chcemy zrobić z mdf lakierowanego całe szafki i "straszą" nas, że się strasznie rysują. A tylko takie mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wnętrza!

Mam pytanie odnośnie łazienki, a właściwie szafek pod umywalką - na jakiej wysokości macie blat, a na jakiej krawędź umywalki?

I szafki macie wykonane z lakierowanego mdf? Czy blaty się rysują? Chcemy zrobić z mdf lakierowanego całe szafki i "straszą" nas, że się strasznie rysują. A tylko takie mi się podobają.

 

Witaj:) W łazience na parterze blat jest na wysokości: 76 cm + 11 cm wysokość umywalki. Na piętrze blat mam wyżej ok. 84cm + ta sama umywalka czyli 11. Tak szafka wraz z blatem wykonana z mdf lakierowanego. Rysują się to prawda, jak na razie bardzo mi to nie przeszkadza, zresztą staram się dbać o nie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika, piękne wnętrza :)

 

Błagam - powiedz co to za szara sofa?

 

Edit: znalazłam co to za sofa, i zgubiłam szczękę. Co za konsekwencja :)

 

A teraz błagam o info (na PW) ile ta piękna przepiękna sofa kosztowała :) Bo nie wiem czy dzwonić i szukać, czy dać sobie spokój (dużego U potrzebuję).

Edytowane przez mi_mała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie. Pokaż ten fotel naprzeciw sofy.

Co planujesz na styku jadalnia i salon ze zamontowałaś tam pręty ze stali.

Pozdrawiam

Tam właśnie stoi ta sofka (IKEA z wzorzystym pokryciem), robi za mobilne siedzonko. Donice usunęłam bo pomiędzy nimi wciąż dzieciaki znajomych się goniły:) HAHA teraz się wieszają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Dopiero niedawno trafiłam na Wasz wątek :-) i całe szczęście :-), już wiem skąd mam brać natchnienie i motywację. U nas póki co ocieplanie poddasza. Pozdrawiam i czekam na każdą nową fotkę i wpis :)

 

Witaj Marta:) Dziękuję! Zobaczysz szybko minie czas i będziecie już mieszkać w domku:) Sporo trudnych decyzji przed Wami, dlatego życzę niekończącego się zapału, cierpliwości i konsekwencji w dążeniu do celu!!! POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...