Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
  • 5 weeks później...
  • 2 weeks później...
Jak można odmienić szaraka na wiosnę:) Z wizytą w łazience na parterze

[ATTACH=CONFIG]253266[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]253267[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]253268[/ATTACH]

 

Remika2 Czy mogłabyś mi napisać jakiej grubości jest blat szafki w łazience? Zauważyłam że cała szafka jest w połysku. Jak się ją użytkuje? Słyszałam że blat lakierowany się rysuje. Jakie są Twoje doświadczenia?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika witaj, chyba ściągnęłam cię myślami:) Wczoraj nawet oglądałam twoją galerię, by trochę oko nacieszyć.

 

Co u ciebie słychać, jak domek, jakieś zmiany we wnętrzu poczynione. Masz już jesienny wystrój:) Pozdrawiam

 

Witaj, dziękuję:) Od ostatniego czasu niewiele we wnętrzach sie zmieniło, więcej zmian pojawiło się w życiu, stąd też brak zainteresowania własnym wątkiem:)

Na dzień dzisiejszy przybył nam "jeden mały kącik" w sypialni, fotki oczywiście wrzucę:) Pozdrawiam ciepło.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika2 Czy mogłabyś mi napisać jakiej grubości jest blat szafki w łazience? Zauważyłam że cała szafka jest w połysku. Jak się ją użytkuje? Słyszałam że blat lakierowany się rysuje. Jakie są Twoje doświadczenia?

 

Pozdrawiam :)

 

Witaj:) blat szafki ma nie całe 4 cm. Tak jest w całości w lakierze błysk, większych rys nie zauważyłam, jednak z czasem pojawiać się będą na pewno:) Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Remika, zakochałam się w Twojej kuchni. Napisz, proszę, jakiej firmy masz agd. Jesteś zadowolona? Ile cm lodówka wystaje względem słupka? Czy między lodówką a piekarnikiem jest jakaś szpara?

 

Witaj;)

Lodówka i piekarnik Samsung - jestem zadowolona bardzo! Lodówka mogłaby mieć szufladę "0", z zewnątrz trochę się rysuje.

płyta indukcyjna Teka - również bardzo zadowolona!

Zmywarka Bosch - super extra!

Okap - Globalo - jest super, tylko na jedynce troszkę głośny:(

Lodówka wystaje na szerokość drzwiczek a szparka między lodówką a piekarnikiem oczywiście jest - u mnie ok. 2-3 cm.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Remika cudowny masz domek! Proszę napisz mi jak sprawdza się szyba pod kominkiem. Planuję taką zrobić bo jak najbardziej chcę uniknąć płytek ale nie wiem czy jest to praktyczne, funkcjonalne rozwiązanie.

 

Dziękuję:) Tak, szybę zdecydowanie polecam (też nie chciałam płytki), my pod szybą mamy cienką wartwę parkietu + gratis zdechłego pajączka, który niewiedzieć skąd się tam wziął:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...