Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

:welcome:

 

kolorowaa witaj i dziękuję za miłe słowa!!!

Odpowiadam na pytanka:

- grzejniki łazienkowe ze stali nierdzewnej z Eko metal.

- szafki pod umywalkami (mdf lakierowany) oraz kuchnie i szafę w wiatrołapie wykonywała firma z Krakowa,

- mebelki w sypialni gościnnej to Ikea seria MALM a w sypialni "głównej" łóżko zamawiane z netu PRIMA czy coś w tym rodzaju + szafki nocne. Komoda z BRW seria Creatio

- stolik kawowy jak i jadalniany kupiony w Max flizie (to jedna seria) ale obawiam się że już wycofana, bo pamiętam że kupiliśmy je w promocyjnych cenach.

- w łazienkach sztuczna trawka z Ikei:) Donice czarne Lechuza Cubico a białe okrągłe z Ikei.

 

gosia-goja witaj i Ty:) również dziękuję, będę do Ciebie zaglądać bo masz bosko!

Włączniki mamy identyczne w całym domu tylko czasami inny kolor (łazienka piętro). To Simon seria Classic.

Przycisk do WC - to Geberit Sigma.

 

amglad1 - Witam serdecznie u siebie:)

Ja nadal mam przed oczami Twoje widoki zza okien:) i piękne wnętrza.

 

hazeleyes1982, bardzo, bardzo, dziękuję! Zaraz pooglądam Twoją galerię:)

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziekuj bardzo Remiko za odpowiedz:) jeszcze mam pytanie odnośnie płytek i farb -jakie to kolory jakue serie jakue firmy? Jak sprawdza sie w łazience ściana bez płytek?? Bo bardzo mnie to zaciekawilo - i czy w prysznicu rowniez nie ma płytek?? To co to za farba i jak to wyglada jak sie zmoczy hmm...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuj bardzo Remiko za odpowiedz:) jeszcze mam pytanie odnośnie płytek i farb -jakie to kolory jakue serie jakue firmy? Jak sprawdza sie w łazience ściana bez płytek?? Bo bardzo mnie to zaciekawilo - i czy w prysznicu rowniez nie ma płytek?? To co to za farba i jak to wyglada jak sie zmoczy hmm...?

 

Płytki na parterze Refin Artech Grigio - kolor szary, ściany również lekki popiel - farba KABE zmywalna , na górze płytki z nord gris< ściany ten sam popiel z KABE. Podłogi z Tau Ceramica Corten Bianco. Ściany bez płytek dzięki odpowiedniej farbie są w 100 % zmywalne. Jak na razie nie mam problemu z zabudzeniem tych ścian, po prostu się nie brudzą bardzo. A pod prysznicem oczywiście, że mamy płytki:) :rotfl:Nie wyobrażam sobie takich miejsc bez:)) Widziałam też inne rozwiązanie np. ściany ze szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo123 - rolety z roletexu to te w kuchni, paneltracki (salon i jadalnia) zamawiane w innej firmie. Jeśli chodzi o kuchenne, to jest mały mankament którego się spodziewaliśmy (bo robione były na naszą odp.) - na środku dłuższego okna, troszkę marszczy się materiał. Najprawdopodobniej rurka wewnętrzna nie wytrzymuje aż takiej szerokości i ciężaru, że lekko się wygieła w kasecie i teraz materiał troszkę marszczy. Jest to niezauważalne dla kogoś kto przychodzi w gości, ale my niestety widzimy:)

Mamy też od nich zewnętrzne rolety i one są jak najbardziej ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dziekuje za odpowiedz

a jakie plytki sa w prysznicu? białe? bo nie widze zdjecia tzn na tym ktore jest to sciana wyglada jakby byla bez plytek zupelnie dlatego tez mnie to zaintrygowalo:)

pozdrawiam goraco:)

 

A o którą łazienkę chodzi? W każdej łazience na ścianach pod prysznicem są te same co na ścianach w łazience + dekor z tej samej firmy i serii. Czyli parter Refin grigio-Artech a na piętrze Nord Gris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji oglądania nowych zdjęć dopatrzyłam się przy kominku a raczej pod nim szybę, czy dobrze widzę? szukam alternatywy do płytek w okolicy kominka ponieważ podłogi wszędzie będą w panelach i chciałabym uniknąć ich zniszczenia przy użytkowaniu kominka. czy to faktycznie szyba czy może coś innego? jesli tak to pewnie jakaś specjalna? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy przegladam internet w poszukiwaniu inspiracji do wnetrz w moim wykańczanym domu i kilka dni temu znalazłam wzorcowy dom!!!!TWÓJ!!!Jest perfekcyjny pod każdym względem, dopracowany w najmniejszym szczególe i widać że masz do tego dar!!! Pozwól uszczknąć choć mały procent z Twojego królestwa...:)

 

Proszę o informację jakie płytki są w kuchni i jadalni, o białe cokoły do tych płytek i kolor lacobelu w kuchni na ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja :)

 

Pieknie urządzony dom :) kolory takie jak lubie ;)

cudne lampy nad stolem (ale az sie boje pytac ;)

 

Jestes zadowolona z płytek Nord ? Bardzo mi sie podobaja (wlasnie do mnie jada ;) chyba ;) ) 2 kolory i mam nadzieje, ze efekt na scianie bedzie rownie piekny, jak u Ciebie (chodz widzialam, ze polaczylas je z innymi).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to faktycznie szyba czy może coś innego? jesli tak to pewnie jakaś specjalna? pozdrawiam

 

kwadratowo - tak to hartowana szyba. Miałam te same dylamety, płytki jakoś nie do końca tam widziałam. Pod taflą szkła mam zciety wierzch deski 3- warstwowej takiej jak w salonie. Jestem bardzo zadowolona, choć nie wiadomo dlaczego, i z której strony wchodzą mi pod nią "paprochy".

 

Zlew to Teka Aura 45.

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę co masz za obrazek za kanapą w salonie i z jakiej firmy masz ławę bo jest świetna..

 

talent11 - akurat z obrazka to ja za bardzo nie jestem zadowolona :no:, wisi tam jeszcze tylko dlatego, że nie mam na chwilę obecną zamiennika:) Zakupiony w sklepie internetowym. Obecnie szukam. To coś, musi być zdecydowanie radośniejsze i lżejsze.... A ława kupiona w Max Flizie KRK, nie mam pojęcia czy miała jakąś nazwę, całkiem możliwe, że została już wycofana ze sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudne lampy nad stolem (ale az sie boje pytac ;)

Jestes zadowolona z płytek Nord ? Bardzo mi sie podobaja (wlasnie do mnie jada ;) chyba ;) ) 2 kolory i mam nadzieje, ze efekt na scianie bedzie rownie piekny, jak u Ciebie (chodz widzialam, ze polaczylas je z innymi).

pozdrawiam

Lampy to Sotto Luce Itekki:) udało się nam je zdobyć taniej:)

Płytki Nord to ceramiczna płytka, choć wolę gresy to ona bardzo mi się podoba i jestem zadowolona. Faktycznie połączyłam ją z inną na podłodze Corten z TAu ale widziałam zestawienie z jaśniejszą na podłodze z tej samej serii i wygląda rewelacyjne. Dlatego na pewno będziesz zadowolona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...