Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

Witaj Remika. Ja też Podziwiałam twoje wnętrza, zaglądnęłam tu przypadkiem bo szukam inspiracji do mojego domu. Jestem pod wrażeniem że sama to wszystko urządziłaś, bardzo gustownie. Ja dopiero zaczynam " zabawę " w wykańczanie domu . Jak minie ta uparta zima to kładziemy płytki w holu i kuchni. Mam do Ciebie pytanie z czego jest zrobiony cokół przy twoich płytkach i czy to się maluje farbą tą co ściany. I jeszcze zainteresował mnie ten beton przy schodach co to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[/b]Remika[/b] Chciałam cię zapytać co masz położone na półkach karton gips pomiędzy salonem a jadalnią?. Czy to jest szkło bezbarwne czy mleczne a może jeszcze coś innego?

 

Dzięki wielkie!!! Na półkach z KG mam lacobel, dokładnie taki jak w kuchni na ścianie:) Mleczne. Jednak na krawędziach wydaje się lekko niebiesko zielone, jak to szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika,

uwielbiam wracać do Ciebie, by delektować się widokiem Twoich wnętrz!

Kocham te kolory, a już połączenie turkusu z żółcią jest obłędne, bardzo energetyczne i wiosenne!

 

Dziękuję Sharlotko, zapraszam częściej:) Ten kolorek żółty to żywa zieleń, taka lekko seledynkowa:) Zdjęci atroszke przekłamują.

Kolorki wprowadzają trochę wiosny do wnętrza bo za oknem u mnie niestety biało;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem pod wrażeniem! Widzę, że masz przy umywalce baterię tres cuadro z kaskadą. Czy nie masz problemów z użytkowaniem, niektórzy twierdzą, że bardzo chlapie. Jak jest u Ciebie? Zakupiłam taką, ale mam niestety małą umywalkę i nie wiem czy nie wymienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumiko pozwolę sobie na wypowiedź co do tres quadro bo u mnie w górnej łazience taka była.

Była była i już wymieniona choć jeszze nie mieszkam. Dwa zimne prysznice mi wystarczyły. Myślę że dużo zależy od umywalki która ma do niej być. U mnie akurat woda wylewała się kaskadą prosto na przednią ścianę umywalki a stamtąd równie piękną kaskadą odbijała się na użytkownika :rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem pod wrażeniem! Widzę, że masz przy umywalce baterię tres cuadro z kaskadą. Czy nie masz problemów z użytkowaniem, niektórzy twierdzą, że bardzo chlapie. Jak jest u Ciebie? Zakupiłam taką, ale mam niestety małą umywalkę i nie wiem czy nie wymienić.

 

:welcome: kumikko:)

Potwierdzam bateria trochę chlapie, ale jak wspomniała koza dużo zależy od umywalki oraz ustawienia strumienia wody. Strumień można podkręcić na zaworkach. U mnie akurat strumień skierowany jest na otwór odpływowy, dlatego samo rozchlapywanie powodowane jest przez odbijanie się wody o myte dłonie.

Jeśli masz małą umywalkę chyba faktycznie warto ją wymienić na większą, albo jeśli masz taką możliwość możesz wymienić baterię z kaskadą na tą z perlatorem. Cóż - czasami design nie idzie w parze z funkcjonalnością:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...