Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Renia a bateria przy wannie jest ok? Straszni mi sie podoba tylko ta cena :(

Mam jeszcze pytanko o stalowa rame przy kominku.Miałas ja w zestawie z kominkiem czy robilaś gdzieś na zamówienie ?

 

Do baterii wannowej nie mam żadnych zastrzeżeń, a rama kominkowa to gotowy produkt Jotul dopasowany do naszego wkładu Jotula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zachwycona Twoimi wnętrzami,pięknie bo minimalistycznie :) a ja mam pytanie,czy ten kamień w łazience już był biały,czy go malowałaś,ja mam tego kamienia dość sporo w domu i chcę go przemalować na biało i zrobić nad nim ładne oświetlenie,wtedy ma on swój urok,u mnie ostatnio biała farba i wszystko na biało jak leci :lol2:zaczęłam od dolnej kuchni i baaaardzo mi się podoba,teraz górna kuchnia będzie malowana,też na biało :) a tak wogóle to dziwne że dziewczyny jeszcze Cię nie zjechały za ten kamień,bo niby taki nie modny ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome: woloch:)

jasne, że można:) Szerokość szafki to ok.2,4 m, a lampeczki to Cubric black. Pozdrawiam.

 

Remika - to 2.4 m to długość od ściany do ściany a szerokość(głębokość)?Kurcze,myślałam o czymś takim,tylko u mnie akurat długość to 1,5 m a szerokość od ściany do drzwi to tylko 40 cm:-/

O ten kamień nad wanną też miałam pytać co to jest, piaskowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie,czy ten kamień w łazience już był biały,czy go malowałaś,ja mam tego kamienia dość sporo w domu i chcę go przemalować na biało i zrobić nad nim ładne oświetlenie,wtedy ma on swój urok,u mnie ostatnio biała farba i wszystko na biało jak leci :lol2:zaczęłam od dolnej kuchni i baaaardzo mi się podoba,teraz górna kuchnia będzie malowana,też na biało :)

 

:welcome: nazwa12:) Kamień był już gotowy, nie jest to czysta biel, taki bardziej jasno-popielaty, ale gotowy (Incana wanilia w bloczkach). U nas znajduje się przy wannie, dlatego pokryłam go tylko impregnatem to kamienia, żeby nie wchłaniał wody:) Zdecydowanie każdy kamień lepiej wygląda ja się go odpowiednio podświetli:) Też jestem zwolenniczką białych ścian. Biel nigdy nie wyjdzie z mody, daje duże możliwość i nie ogranicza!

 

a tak wogóle to dziwne że dziewczyny jeszcze Cię nie zjechały za ten kamień,bo niby taki nie modny ;)

 

Spróbowałyby :p Hehe, żart! Każdy ma swój gust i swoje pomysły:) Choć nie jest to nawet naturalny kamień to mam wrażenie, że idalnie wpasował się w surowość płytek ściennych a przede wszystkim podłogowych. U mnie w domu kamień miał być również w miejscu gdzie ostatecznie pojawił się beton, osobiście uważam że to była dobra decyzja :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Remika byłam zaś dzis na pierwszej stronie, nosz kurna zajebiscie masz, a pomysł na poduchy na sofie, no jak w katalogu BC:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Reni dzięki !--- uwielbiam design BC, jednak ich ceny mnie rozwalają :mad:, dlatego zawsze szukam tańszych zamienników :) Ale jedną rzecz z BC muszę mieć:) do mojego biura:)

 

http://imageshack.us/a/img12/196/1111qh.jpg

Edytowane przez Remika2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to?, od kiedy mi BC przenieśli w inne miejsce i nie mam po drodze to rzadko bywam, w każdym razie ja mam meble w salonie i jadalni i jestem bardzo zadowolona, klika dodatków tez mam, ale ceny niestety:(:(:(:(:(:(:(

 

Reni - rzeźba geometryczna na półkę z drewna bejcowana na czarno, taki gadżecik do biura:). A u Ciebie oczywiście widziałam te cudności!!!! Stolik kawowy chciałam ten sam tylko ale kasa:( Ja mam po drodze IKEA i Home &you dlatego ostatnio bazuję na dodatkach od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wszystkich fanów IKEI zapraszam do świeżutkiego bloga mojej przyjaciółki:)

W room service znajdziecie pomysły jak się fajnie i niedrogo urządzić, bazując na meblach i dodatkach z Ikei. Przykładowe aranżacje pozwolą Wam stworzyć przytulne, nowoczesne, wygodne wnętrze.

Naprawdę warto to zobaczyc :yes: Dla mnie rewelka!!!

 

http://www.roomservicepl.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...