Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

Hej Remika:)

 

Twoje wnętrza powalają :yes:,powiedz mi proszę jak to się robi żeby mieć taaaaaaki porządek?????

 

możesz mi napisać jak nazywają się czarne lampy wiszące w kuchni?

 

 

:welcome: AFRODYTA77 Dziękuję!!!

Czarne lampy to Sotto Luce Itteki.

Przepis na porządek:)

1. Sprzątasz wszystko dokładnie,

2. Robisz fotki,

3. Wrzucasz je na net,

4. I znowu możesz bałaganić:)))... do następnych zdjęć....

 

Pozdrawiam ciepło!!!

Edytowane przez Remika2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak niewiele potrzeba a w sercu jakby radośniej:)

Ostatnio nabrałam ochoty na zdecydowane kolory. Jednak znając siebie mam wrażenie, że długo takie zostawienie u mnie nie zabawi:rotfl:

Jak na razie jest to mój nr 1. Czuję się świetnie, jest kolorowo, zabawnie.......:)

 

http://imageshack.us/a/img248/9687/dscn8233.jpg

Edytowane przez Remika2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się i muszę przyznać iż twoje wnętrza są naprawdę boskie. :yes: mam pytanko jak duża jest twoja kuchnia z jadalnią oraz salonem? bardzo podoba mi się to oddzielenie poprzez schody i zastanawiam się czy to się u mnie zmieści:bash:

 

:welcome: KinMi kuchnia z jadalnią i salonem to ok. 80-85 m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika a wiesz ze ja tez od jakiegos czasu przestawilam sie na kolory i mam zamiar rowniez wprowadzac kolorowe dodatki :yes: Po znalezieniu tego bloga http://www.ola-inspiracje.blogspot.ie/2013/05/co-zrobic-z-czyli-pokoj-dzienny-na.html a teraz obejrzeniu Twoich wnetrz jestem pewna ze to dobry wybor :D Slicznie to wszystko komponujesz :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika a wiesz ze ja tez od jakiegos czasu przestawilam sie na kolory i mam zamiar rowniez wprowadzac kolorowe dodatki :yes: Po znalezieniu tego bloga http://www.ola-inspiracje.blogspot.ie/2013/05/co-zrobic-z-czyli-pokoj-dzienny-na.html a teraz obejrzeniu Twoich wnetrz jestem pewna ze to dobry wybor :D Slicznie to wszystko komponujesz :yes:

 

Witaj kakusku:) wnętrza Oli to moja bajka, szczególnie parter, salon, kuchnia...:) Oczywiście ja też zaglądam na tego bloga bardzo często. Jej blog przekonał mnie do kolorów, jak widzę nie tylko mnie:) Dobrej nocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome: ofca, dziękuję !!! Dywanik z Arte - salonu dywanowo wykładzinowego;)

szkoda, ze mam daleko do ich sklepow. a pamietasz moze, ktory zamawialas? nazwe/kolor? do sypialni mojej bylby idealny.

nie moge sie napatrzec na Twoje zdjecia :jawdrop: wszystko idealne jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika, ten obraz to dobry wybór; moim zdaniem idealnie byłoby, gdyby jednak był większy ;)

Kolejnym razem, gdy będziesz miała ochotę na metamorfozę, możesz np. pomyśleć o dużym obrazie w podobnej kolorystyce, nie zawieszonym, a opartym o ścianę. W nowoczesnym wnętrzu, takim jak Twoje, wyglądałoby to kapitalnie.

 

Duży plus za pozbycie się wcześniejszego obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze mam daleko do ich sklepow. a pamietasz moze, ktory zamawialas? nazwe/kolor? do sypialni mojej bylby idealny.

nie moge sie napatrzec na Twoje zdjecia :jawdrop: wszystko idealne jest!

 

Ofca już niestety nie pamiętam, a rachunek wyrzuciłam, ale to był dywan przycięty z grubej wykładziny, długi włos, kolor gray. Nie pomogłam za bardzo, co?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...