Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

greywolf dziękuję bardzo za opinię. Oczywiście, że myślałam o postawieniu dużego obrazu i oparciu o ścianę, jednak narożnik (mimo że oddalony od ściany) przysłoniłby przynajmniej połowę grafiki. Dlatego ta opcja niestety odpada:( Brałam też pod uwagę półkę na obraz.... Wydaje mi się, że wiszący wygląda dobrze, co jedynie mógłby być troszkę większy:) Mam wrażenie, że na zdjęciach obraz wydaje się mniejszy niż w rzeczywistości. W ogóle na zdjęcia wnętrza wydają się jakieś obszerne, a w rzeczywistości tak nie jest:) Mogę coś oprzeć jeszcze o ścianę pod schodami, ale tylko jak znajdę coś odpowiedniego.

A co do tryptyka - zdjęcie go było najlepszą decyzją jaką podjęłam w ostatnim czasoe:) Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Renia jakimi farbami malowalas domek wewnatrz i gdzie sie zaopatrywalas? Bede miala tyle zalatwien podczas krotkiego urlopu ze zbieram namiary na wszystkie sklepy zeby uderzac w konkretne miejsca i nie tracic czasu na poszukiwania :yes:

Myslalam ze bede mogla w te wakacje porozmawiac o blizszych konkretach robienia lazienki (namiar od Ciebie :hug:) ale niestety nic z tego teraz nie wyjdzie bo musimy najpierw uzbroich kotlownie :bash:Dobrze ze chociaz ten namiar sobie przepisalam bo kilka miesiecy temu niechcacy wykasowalam cala skrzynke FM i wiekszosc danych ktore tam zbieralam poszlo w otchłan-taka ze mnie gapa :(

Mam nadzieje ze za jakis czas jak jeszcze o cos zapytam mnie nie powiesisz :no::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dopiero na etapie budowy. i wlasnie mi robia otwor na okno w kuchni Poprosilam budowlancow zeby mi osadzili okno na wysokosci 100 cm (tez mam w planach zlew pod nim) czy to nie za nisko? jaka masz dlugosc od blatu do parapetu? okno ma miec 65 cm wysokosci i 220 dlugosci.

 

ANKAg skoro jesteś na etapie okien to na pewno nie masz jeszcze wylewek. Je oraz płytki również musisz wziąć pod uwagę szacując wysokość okna. Ja mam (już na gotowo) wysokość blatu na 91 cm + parapet odl. od blatu do okna ok. 25 cm. W standardzie kuchnie robi sie na ok. 85 cm. Mozna też nie robic parapetu, na forum jest masa pięknych nowoczesnych kuchni bez niego. Blat kuchenny jest na jednej płaszczyźnie aż do samego okna. Wydaje mi się że U Ciebie przy 100 cm bardziej cos takiego Ci wyjdzie - zapowiada się b. fajnie. Podglądnij stronke z kuchniami: Pochwalcie się swoimi kuchniami oraz bloga: http://ola-inspiracje.blogspot.com/2012/10/moja-kuchnia.html, podobne okno ma również Reni1980. Ja się cieszę że mam parapet, bez niego widoczny byłby z zewnątrz bałagan podczas gotowania:) - tak juz niestety mam umiejscowioną kuchnie względem drogi.

 

A jeśli chodzi o beton to rowki wykonywane były zaraz po nałożeniu tynku śróbokrętem z pomocą poziomicy:) Nie są idelanie równe, ale tak miało być - surowo:)

 

Pozdrawiam i POWODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kakusek. Farby z KABE lateksowe, nie mam już pudełka, dlatego nie sprawdzę Ci dokładnie co i jak. W Krakowie na pewno znajdziesz sklep, najlepiej pojechac tam, przy okazji kupisz jeszcze inne rzeczy. Co do łazienek to nawet dobrze, bo on teraz zarobiony jest:) A wiadomo bez kotłowni nie da się mieszkać. Spokojnie wszystko w swoim czasie. Jesteś niecierpliwa, jak ja:) HAHA

Pytaj, zawsze chętnie pomogę:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej mialam miec taka ramke[ATTACH=CONFIG]193156[/ATTACH] i przy niej kamieniarz twoerdzil ze lepiej zrobic z 4 czesci bo w jednym kawalku moga byc problemy z pekaniem. Czy u Ciebie wlasnie tak ma byc zrobiona obudowa grantitowa? Gora i dolem wkladu masz miec takie szersze paski?

 

Kaka - czy to na pewno do mnie pytanko?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy dostała pani moje zapytanie odnośnie drzwi na górze i podłogi?

Ponowie moje pytanie czy kolor drzwi to wenge? z jakiej firmy drzwi, zrobione przez stolarza?

A podłoga na górze czy to panele? jaka firma?

Pozdrawiam :)

 

Gojaiben podłoga na górze jak i na dole to parkiet - deska 3 warstwowa Deco Wood mocca white. A drzwi wykonywane na zamówienie fornirowane, kolor wenge pokryty jeszcze bejcą czarną. W rzeczywistości jest to bardzo bardzo ciemny głęboki brąz, ale nie czarny.

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...