Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

Remika, blat w kuchni masz czarny czy ma widoczne drobinki szarego koloru? na zdjeciach wyglada czarno, wlasnie szukam blatu z laminatu, i sa, ale wszystkie jakies w 'ciapki' :D

Ofca blat jest w całości czarny, ale posiada delikatną strukturę (porównanie do zaschniętej skorupy lawy). Stąd wzięła się jego nazwa Volkan:) Nie zauważam żadnych kropek i innych jaśniejszych przebarwień.

tu link na zdjęcie i strukturę http://www.pytanieomieszkanie.pl/kuchnia/p-r-m-a-3248-blat_laminowany_jak_lawa/meble_kuchenne.htm

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witaj Remika, podziwialam twoje wnetrza na deccorii, na prawde mas zsie czym pochwalic,

moglabys zdradzic gdzie zamawialas napis w lazience, czy polecasz te firme?

 

:welcome: bratkaf - dziękuję!!! napis w łazience to naklejka matowa, zamawiana na allegro. Niestety nie znajdę teraz tej strony (nie pamiętam) Ale takich firm jest cała masa. Wykonywali napisy na zamówienie, przesłałam im tylko znaleziony cytat, rodzaj czcionki i już. Firma godna polecenia. W sumie otrzymałam dwa napisy bo pierwszy był wadliwy, ale w ciągu 2 dni wysłali kurierem na własny koszt poprawiony napis. Jeśli chcesz fajny nieoklepany cytat, warto poszukać cytatu w necie:) POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusek jeśli chodzi o ramki niezawodna i tania jest IKEA, szczególnie seria STRÖMBY, sporo wymiarów, 2 kolory.

 

:welcome: anakris dziękuję :hug: donice błysk, ale są również matowe w sprzedaży.

 

ivy17 narożnik to seria Maxliving - Nova z Max fliz. Jestem maniaczką poduszek, a te sówki takie zabawne, urzekły mnie!!!:D Za niedługo niestety nie będzie gdzie usiąść, dlatego muszę chyba kilka poduszek schować :lol2:

 

:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia dziekuje :hug:Niecierpliwa to ja bylam 5 lat temu teraz to jestem wrecz sotoja spokoju:lol2: Robilismy tynk Kabe i mysle ze i farby wewnetrzne mieli a sklep jest w M wiec najpierw tam zagladne :rolleyes:

 

kakusek kiedy wybierasz się w moje okolice?:) No chyba, że już byłaś:( Jeśli nie - zapraszam na kawkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...