Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szarak w minimalu czyli nasz domek.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 520
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Remika już się zachwycałam Twoimi wnętrzami, ale nadmiar pochwał przy tak pięknym domku nie zaszkodzi.

Co masz nad płytą w kuchni /? Szyba >? Lacobel ? To jest przezroczyste tak ?

 

Milenka tak lacobel ale mleczny. A ty w końcu założysz swoją galerię? Mam ochotę pooglądać i domyślam się że dziewczynki równiez :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze może się zmobilizuję w końcu, za tydzień przeprowadzka, to może pokażę jak się urządziłam :p choć sporo jeszcze brakuje w domu, a o obejściu nie wspomnę. Lacobel mleczny mówisz- to bardzo ładnie wygląda, ja mam kilka próbek i nic mi nie pasuje. Chciałam zwykłe szkło hartowane, okazało się raz, że drogie, dwa że trzeba by ściągać dwie wiszące szafki, żeby to jakoś włożyć tak żeby się nic nie dostawało pomiędzy. I kurcze zgłupiałam. A u Ciebie tak ładnie to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to jest ciężko zrobić zdjęcia, miałam zrobić zdjęcie okna, bo kupiłam rzymską na allegro i nie wiem jak wymierzyć i już 2 tydzień się za to zabieram. :bash:,

 

Remika jako, że mam lampy Italux Cubric do łazienki i na dniach będziemy je wieszać, proszę zmierz mi jaka długość kabla jest w Twoich ? Skracałaś coś ?

Edytowane przez Milena7770
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milena - przeprowadzka za tydzień, to już!!! Koniecznie pokaż swoje gniazdko.

Lacobel jest super, jestem b. zadowolona. Znajomi planują szkło hartowane, ciekawa jestem jak im wyjdzie? Co do długości lampy Cubric - skracałam i to sporo. U mnie sama linka ma 48 cm, ale ja mam jeszcze podwieszaną belkę z KG dlatego są jeszcze niżej o kilkanaście cm.

POWODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jesteśmy pod tym względem jak 2 krople wody, to też mój ulubiony styl, Ty to chociaż masz tak kanapę wystylizowaną jak na zdjęciu, mnie nie wyszło, swoją drogą zdjęcie twojej kanapy jest najcudniejsze na fm

 

Ha, ha...Reni, nie wiem czy pamiętasz mój chyba pierwszy post na FM u Ciebie, kiedy ja byłam na etapie wykańczania wnętrz i przez przypadek znalazłam Twoją galerię:))) Było tam coś na temat tej "kropli wody":))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia zagladam do Ciebie i mysle ze nie da sie juz nic piekniej wykombinowac w Twoim domku bo wszystko takie cudne a jednka nadal mnie zaskakujesz :D Lustro i wieszak swietne -nawet kolor dobralas idealnie chyba ze robilas je na zamowienie ;)

Masz dar dekoratorski i powinnas wykorzystac to nie tylko w swoim domku :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rere - dzięki wielkie:)

 

Sharlotko - również dziękuję, szafa główna pod sam sufit - zakończona po bokach i na górze jedynie zaślepką (inaczej się nie dało), otwierana klasycznie. Druga szafa (na buty) niestety kończy się na poziomie wysokości drzwi do piwnicy.

kakusku - Tobie również dziękuję:)) Taboreciki widziałam i zastanawiałam się nawet nad nimi. Jednak ja mam taką przypadłość, że wszystko co stałe chciałabym w trzech max kolorach:) Potem główną rolę grają już kolorowe dodatki. Dlatego zobaczę jak wyjdzie wiatrołap z kolorową grafiką. A wnętrze, które dodałaś również jest moim ulubionym (u mnie w folderze inspiracje jako nr 3:) Jeśli chodzi o wieszak i lustro, udało się dobrać prawie idealnie, wieszak Umbra a lustro IKEA w szerokiej fornirowanej ramie:) Kakusku, szukam jeszcze designerskiego stojaka na parasole, gdybyś coś, gdzieś... ślij:) Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...