Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zuzkolandia-Wykanczamy!!!


Recommended Posts

Kamilcia WOW 7 lat o to sporo nauki przede mna , ale zdolnosci manualne mam to moze jakos pójdzie , a plany mam chce zrobic albumy dla kazdej z corci zbieram wszelkie ich pamiatki z dziecinstwa i chce zrobic sobie wreszcie piekny album slubny bo wstyd sie przyznac ale zdjecia tak byle jak poupuchane w albumie i marzy mi sie taki ozdobny z komentarzami i wogole... Ech rozmarzylam sie a na to trzeba czasu :yes:

 

To super że udalo Ci sie powiazac twoja pasje z praca , bo w dzisiejszych czasach Ludzie pracuja bo musza, a nie dlatego ze Lubia . Szczesciara :yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 646
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej ojaka !!!

 

Jak masz kogos w Anglii to naprawde bardzo duzy Plus, bo zaoszczedzasz na przesylce do Polski, a jest naprawde sporo fajnych sklepow w UK a Ja znowu mnóstwo rzeczy kupuje na Ebayu Uk ,ale tam wlasnie raczej wysylka tylko do UK. Ja mam siostre w Londynie i zamawiam na jej adres , a ona mi to potem przywozi lub wysyła kurierem/ przewoznikiem do Polski !

 

A co bedziesz szyła , Ja szyc lubie i umie ale skonczylam Liceum Zawodowe o profilu Krawieckim :)

 

W Krakowie to My tradycyjnie do Bonarki :yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilcia WOW 7 lat o to sporo nauki przede mna , ale zdolnosci manualne mam to moze jakos pójdzie , a plany mam chce zrobic albumy dla kazdej z corci zbieram wszelkie ich pamiatki z dziecinstwa i chce zrobic sobie wreszcie piekny album slubny bo wstyd sie przyznac ale zdjecia tak byle jak poupuchane w albumie i marzy mi sie taki ozdobny z komentarzami i wogole... Ech rozmarzylam sie a na to trzeba czasu :yes:

 

To super że udalo Ci sie powiazac twoja pasje z praca , bo w dzisiejszych czasach Ludzie pracuja bo musza, a nie dlatego ze Lubia . Szczesciara :yes::yes::yes:

 

Zuzia - skoro zdolności masz a zapł jak czytam jeszcze większy to na pewno wszystko wyjdzie super. Z mojej strony - jesli moge doradzić - na poczatku warto uczyć się na robieniu kartek - poznasz rózne techniki, tricki itp - to małe proste formy. Jak juz zobaczysz, co Cię kręci wtedy przejdziesz na większe formy :) Ja najbardziej lubię robić mini-albumiki z jednej sesji zdjęciowej - kilka fotek, fajnie oprawionych. Super pamiatka. Jeśli możesz sobie finansowo pozwolić warto tez iść na jakiś - choc jeden warsztat - żeby zobaczyć wszystko na zywo, posłuchac podopwiedzi doświadczonej instruktorki etc. a w ten weekend w Krakowie ogranizowana jest tzw Wiosna Craftowa - jak masz czas - możesz zajrzeć - będą na pewno jakieś darmowe pokazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba bylam na stronce super sie zapowiada , a ja musze na 11 do kosciola isc z córcia bo mamy spotkanie przedkomunijne :(

Ale Kamilcia jakbys jeszcze cos słyszala o jakims pokazie w Krakowie to ja chetnie :yes:

A gdzie kupujesz rzeczy do skrapek allegro czy te sklepiki ze stronki krakowskiegocraftu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ojaka !!!

 

Jak masz kogos w Anglii to naprawde bardzo duzy Plus, bo zaoszczedzasz na przesylce do Polski, a jest naprawde sporo fajnych sklepow w UK a Ja znowu mnóstwo rzeczy kupuje na Ebayu Uk ,ale tam wlasnie raczej wysylka tylko do UK. Ja mam siostre w Londynie i zamawiam na jej adres , a ona mi to potem przywozi lub wysyła kurierem/ przewoznikiem do Polski !

 

A co bedziesz szyła , Ja szyc lubie i umie ale skonczylam Liceum Zawodowe o profilu Krawieckim :)

 

W Krakowie to My tradycyjnie do Bonarki :yes::yes::yes:

 

Ja niestety szyć w ogóle nie potrafię,ale strasznie chciałabym się nauczyć. Sprecyzowanych planów co szyć będę nie mam póki co, bo najpierw muszę nauczyć się to robić. Ale bardzo podobają mi się ręcznie wykonane dekoracje do domu,zasłonki itp. pomarzyć zawsze można:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia z zapytaniem jako do szyjącej piszę ;) poszukuję żabek do firanek w starym /retro stylu i do tego delikatnego drążka zazdrostkowego. Mama mi robi na szydełku zazdrostki i tak by najlepiej wyglądały - na żabkach. Może coś Ci się w oczy rzuciło? moje oględziny netowe nie dały efektów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie;) a co tam u was nowego ;) ja czekam az pzyjda nam w maju na poczatku zaczynac robic kafelki w lazienkach no i pozniej sciany we wszystkich pokojach ;)

 

Agnieszko no u nas po prawie 3tyg. przerwie wreszcie zacznie sie cos ruszy z robota i wewnątrz i na zewnątrz . Dzisiaj wrócil moj M. i bierze sie ostro do pracy :yes::yes:

 

Chcemy pomalowac z drugiego razu i beda klasc panele , bo do miesiaca czasu beda tez gotowe nasze schody i panowie przyjada je zamontowac wiec panelki musza juz byc !!!

 

Zakupilismy 6 kubikow drewna i M. musi je pociac i zrobic dwie drewutnie zeby bylo je gdzie skladowac :yes:

 

A i u was widze robota rusza pelna para to czekam na nowinki co tam u was , a jakie plyteczki zakupilicie czy wizualki dalej aktualne czy nastapily jakies zmiany ??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiazett zrobilam wreszcie zdjecie mojej sciany na której Ci pisalam że widzialabym moja kwiatowa sciane lub ziołową :yes: Sciana jest w kuchni naprzeciw okna nie mam jeszcze wizualki kuchni zeby pokazac to dokladniej i jest ona widoczna z jadalni wiec i kwiatowa scianke byloby widac . Tylko jest ona w przejsciu i nie wiem czy to nie bylby problem :(

 

http://img20.imageshack.us/img20/3385/20130427141252.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Tak mi siedza te kwiaty w głowie że szperam po necie w poszukiwaniu i znalazlam że to nazywa sie "ogrody wertykalne" lub "zielniki wertykalne" i widzialam cos takiego w Londynie nawet fotke mam tak Mi sie to podobalo i nie wiedzialam ze robi sie tez wewnatrz .

Foteczka na chwilke :

 

 

 

A to co znalazłam w necie sciana kwiatowa lub zielnik w ramie jak obraz SUPER !!! ( tylko cena powala :()

 

http://img534.imageshack.us/img534/37/img5493768x1024.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img827.imageshack.us/img827/3688/ogrdfloramaflorabo4m.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img803.imageshack.us/img803/2868/nowyfolderarchitekturaw.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img838.imageshack.us/img838/2868/nowyfolderarchitekturaw.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez ZUZIA5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...