Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zuzkolandia-Wykanczamy!!!


Recommended Posts

Zuziu, śliczne masz te dziewuszki :).

Podejrzałam właśnie na facebooku - jedna piękniejsza od drugiej, aż się napatrzeć nie mogę.

 

Ale przede wszystkim - gdzie byłaś, jak Cię nie było?

 

Hej Ilonko :hug:

 

Bardzo sie ciesze ze do mnie zagladasz :) Dzięki za córcie !!!

 

Ilonka nie było mnie albo byłam chwilowo bo, od 30 Sierpnia Mieszkamy w naszym domku , a caly praktycznie lipiec i sierpien konczylismy na hura żeby wprowadzic sie przed rozpoczeciem roku szkolnego i z trudem ale sie udalo . Poniewaz wprowadzilismy sie praktycznie do pustego domu to w dalszym ciagu wykanczamy, dopieszczamy i meblujemy nasz domek i jeszcze doszla do tego szkola i lekcje dodatkowe corek to znowu moge chwilowo zniknac !!!

 

Ale kiedy zobaczyłam , że zalożylas bloga to nie moglam nie kliknac lajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 646
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

DZIEWCZYNY !!! CZY KTORAS Z ODWIEDZAJACYCH MOJ WATEK WYBIERA SIE 5 PAZDZIERNIKA NA ZJAZD FORUMOWY W KRAKOWIE ??!!!

 

PYTAM BO JA SIE WYBIERAM I CIEKAWA JESTEM CZY WY TEZ :yes: FAJNIE BYLOBY WAS WSZYSTKIE ZOBACZYC NA ZYWO W REALU :yes:

 

A gdzie o tym zjeździe można się czegoś dowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Zuziu

 

fajnie, ze jesteś:hug:

Pokoik dziewczynek prześliczny, a same dziewczynki wyglądają jak księżniczki z bajki:yes: no cudne są:rolleyes:

I jak Wam się mieszka na włościach?:D

 

W sprawie zlotu to pytajcie o wszystko Karolkę (karolek59)- u niej jest aktualna lista chętnych :)

Ale nie wiem czy już nie za późno żeli chodzi o miejsca noclegowe...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga :hug:

 

Fajnie że zaglądasz , Dzięki bardzo za córcie :hug: , Mieszka nam sie Super cieszymy sie ze wreszcie na swoim, chociaz jeszcze sporo pracy przed nami to juz teraz na luziku bez cisnienia planujemy sobie przyszlosc :yes:

 

Aga gdzies doczytalam chyba u Karolki że ciebie na zlocie nie bedzie :cry: Strasznie szkoda bo myslalam że sie poznamy i zobaczymy tak na żywo no ale moze nastepnym razem :yes::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie daleko mam :( ale jak będzie zjazd Warszawski to z chęcią przylecę :)

 

Dianko to moze nastepny zlocik w Warszawie ??? Ja byłabym za bo wstyd sie przyznac jeszcze w stolicy nie bylam nawet wycieczki szkolnej do Warszawy nie mielismy:no: dlatego chetnie bym sie wybrala :yes: Trzeba by z Venuska pogadac bo ona chyba ze stolicy ale i kilka innych dziewczyn to może na wiosne jakis zlocik warszawski :yes:

Edytowane przez ZUZIA5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia nie macie barierki na górze? przy tych Twoich malutkich panienkach nie boisz się...

czy tylko w momencie robienia zdjęcia jeszcze jej nie było :p

 

Karolinko masz racje w momencie robienia zdjec jeszcze jej nie bylo i mialam zamowic na allegro dopóki nie zobaczylam jak Ala ktora ma teraz prawie 1,5 roczku sobie swietnie radzi , w poprzednim domu nie bylo schodow bo byl parterowy, a teraz przez pierwsze kilka dni po przeprowadzce stala u gory i wolala MAMA nie schodzila sama tylko czekala az po nia wyjde , a teraz schodzi na siedzaco po jednym schodku lub tylem na kolankach . Sama jestem w szoku jak szybko sie nauczyla do tego jest bardzo ostrozna . Kiedy nie chce sie jej samej schodzic to stoi iwola Mnie , do góry wychodzi trzymajac sie metalowych precikow dlatego sa na calej dlugosci schodow natomiast u góry dalismy szybe zeby nie przyszlo im kiedys do glowy wspindrac sie po nich jak po drabince :no: Ta starsza 3 latka to nie ma zadnego problemu z wchodzeniem i wychodzeniem poza tym sa jeszcze dwie starsze siostry ktore im pomagaja :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot warszawski to super pomysł

A schody bardzo fajne

 

:yes:

 

 

no dzieciaki już nie takie małe, moja 2 letnia bezproblemowo sama sobie ze schodami radzi, fakt ze w domu nie mam ale u dziadków sama wchodzi i schodzi i jakoś nie mam obaw

 

Dianko twoja też z tego co pamietam ALICJA to może one tak maja :lol2: Dzielne dziewczynki !!!

 

No nie wiem czy dobrze zrobilam ze tej bramki nie zamontowalam jednak mam nadzieje ze nie bede zalowac :no: staram sie ich pilnowac jak pisalam moje starsze dziewczynki jak widza ze ala idzie na schody to tez jej pomagaja , a z drugiej strony ciesze sie ze male sa coraz bardziej samodzielne !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Zuzia ma 3latkę i roczniaka... to o tej malutkiej raczej myślałam :)

a ja swej 2latki na schody nie puszczam :D bo za nią od razu mała idzie i to nie kończy się szczęśliwie :(

 

Karolinko moja Siostra ma o miesiac starsza corcie od mojej Alicji i u siebie w domu ma bramke na schodach nawet dwie (na dole i u góry) i kiedy byla u mnie to moje dziewczynki kiedy my siedzimy na dole siedza razem z nami nie sa zainteresowane zeby sie same bawic u góry , Natomiast jej mala to jak spuszczona ze smyczy u nas od razu na schody ciagnie i moim zdaniem przez to ze jest tak odgrodzona od nich u siebie w domu wogole nie umie po nich wchodzic nie mowiac o schodzeniu, jak tylko ja spuscisz z oczu ona od razu na schody, a wiadomo ze zakazany owoc najlepiej smakuje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie też nie ma żadnej barierki :no: Jakoś nie była potrzebna, bo Zuzia sama wiedziała, że nie wolno na schody. Nawet jak się wprowadziliśmy to w ogóle balustrady nie było. Z. miała zakaz zbliżania się, a w nocy zamykaliśmy jej pokój na klucz, żeby nie było przypadku, że się obudzi i zaspana wpadnie na jakiś niemądry pomysł :rolleyes: Teraz oczywiście biega po schodach jak stara ;) Zobaczymy czy będzie potrzeba barierki przy Ali, ale raczej obstawiam, że też nie :no: ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...