Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zuzkolandia-Wykanczamy!!!


Recommended Posts

Kochana do imprez tego typu restauracja jest najlepszym rozwiązaniem, nie musisz biegać, szykować, zajmować się wszystkim.

Zdrówka dla Dziewczynek!

 

Dzięki Monia Zdrówko bardzo sie przyda , starszej córki Komunię tez robilam w restauracji i taki własnie plus tego ze idziesz na gotowe ,a z drugiej strony troche zal bo tak planowalismy ze komunia juz bedzie w domku ale ze wzgledu na to ze wykonczeniówke robi juz M. bo sam przy tym pracuje to wolniej nam teraz idzie niz jak mielismy zatrudnione ekipy. Z drugiej strony moja kolezanka robila komunie córki zaraz po przeprowadzce i do tej pory zaluje bo tak ma zrysowane panele w salonie od butow :mad: ( nikt sam nie sciagal a sama nie chciala mowic) ,a u mnie ma byc prawie 40osob wiec moze to i lepiej ze bedzie w restauracji :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 646
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja robie komunie w domu - z prostej przyczyny - cała nasza rodzina jest przyjezdna. I tak przyjadą dzien wcześniej i narobia bałaganu. Bede musiała im dac kolację dzień przed, śniadanie w dniu komunii. Niektorzy zostana może dzień dłuzej.

Musze więc być na to wszytsko przygotowana. Obiad komunijny to juz bedzie przy tym wszytskim pikuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Szocik w takiej sytuacji to zrozumiałe i tak musisz trzy dni goscic swoich gosci to bez sensu jeszcze wynajmowac restauracje , moi goscie wszyscy w odleglosci kilku kilometrow od siebie jeszcze komunie mamy dokladnie w poludnie wiec jak wyjdziemy z koscioła to w sam raz pora na obiadek !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia, TYLKO KNAJPA! Ja Zuzi roczek zrobiłam w restauracji na 20 osób i nie dość, że tak jak mówisz - wszystko wygodnie i gotowo, Ty mysisz się skupić tylko na tym, żeby wyglądać :p Zapłaciliśmy 500 zł (to już z napiwkami dla obsługi), do tego doszły nam tylko ciasta i napoje we własnym zakresie... Kawę i herbatę dostaliśmy gratis :)

 

Dla porównania - mój tata robił w swoim nowozasiedlonym domu święta Bożego Narodzenia. Było 8 osób + 4 domowników + dochodzący. Strat nawet nie chce mi się wymieniać. Domownicy zajechani! Musieli sobie po świętach urlop zrobić :p

 

Jakoś tak sobie podejrzewam, że Szocik przyjmując swoich gości będzie w swoim żywiole - więc Szocik się nie liczy :p hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chcrzinach tez zapłaciłam 1500 zł, za te 20 osób, ale na roczku się wycwaniłam. Dogadałam się z knajpką, że nie zamawiam po półtorej porcji na głowę (jak to się zwykle robi), tylko, że zwyczajnie przyprowadzę 20 osób na obiad do nich i każdy zamówi sobie co chce, tyle żeby usprawnić pracę kucharzowi to mamy wybór z 2 - 3 wyznaczonych wcześniej dań. Dzięki temu zapłacilismy tylko za skonsumowanych 20 obiadów. Bez zupy, ale to akurat też było dobre, bo jak sie chrzcinach obżarliśmy to się nikomu już drugiego nie chciało jeść... Polecam tą metodę, tyle, że pewnie nie każda knajpka na to pójdzie :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szocik to takie trzy obiadki i pokazna sumka sie z tego robi !!! A tak przy okazji zagladnełam do Ciebie i zdolna bestia jestes :jawdrop: u Ciebie napisze pózniej cos wiecej bo teraz obiadek a pózniej dalsza częsc zapraszania na komunie !!! Moze wieczorkiem znajde jakis luzik !!!

 

asiazett fajnie to z tymi urodzinkami wykombinowalas , tylko faktycznie nie wiem czy kazda knajpka na to pójdzie, Mi komunie licza ok 90-100zł od osoby w tym jest obiad , danie gorace po południu, sałatki , wędliny, placki. Tort we własnym zakresie i jeszcze musze sie zapytac o zimne napoje bo juz nie pamietam za dwa tygodnie jade dograc szczegóły i wybrac ostateczne menu !!!

 

Wogóle bedziemy mieli trzy tygodnie z rzedu imprezowe najpierw: roczek Mojej chrześnicy, tydzien póżniej Komunia a tydzien po komuni roczek mojej najmłodszej Córci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Justynko Ja też to akurat widze na plus, my wogóle tworzymy taka gwarna głosna troche wloska rodzinke :lol2::lol2::lol2: Ale pod względem liczebnosci dzieci to Ja jestem liderką :lol2::lol2::lol2: Jak na razie inni zatrzymali sie na dwoch trzech. Na komunie prosimy tylko najblizsza rodzine a i tak nazbieralo sie 40 osob :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do turkusowej sypialni wpadła mi w oko tapeta Harlequin tak sie zastanawiam czy jej nie położyc za stolikami nocnymi i na przeciwleglej scianie , takie akcenty , maja tez sliczne materialy z tej samej kolekcji wiec moglabym poszyc podychy i waleczki na łóżko do kompletu !!!

Harlequin Tamika Miya:

 

http://img547.imageshack.us/img547/7835/tamikawp3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A ostatnio zakochalam sie we wzorach Orla Kiely i taka tapetka pasowalaby mi na jedna scianke w gabinecie:

http://img40.imageshack.us/img40/9804/harlequinorlakielywallp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiazett na ebayu uk mozna kupic nawet polowe taniej niz w polsce ja tak wlasnie kupie ,pod koniec kwietnia wraca moja siostra z londynu i ona mi je przywiezie :)

 

Ale jesli nie masz nikogo kto by ci mogl przyslac to niektore sklepy UK w necie czy na ebayu tez oferuja wysylke do Polski jak zamawiasz jedna dwie rolki tapety to wysylka okolo 30zl

Edytowane przez ZUZIA5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...