Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zuzkolandia-Wykanczamy!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 646
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I kolejny Cudny Słoneczny dzien zbliza sie ku końcowi, wreszcie mozna wyjsc z domu i spedzac czas na swiezym powietrzu ,a 1 Maja ma byc u nas nawet 30 stopni :wave: Mam nadzieje ze sie to sprawdzi :yes:

Dzisiaj kilka godzin spedzilysmy na placu zabaw w Parku , a najmlodsza corcia poznawala co to piasek i byla zachwycona :lol2::yes:

Edytowane przez ZUZIA5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Zuza :)

Wpadłam na chwileczkę ;).Obiecuję ,że wolniejszej chwili nadrobię i przeczytam Twój watek :D.A tak na szybko....;)

Śliczne córeczki i ciekawe spojrzenie fotografa :).

 

Pozdrawiam !

 

Lady Witam serdecznie :hug:

 

Jak znajdziesz chwilke to Zapraszam moze doradzisz i dodasz cos od Siebie :yes:

 

Twoja Pola śliczniusia , a czas tak szybko leci jeszcze niedawno moja Alicja zaczynala siadac a teraz już drepta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia faktycznie piękne, córeczki/modelki oczywiście też :) a moją uwagę przykuły też designerskie tiulowe spódnisie! fiu fiu... :p

 

Asiazett nie śmiej sie z naszych tiulowych spodniczek :lol2:

 

Bo widzisz moja Ania jest teraz na jakims etapie spódniczkowym jakby mogla to by nawet w nich spała :yes: Nawet na spodnie i tak zalozy spodniczke , więc do piachu tez spodniczka :lol2:

A najukochansze to te jak najbardziej tiulowe i falbaniaste :lol2: Dzisiaj wróciłysmy z Krakowa z nastepna :eek:

Edytowane przez ZUZIA5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kamilcia :hug:

 

No nacykalam troche tych fotek wczoraj , scrapbooking bardzo mi sie podoba i na pewno sie za to wezme tylko juz po przeprowadzce na spokojnie :yes:

A zdjecia lubie robic bardzo i mam komu to korzystam :lol2:

 

super ! to słuzę rada i pomocą jak będzie potrzeba :) "trochę" lat juz w tym siedzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilciu zajrzalam na sygnaturki i po prostu jestem zachwycona od dzis bede czesciej podczytywac i od razu trafilam na album i cudna skrzynie na pamiatki cos Prześlicznego :jawdrop: Teraz sie tylko upewnilam ze tez takie slicznosci chce ale zanim dojde do twojej perfekcji to chyba chwilke zejdzie.

 

A na blogu na awatarku to ty ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilciu zajrzalam na sygnaturki i po prostu jestem zachwycona od dzis bede czesciej podczytywac i od razu trafilam na album i cudna skrzynie na pamiatki cos Prześlicznego :jawdrop: Teraz sie tylko upewnilam ze tez takie slicznosci chce ale zanim dojde do twojej perfekcji to chyba chwilke zejdzie.

 

A na blogu na awatarku to ty ???

 

tak, to ja :) zapraszam do zaglądania - wiadomo, trzeba się szkolić, uczyć a przede wszystkim ROBIĆ - ja juz jakieś 7 lat w tym siedze, a wczesniej zaczęłam też przygodę z decou :) Teraz mam to szczęście, ze połączyłam pasje z pracą zawodową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZUZIU dziewczynki cudowne! Samo szczęście:)

Dzięki za linki,zaraz zabieram się na "obczajanie" gdzie co i za ile:)

Jeszcze myślę nad tym żeby pomęczyć szwagierkę (bo mieszkają w Anglii) żeby mi coś tam u siebie poszukała.

 

A ja dziś mam wolne i znowu zrobiłam najazd na ogrodniczy:) Kolejna stówa nie moja:) Jak cos uda mi się dziś konkretnego zrobić to się pochwalę.

Przywiózł mi też teściu starą maszynę do szycia Łucznika,ale jestem pod tym względem tak zielona,że czekam aż moja mama przyjedzie i zrobi mi przyspieszony kurs szycia.

 

A gdzie byłyście w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...