Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zuzkolandia-Wykanczamy!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 646
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam i gratuluję!:) Żywica musiała Was kosztować sporo pracy i cierpliwości:) Świetnie, powiem szczerze, że spośród naprawdę wielu zapytań o metodę - to Wy pierwsi pokazujecie realizację! Cieszę się, że się udało:)

 

Brytyjskie akcenty ciekawe, trzymam kciuki za postępy i wykończeniówkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Bartek jeszcze raz Dziękuje :yes: Troszkę pracy było na początku żeby tak zalać muszelki aby podczas utwardzania się żywicy nie wychodziły spod nich bąbelki powietrza , a sporo cierpliwości to trzeba było mieć na ostatnim etapie kiedy trzeba było nalać tyle żywicy żeby była równiutko z płytkami, a ona czasami nam uciekała. Ale M. dał rade :wave: i naprawdę efekt jest o wiele fajniejszy niż na zdjęciach !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zuziu - gratuluję dotrwania do etapu wykończeniówki:)

 

Ja w sprawie tych pokojów dla dziewczyn - nie odzywałabym się, gdybyś nie napisała żeby Cię powstrzymywać. No więc to właśnie chciałabym niniejszym zrobić:lol2:

 

W kwestii akcentów brytyjskich moje zdanie jest "im mniej tym lepiej". Im więcej dasz tych autobusików, flag i budek telefonicznych tym gorzej to będzie wyglądało.

 

W tym wątku - mniej więcej w połowie - widać też pokój córki Ady - z akcentów brytyjskich tylko kanapa i w zupełności wystarczy

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,116277544,126738405.html

 

A tutaj garść inspiracji - i tak większość z nich to dla mnie "too much", mimo że ograniczają się tylko do union jacka

 

http://media-cache-ec3.pinterest.com/550x/7f/c3/3d/7fc33d9faff99447587031153b84b893.jpg

http://teamboo.tumblr.com/post/915865900/kid-bedroom-ideas

 

http://media-cache-ec1.pinterest.com/550x/47/90/aa/4790aa4e2273b6ef4c6abe6e6f85c234.jpg

http://www.housetohome.co.uk/house-tour/picture/take-a-tour-around-an-art-dealers-london-home/8

 

http://media-cache-ec4.pinterest.com/550x/06/8d/83/068d832cff2679b610e3e6be60f5e506.jpg

http://livinglivelier.blogspot.com/

 

Jeśli mam się zamknąć, to powiedz tylko słówko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się ciepło u Ciebie Zuziu - trafiłam chyba od MarJelki....choć nie jestem do końca pewna, tyle wątków ostatnio odwiedzam :rolleyes:.....Twój zapisuję w ulubionych - będę podglądać i dopingować, bo też idę 'pod prąd' z trendowymi szarościami :p......uwielbiam szarości u innych, to fakt, ale u siebie, no cóż - wizualki łazienek czy kuchni mówią chyba wszystko na ten temat ;)

Pozdrawiam :hug: oczywiście gratulując dotychczasowych osiągnięć - świetne pomysły na pokoje córek :yes: , niecierpliwie czekam na więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zuzka!

Spora z Was rodzinka.

 

Miały byc kolorki to beda :yes: Pokój najstarszej córci 10latki która jest zakochana w Londynie ma nawiązywać kolorami do Union Jacka , czyli kolory przewodnie to Niebieski na sciany, biel, Czerwień i Czarny to beda mebelki i dodatki ! Mniej więcej tak to ma wyglądać tylko bardziej dziewczęce dodatki !!!

Córka ma ciekawe jak na dziesięciolatkę zainteresowania. I super, że ją w tym wspierasz

Tylko, czy nie za bardzo dosłownie się do urządzania pokoju zabieracie?

Przepraszam, ale to bardziej manią trąci niż fascynacją :(

A co jeśli za rok, dwa lata się małej odmieni i pójdzie we wzory łowickie?

Studiami w Londynie się nie martw. Zawsze można starać się o stypendium, albo zarabiać na studia :)

Poza tym, zawsze może zmienić zdanie i zdecydować na Australię lub Amerykę Południową :)

 

Młodsza córcia 8latka jest taka bardziej dziewczęca i delikatniejsza chce miec pokoik baletnicy albo projektantki mody ;)

Ładna tapetka. Taka delikatna. W sam raz dla małej panienki.

Nie pogryzie z tą ilością żółci na ścianach?

 

Ogólnie, ideę kolorów w domu popieram jak najbardziej. Bylebyś tylko nie popłynęła :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zuziu - gratuluję dotrwania do etapu wykończeniówki:)

 

Ja w sprawie tych pokojów dla dziewczyn - nie odzywałabym się, gdybyś nie napisała żeby Cię powstrzymywać. No więc to właśnie chciałabym niniejszym zrobić:lol2:

 

W kwestii akcentów brytyjskich moje zdanie jest "im mniej tym lepiej". Im więcej dasz tych autobusików, flag i budek telefonicznych tym gorzej to będzie wyglądało.

 

:D

 

Witam serdecznie w Zuzkolandii !!! Krytyka też jest potrzebna bo czasami człowiekowi nie ma kto doradzić mój M. zwykle mówi no ładne albo sie nie chce wtrącać w nasze babskie sprzeczki :lol2:

Ja też jestem zdania że im mniej tym lepiej dlatego musze stopowac moją córcie , bo jej to sie mnóstwo rzeczy podoba, Flag u nas nie bedzie wcale typu jak te na ścianach w inspiracjach czy dywaniku bo dla mnie to już za dużo tym bardziej że my Polki a nie Brytyjki !!!

 

Twoja córcia chyba starsza od mojej tak po pokoiku wnioskuje ładny , schludny !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się ciepło u Ciebie Zuziu - trafiłam chyba od MarJelki....choć nie jestem do końca pewna, tyle wątków ostatnio odwiedzam :rolleyes:.....Twój zapisuję w ulubionych - będę podglądać i dopingować, bo też idę 'pod prąd' z trendowymi szarościami :p......uwielbiam szarości u innych, to fakt, ale u siebie, no cóż - wizualki łazienek czy kuchni mówią chyba wszystko na ten temat ;)

Pozdrawiam :hug: oczywiście gratulując dotychczasowych osiągnięć - świetne pomysły na pokoje córek :yes: , niecierpliwie czekam na więcej....

:welcome: Justka wnoskuje żeśmy Krajanki bo my do Krakowa to rzut beretem;) dzieki za dopingowanie , przyda sie bardzo :hug: Bo to dopiero początek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zuzka!

Spora z Was rodzinka.

 

 

Córka ma ciekawe jak na dziesięciolatkę zainteresowania. I super, że ją w tym wspierasz

Tylko, czy nie za bardzo dosłownie się do urządzania pokoju zabieracie?

Przepraszam, ale to bardziej manią trąci niż fascynacją :(

A co jeśli za rok, dwa lata się małej odmieni i pójdzie we wzory łowickie?

Studiami w Londynie się nie martw. Zawsze można starać się o stypendium, albo zarabiać na studia :)

Poza tym, zawsze może zmienić zdanie i zdecydować na Australię lub Amerykę Południową :)

 

 

Ładna tapetka. Taka delikatna. W sam raz dla małej panienki.

Nie pogryzie z tą ilością żółci na ścianach?

 

Ogólnie, ideę kolorów w domu popieram jak najbardziej. Bylebyś tylko nie popłynęła :hug:

 

Narendil ty u mnie bardzo sie Ciesze !!!

 

Wiesz moja córcia jak na 10lat to taka troszke powazna jest co mnie czasem troche martwi bo cały czas jej tłumacze że dorosła to ona bedzie całe życie a teraz to nich sie cieszy i bawi puki może. Za to jej młodsza siostra całkowite przeciwienstwo dziecinna !!!

 

Że sie jej odmnieni to Ci gwarantuje bo my co jakis czas mamy etap czegos innego:rolleyes: ( Przerabialam już Hanne Montane, Harry Pottera, Monster High, a teraz jest Londyn) . Tym to ja sie nie martwie bo za dwa trzy lata pokój bedzie do malowania i napewno nastapi zmiana dekoracjii !

 

Ja to sie nawet ciesze ze ona ma taki swój swiat który ja cieszy jest go Ciekawa , nie spędza czasu przed laptopem , niema konta na Facebooku ani NK bo jak słysze czasami co sie dzieje u niektórych moich koleżanek jakie mają problemy z dziecmi to sie włos na głowie jeży !!!

 

Ale z tymi studiami to pojechalas :jawdrop: czy ty wiesz że ja mam ich 4 nie zamierzam do konca życia ich utrzymywac !! W polsce też są swietne uczelnie, dzienne studia sa darmowe;), przynajmniej na razie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tymi studiami to pojechalas :jawdrop: czy ty wiesz że ja mam ich 4 nie zamierzam do konca życia ich utrzymywac !! W polsce też są swietne uczelnie, dzienne studia sa darmowe;), przynajmniej na razie !!!

No coś Ty :o

Miałam na myśli, że pannice same na studia zarobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja córcia chyba starsza od mojej tak po pokoiku wnioskuje ładny , schludny !!!

 

Uff, dobrze że mnie nie pogoniłaś:D

 

Ale chyba jakieś nieporozumienie się wkradło, bo ja ani córki nie mam, ani pokoju naszego nie pokazywałam :no:

 

Czy chcesz tylko luźne inspiracje czy też wolałabyś jakieś konkretniejsze rady? Bo jeśli to drugie, to przydałby się plan pokoju i informacja, czy macie już jakieś meble, które musicie zagospodarować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym wątku - mniej więcej w połowie - widać też pokój córki Ady - z akcentów brytyjskich tylko kanapa i w zupełności wystarczy

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,116277544,126738405.html

 

 

Nihiru a to Cie przepraszam chyba ja zle odczytalam ten post powyzej, skojarzylam ze twoja corcia ma na imie Ada :bash:

 

Mebelek nie mamy wogole bo z obecnego domu zabieramy tylko łóżeczko najmlodszej córci , mebelki planujemy do tego pokoiku bialo czarne ale jedyne jakie na razie widziałysmy to Ikea albo nowa kolekcja Vox ale tylko łóżko.Więc jestem otwarta na propozycje moze widzialyscie cos ciekawego !!!

 

Mebli tez nie bedziemy kupowac niewiadomo ile tylko tyle ile potrzebne minimum ( po latach mieszkania z meblościankami jak najmniej mebli :yes:)

Do Londynskiego pokoiku planujemy łóżko, biureczko, regal (1 duży lub 2 wąskie), komoda lub dwie i chyba tyle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty :o

Miałam na myśli, że pannice same na studia zarobią.

 

No narazie sie tym martwic nie bede bo 2 córcie to dopiero edukacje zaczęły a dwie nastepne to zaczną za kilka lat:rolleyes: Ale może faktycznie jakies stypendium jak im bedzie dalej na nauce zalezec, jak na razie dobrze im idzie przedwczoraj starsza córka zajela pierwsze miejsce w swojej szkole językowej w konkursie z Idiomów Angielskich :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Z chęcią będę podglądać i wyczekiwać ostatecznego efektu.

Zarówno pokój z angielskimi akcentami jak i baletnicy bardzo mnie zainteresował.

Pięć babek w jednym domu :eek:.

Fajnie masz, a mąż - rozumiem - wszystko dzielnie znosi ;)?

 

:hug: jakże sie ciesze że do mnie zajrzałaś !!!

Fajnie że Ci sie podobają moje plany bo do finału jeszcze chwilke !

Ilonko tak jest nas 5 babek, do tego ja tez mam same siostry moja młodsza siostra urodzila niedawno tez córcie wiec mamy wesoło:rotfl:

A Mąż to ma z nami jak w niebie ;) Rodzyneczek Nasz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug: jakże sie ciesze że do mnie zajrzałaś !!!

Fajnie że Ci sie podobają moje plany bo do finału jeszcze chwilke !

Ilonko tak jest nas 5 babek, do tego ja tez mam same siostry moja młodsza siostra urodzila niedawno tez córcie wiec mamy wesoło:rotfl:

A Mąż to ma z nami jak w niebie ;) Rodzyneczek Nasz !!!

 

 

Hehe no widzisz a mój mąż ma tylko jedną żonę (mam nadzieje :lol2: ) jedną corkę i jedną kotkę i już narzeka że tyle bab w domu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...