Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zuzkolandia-Wykanczamy!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 646
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O Witaj Ilonko ale dawno do mnie nie zaglądałaś :hug:

Dziękuje Ci bardzo ale do Perfekcyjnej Pani domu to Mi jeszcze Dużo brakuje , a przy 4 dzieci to też cieżko o wieczny porzadek. Mnie sie też zawsze marzyła spiżarka wypełniona smakołykami własnej roboty ale nigdy jej nie mialam ,a w bloku to wiesz zwykła piwnica, dlatego teraz konkretnie bede realizowac Mój Cel.

Ja to wogóle z tych co lubia robic ale żeby sie wiele nie narobic wiec nie stosuje zadnych wymyslnych przepisow ale liczy sie sam efekt podania i nawet wtedy lepiej smakuje :lol2: Ciasto na babeczki mieszalo sie w mikserze w trakcie robienia obiadu , po obiadku były gotowe , krem tez składa sie dosłownie z trzech składnikow i GOTOWE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Zuziu widzę że z ciebie niezła kuchareczka jest:) podziwiam i zazdroszczę. Mebelki w domku chyba będą orginalne- fajnie, bedą miała od kogo ściągać:rolleyes: jeśli oczywiście pozwolisz.

 

Marzenko po to właśnie jest to Forum żeby wymieniac sie doswiadczeniami i czerpac inspiracje więc jeśli tylko bedzie Ci sie cokolwiek podobało to ściagaj ile wlezie :lol2: Ja sama zreszta zanim ujawnilam sie na tym forum to bardzo długo podglądałam i szperałam w innych wątkach szukajac pomysłow na swój domek :yes::yes::yes:

 

A co do oczek małej to nistety nic nie poradzę bo się na tym nieznam, jedynie mogę trzymać kciuki oby mała jak najszybciej doszła do siebie.

 

Z oczkami na szczęscie jest już lepiej dostałysmy kropelki które wreszczcie zadziałały i jeszcze 4 dni mamy nimi zakraplac ale poprawe juz widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiazett specjalnie dla Ciebie dzisiejsza porcja babeczek :

 

http://img17.imageshack.us/img17/5517/wmwg.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dziewczynki częstujcie się SMACZNEGO !!!

 

Mniam mniam - dziękuję. Wciągnęłam wszystkie na raz i z nikim się nie podzieliłam :p

Też dzisiaj upiekłam mój bezowy torcik :p

 

p.s. fajnie, że oczka sie już poprawiły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj agusiazet :welcome: Ale macie z asiazett nicki podobne :wiggle: Że zdjęc mało ciagle jakies wklejam ale te rodzinne na bierzaco usuwane :yes:

Trzy córcie no to też Ładnie i do mnie Ci już niewiele brakuje :lol:

 

Ale jednak:) Może masz jakieś fajne nastolatkowe koncepcje pokojów, poszukuję czegoś dla 10-latki. Z miłą chęcią obejrzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiazet my własnie będziemy wykanczac pokoiki moim starszym córkom w wieku 11 i 9 lat. Mialam o tyle łatwiej że one same wiedziały czego chca i jak ma wygladac ich pokój, Ja tylko im pomagam w doborze dodatkow i mebelkow i pilnuje zeby nie przedobrzyc bo dzieci maja bardzo bujna wyobraznie i dla nich im wiecej tym lepiej . Starsza córka zafascynowana Londynem chce miec pokój w nawiazaniu do londynskich zabytków, natomiast młodsza chce by projektantka mody i taki jest motyw przewodni pokoju !

 

Bardzo chetnie ci pomoge i wkleje jakies inspiracje tylko napisz w jakich kolorach mniej wiecej ma byc pokoik albo czym córcia sie interesuje !!!

Edytowane przez ZUZIA5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piekny słoneczny dzień :bye:

 

Przyszła wreszcie jedna z zamówionych tapetek do pokoju córeczek. Ta będzie na ścianie z garderoba w pokoju małych córci i bedzie służyła jako tło !!

 

Miętowa w białe kropeczki :)

 

http://img834.imageshack.us/img834/9394/z7xi.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img839.imageshack.us/img839/4518/znad.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez ZUZIA5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki bardzo ładne w ulubionych kolorkach mojej córci:rolleyes: A co do garderoby to moim zdaniem ta na dole dłużej posłuży ponieważ ma większe przestrzenie między półkami i można w niej pomieścić nieco większe ubranka chociażby kurtki czy płaszczyki, czy nawet dłuższe spodnie bo z krótkimi spodenkami to wiadomo żaden problem, natomiast ta na górze jest może bardziej "sympatyczna" ale wg mnie dla mniejszych dzieci, zresztą chyba nawet na tym zdjęciu widać że są w niej popowieszane pajacyki niemowlęce- takie o to moje zdanie:o decyzja oczywiście należy do Ciebie, pozdrawiam:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marzenko :bye:

 

Rameczki myśle że świetnie beda pasowac do pokoiku najmniejszych córci :yes:

co do garderoby to chyba zrobie z tych dwóch jedna, żeby w środku też była komoda po bokach nie trzy a dwa rzedy na wiszące ubranka i bardzo podobaja mi sie te póleczki na buty i je tez chyba dolem zrobie mamy tyle ślicznych bucikow że az zal je trzymac w pudełkach a na takich regalkach beda ślicznie wygladac :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Witam dziewczyny bardzo przepraszam ze nie daje znaku zycia ale od tygodnia mieszkamy w naszym domku :wave: Tyle sie w ciagu miesiaca wydarzylo i czasami watpilam ze uda sie zdazyc z przeprowadzka ale udalo sie jeszcze wprawdzie jest troche pracy wykonczeniowej i probuje przebrnac przez stosy kartonow ale MIESZKAMY i teraz byle do przodu !!!! Jak znajde chwilke czasu to po weekendzie wrzuce kilka zdjec . Pozdrawiam i milego weekendu !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...