Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zuzkolandia-Wykanczamy!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 646
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Hej ojaka !!!

 

Tak MIESZKAMY :wave: juz prawie miesiac i nadal nie moge uwiezyc ze sie nam udalo w ciagu praktycznie miesiaca wyprowadzic , choc nadal jest jeszczemnostwo rzeczy do wykonczenia i dopieszczenia bedziemy robic to juz mieszkajac !!!

 

Maszyne bede kupowac w niedlugim czasie jestem raczej na 100% bedzie to Łucznik HELENA , zalezy mi na maszynie ktora haftuje litery alfabetu i pare innych haftow jak rowniez posiada proste sciegi overlockowe i ta spelnia ta wymagania ,bo zakup samej hafciarki inna polka cenowa :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Zuziu,

 

witam się pourlopowo:hug:

Co u Ciebie słychać, co porabiasz?

Czy te babeczki zrobiłaś sama? Boskie są:jawdrop:

Zostawiam buziaki i lecę dalej:bye:

 

Witaj Aga !!!

 

Bardzo sie ciesze że do mnie zagladasz :hug: chociaz ja sama teraz prawie nie zagladam na FM ale zaczynam sie odrabiac to i nadrobie zaleglosci !!!

 

Babeczki piekę sama a ozdabiac pomagaja mi corcie , gotowac nie lubie ale pieke tylko ciasteczka babeczki i muffinki, Wlasnie siostra przywiozla mi z Anglii mnostwo nowych ozdób i upiornych koszulek na halloweenowe babeczki bedziemy piec !!!

Edytowane przez ZUZIA5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... To brawo! Gratulacje... Wracaj do nas i opowiadaj, pokazuj. Czekamy... :popcorn:

 

Hej Asia !!!

 

Wracam bardzo powoli bo roboty jeszcze pelno , ciagle jeszcze przychodza panowie i cos tam montuja , chociaz ze sterty kartonow prawie sie juz rozpakowalam !!!

 

Zaglądnelam do Ciebie córenki śliczne a Alunia rośnie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniale!!

z niecierpliwością czekam na fotki pokoi dziewczynek :) zwłaszcza tych najmniejszych :yes: :D

i opowiedz dokładnie jak się mieszka - jak dziewczyny się zaaklimatyzowały?

 

Hej własnie od tego pokoiku zaczne , bo inne sa na mniej zaawansowanym etapie urzadzania chociaz i w tym jeszcze troszke pracy ale to juz w trakcie mieszkania . Mieszka sie Cudnie po 11 latach tulania sie po wynajmowanych mieszkaniach mamy wreszcie swoj wymarzony DOM i Cieszymy sie bardzo chociaz w domu prawie pusto mebli jak na lekarstwo :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Bardzo symatyczny wątek, przemiło się go czyta, ale to zasługa gospodyni :)

Gratuluję przeprowadzi i czekam na zdjęcia.

Pozdrawiam!

 

Witam Serdecznie :hug:

 

Bardzo mi miło że do mnie zagladnelas , Dziękuje za gratulacje zdjec na razie niewiele ale cos tam widac !!!

 

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wczesniej napisalam wklejam na razie kilka zdjec , w dalszym ciagu sie urzadzamy i na wiele rzeczy jeszcze czekamy dlatego nie wszystko nadaje sie do pokazania !!!

 

 

Pokoik najmniejszych córci Ani i Ali i ich kącik książeczkowy :

 

http://img20.imageshack.us/img20/7510/6fs9.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Kolor paneli wyszedl przeklamany sa bialo szare a tu jakos takie bezowe :confused:

 

Na razie prowizoryczna garderoba :

 

http://img196.imageshack.us/img196/6730/djmq.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img546.imageshack.us/img546/1954/f613.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Miętowa tapetka scianka jeszcze niezagospodarowana :

 

http://img580.imageshack.us/img580/1831/ke09.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img5.imageshack.us/img5/4505/602s.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Biedronkowe ptaszki;)

 

http://img20.imageshack.us/img20/4494/ijpf.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

I na Deser Włascicielki pokoiku (na chwilke) !!!

Edytowane przez ZUZIA5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słodkie pyszczki!! jakie mają kręcone loczki :)

ubierasz je jak bliźniaczki :) :) ja tak swoje zawsze na jakieś większe wyjście :p

 

a łóżeczka dziewczynek to gdzie? ukrywasz przed nami pokój w całości :no:

kącik książeczkowy jest przepiękny!! a miały być serduszka w co drugiej deseczce jak dobrze pamiętam... ale lepiej jak są w każdej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słodkie pyszczki!! jakie mają kręcone loczki :)

ubierasz je jak bliźniaczki :) :) ja tak swoje zawsze na jakieś większe wyjście :p

 

a łóżeczka dziewczynek to gdzie? ukrywasz przed nami pokój w całości :no:

kącik książeczkowy jest przepiękny!! a miały być serduszka w co drugiej deseczce jak dobrze pamiętam... ale lepiej jak są w każdej :)

 

Hej Karolinko !!

 

Dzieki za córcie , zawsze chcialam miec blizniaczki i pomimo ze mam czworke dzieci to mi sie to nie udalo, ale poniewaz jest tylko 2 latka miedzy nimi to kupuje raczej po dwa takie same ubranka , a juz na wieksze wyjscia to zawsze :lol2:(a to takie bylo jechalismy na Chrzciny)

 

Pokoiku nie ukrywam ale nie jest jeszcze w calosci urzadzony dlatego pokazuje kawalkami, Ala ma lóżeczko Biale Hensvik i ono zostaje ale Ania na razie spi w kojcu dla dzieci i jego nie pokaze :no: Jak przyjdzie jej łózeczko wtedy beda zdjecia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia! :hug:

 

Jakie te Twoje córcie eleganckie panienki :rolleyes:

 

Narobiłaś mi tylko smaka tymi zajawkami. Nie mogę doczekać się zdjęć całego pokoiku :wiggle:

3mam kciuki, żeby szybko wszystko się kręciło i żebyśmy szybko mogli Twój domek w całości oglądać :lol2:

 

Dzięki Asiu :hug:

 

Pokoik w calosci to jeszcze nie szybko na razie musza byc zajawki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kamilcia !!!

 

Jak sie ciesze, że sie odezwalas bo myslalam że juz do mnie nie zagladasz !!!

 

Kącik wyszedł tak jak sobie wymyslilam wiec jestem bardzo zadowolona i musze napisac ze spelnia swoja funkcje bo coreczki o wiele czesciej siegaja po bajeczki niz byly one ulozone na polce jedna na drugiej :)

 

Otworki w dechach miały byc faktycznie co druga jak slusznie zauwazyla Karolina ale Mąż sie tak rozpedzil ze wyciął we wszystkich , juz nie chcialo mi sie szlifowac i malowac nowych i zostało jak jest teraz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...