Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zuzkolandia-Wykanczamy!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 646
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wpadam w pierwsze odwiedziny - bede podgladała - masz moje niespełnione marzenie w poczwórnej ilości, więc tym bardziej ;)

 

ja btym dała córci to disneyowe łóżeczko, chociaz kiczowate - za kilka lat z powodzeniem sprzedasz chociazby na allegro, a wspomnienia córci - bezcenne :) do tego reszta szaro-biała udźwignie temat :) płotek genialny ! moze mojemu młodszemu też taki pyknac w kąciku rysowniczym...

 

pokój zółty-choc za tym kolorem nie przepadam- pewnie tez ładnie wyjdzie - meble białe?

 

W angielskim jak z dodatkami nie przesadzicie i przystopujesz w odpowienim momencie latorośl też będzie super :)

 

to została kuchnia tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilcia Witam Serdecznie odwiedziny pierwsze ale mam nadzieje że nie ostatnie :wiggle:

Chciałabym żeby w moim domku było kolorowo ale żeby umiejętnie to stonowac , jeśli żadne inne łóżeczko nie przebije tej karocy to pozostaniemy przy tym.

A została jeszcze kuchnia, garderoba, salon, sypialnia uff roboty jeszcze pełno :bash: !!!

Ale teraz to już jest ten przyjemniejszy i bardzo wyczekiwany etap przynajmniej dla Mnie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załapałam się niestety na zdjęcia loczkowych aniołków :bash:... (a przecież mam w tym interes :p) ...dołączam się do grona podziwiających organizację przy 4-ro paku;)....ja mam jednego łobuza (plus psa i męża :rolleyes:) i często nie mogę zakrętu złapać...ostatnie cztery dni M. od świtu do nocy siedział na budowie (z niedzielą włącznie) a ja doglądałam 'domostwa'....wprawdzie udało mi się posprzątać mieszkanie od a do z, nawet wczoraj, zainspirowani bajką, upiekliśmy babeczki....ale dziś z przyjemnością zasiadałam za biurkiem w pracy :lol2:.....

 

Co do łóżka - ciekawa jestem jak zdecydujesz, bo mam podobny dylemat - Młody 'wybrał' łóżko ze zjeżdżalnią - fajne, ale obawiam się, że 'na chwilę' i sama kombinuję, co znaleźć na zastępstwo i wogóle jak Mu zorganizować pokój (w momencie przeprowadzki będzie miał 3,5 roku...- już przedszkolak) - bo nie chciałabym za 2 lata zmieniać całkowicie wystroju :sick:

 

 

p.s. z której części 'podkrakowa' jesteś? My z okolic Liszek / Kryspinowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

 

 

 

 

http://img5.imageshack.us/img5/5019/8790fmieszkaniezdjecia1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

http://img826.imageshack.us/img826/1359/pokojedziewczynka9.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Może was nie zmuli od takiej ilości różu :rotfl:

 

To rózowe cacko wcale nie jest kiczowate, to łózko dla małej księzniczki i to 3,5 -letniej. Pokoje dla dzieci powinny byc kolorowe,radosne jesli małej podoba sie to dlaczego nie spełnic dzieciecych marzeń. Ja do dzis wypominam mojej mamie ze nie kupiła mi diademu o którym marzyłam jako dziecko- moze wydac sie wam to śmieszne ale ten żal zostaje i dzieci pamietaj oj i to bardzo.Jesli masz mozliwości finansowe to sie nie zastanawiaj,szczescie i radosc Twojej niuni jest bezcenne. Ona ma dopiero 3 latka z hakiem nie oczekujmy ze bedzie sie zachwycała minimalistycznymi surowymi wnetrzami. Jedyne co bym zmieniła to posciel na biała i delikatna .

To białe wysokie łózeczko tez bardzo fajne ale bałabym sie o dziecko ,znając siebie spałabym pewnie pod nim na materacu. Takie rozwiazanie to dla starszego dziecka tak 6-letniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zuzia:hug:

Migoczące gwiazdki pewno będą super wyglądać:yes:

Pokój będzie naprawdę bajkowy. W tym łóżeczku dla mnie jest tylko jeden minus i wcale nie chodzi o wygląd, bo uważam, ze marzenia dzieci, jeżeli ma się taką możliwość należy spełniać. Ja zawsze czytam swojej córci przed snem siadając na jej łóżeczku, a potem buziaki i przytulaki na dobranoc, zwyczajnie byłoby mi niewygodnie i taka byłą moja pierwsza myśl jak zobaczyłam to łóżeczko. Zresztą z piętrowym ta sama sytuacja;) Trzebaby przyzwyczajenia zmieniać;)

Szkoda, ze nie załąpałam się na fotki loczkowego aniołka, ale mam nadzieję, ze jeszcze mi się uda;) kiedyś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa karoca jest odjazdowa. Moja córa też coś zaczęła takiego oglądać na necie ale ona już osiem lat ma a więc powoli jakoś ją od tego odwiodłam bo na pewno zaraz by była wymiana .

Ty masz przynajmniej jeszcze jedną księżniczkę która może przejąć łózio po starszej siostrze to trochę by posłużyło.

Wersja pietrowa też super ale Mirabillis ma rację że to za wcześnie. Ja swojej kupowałam trochę niższe a producent zastrzegał na opakowaniu że dla minimum 6 latka jest. I faktycznie na początku drżałam bo zdarzało się że mała półprzytomna w nocy się przebudzała i instynktownie próbowała zejść tak jak z normalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

 

To rózowe cacko wcale nie jest kiczowate, to łózko dla małej księzniczki i to 3,5 -letniej. Pokoje dla dzieci powinny byc kolorowe,radosne jesli małej podoba sie to dlaczego nie spełnic dzieciecych marzeń. Ja do dzis wypominam mojej mamie ze nie kupiła mi diademu o którym marzyłam jako dziecko- moze wydac sie wam to śmieszne ale ten żal zostaje i dzieci pamietaj oj i to bardzo.Jesli masz mozliwości finansowe to sie nie zastanawiaj,szczescie i radosc Twojej niuni jest bezcenne. Ona ma dopiero 3 latka z hakiem nie oczekujmy ze bedzie sie zachwycała minimalistycznymi surowymi wnetrzami. Jedyne co bym zmieniła to posciel na biała i delikatna .

To białe wysokie łózeczko tez bardzo fajne ale bałabym sie o dziecko ,znając siebie spałabym pewnie pod nim na materacu. Takie rozwiazanie to dla starszego dziecka tak 6-letniego.

 

Moja córcia 3 latka skończy dopiero w sierpniu , wiec przez nastepne 3/4 lata na pewno by nam spokojnie służyło gusta zapewne zmienia jej sie jak pójdzie do szkoły, bo to już przerabialam ze starszymi córkami ( potrafily całymi dniami chodzic poprzebierane za ksiezniczki disneya) ,a jak ostatnio jednej kupilam zeszyt z Księzniczka na okładce to pisze w nim w domu bo do szkoly go nie weżmie :rolleyes:!!!

Mirabillis no nieuwiezylabys jaką ona mine zrobila jak siedziala na nim w sklepie i mowila "Mamus pupisz Aniusi"

 

To białe wysokie łóżeczko to znowu mnie sie podoba , na dole jest część do zabawy a na górze do spania , ale właśnie tego sie boje ze spadnie , pomimo ze mamy w obecnym domu łóżko pietrowe dla starszych córek i mała sie tam wspindra i bawi to nigdy na nim nie spała !!!

Na dole wstawiłabym im wtedy do tego mini domku pod łózkiem drewniana kuchenke z KIDKRAFTa bo taka planujemy im zakupic :

 

http://img32.imageshack.us/img32/4773/kidkraftkuchniapreriowa.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

lub taka jeśli beda grzeczne to Mikołaj przyniesie ;)

 

http://img59.imageshack.us/img59/3236/moderncountrykitchen.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez ZUZIA5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zuzia:hug:

Migoczące gwiazdki pewno będą super wyglądać:yes:

Pokój będzie naprawdę bajkowy. W tym łóżeczku dla mnie jest tylko jeden minus i wcale nie chodzi o wygląd, bo uważam, ze marzenia dzieci, jeżeli ma się taką możliwość należy spełniać. Ja zawsze czytam swojej córci przed snem siadając na jej łóżeczku, a potem buziaki i przytulaki na dobranoc, zwyczajnie byłoby mi niewygodnie i taka byłą moja pierwsza myśl jak zobaczyłam to łóżeczko. Zresztą z piętrowym ta sama sytuacja;) Trzebaby przyzwyczajenia zmieniać;)

Szkoda, ze nie załąpałam się na fotki loczkowego aniołka, ale mam nadzieję, ze jeszcze mi się uda;) kiedyś:)

 

Yuka ja i tak bede musiala siedziec na ziemi koło łóżka lub na stołeczku bo juz z doświadczenia wiem ze jak siade u jednej to druga ma pretensje czemu u niej nie usiade ( tak miałam ze starszymi córkami). Więc żeby bylo sprawiedliwie to nie siedziałam u żadnej lub leżałyśmy na moim łóżku ja w środku one po bokach ale zwylke zasypiały i potem musiałam je przenosić :eek:

 

A zdjęcia pewnie jeszcze kiedyś będą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego by przeszło

[ATTACH=CONFIG]175787[/ATTACH]

 

U nas były brane pod uwage też mebelki firmy Meblik z nowej serii Disney ale nie było już takiego Wow jak przy karocy o takie :

 

http://img254.imageshack.us/img254/8956/177edw.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img16.imageshack.us/img16/9927/176at.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mebelki bardzo ładne i mają taki wybór że fajny zestaw mozna sobie stworzyc ale tej myszki to chyba za dużo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza Księżniczka wspaniała, więc nie dziwię się, że chce takie łóżeczko. Jeśli dasz biało/ szare ściany, wytonujesz całość i będzie super! Ile latek ma Twoja córcia? Mój mały mężczyzna ma 21 miesięcy :)

 

Dziękuje Bardzo :hug: , córcia ma teraz dokładnie 2latka i 7miesięcy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia mebelki z myszką miki przepiękne, marzenie mojej córci, ale zanim my się przeprowadzimy to raczej na pewno córci się odmieni. Jeśli miałabym wybierać między praktycznością a spełnianiem marzeń córci, na pewno wybrałabym to drugie ponieważ jes ono bezcenne, a córcia za kilka latek na pewno Ci się odwdzięczy. A co do kuchni to również jestem za tą pierwszą, mimo że jest mniej cukierkowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia mebelki z myszką miki przepiękne, marzenie mojej córci, ale zanim my się przeprowadzimy to raczej na pewno córci się odmieni. Jeśli miałabym wybierać między praktycznością a spełnianiem marzeń córci, na pewno wybrałabym to drugie ponieważ jes ono bezcenne, a córcia za kilka latek na pewno Ci się odwdzięczy. A co do kuchni to również jestem za tą pierwszą, mimo że jest mniej cukierkowa.

 

Własnie wszystkie te kolorowe mebelki sa tylko na jakis czas ale mnie to w nie przeszkadza bo ja je i tak za kilka lat sprzedam i kupie nowe . Ja juz tak mam ze jak bardzo mi sie cos podoba to sprzedaje czy to na aukcjach internetowych czy znajomym i kupuje nowe . A szczególnie podoba mi sie wszystko co sie tyczy małych dzieciaczków w ciągu ostatnich trzech lat mialam już 4 wózki (własnie jestem na etapie sprzedaży bo mam juz upatrzony nowy) dwa komplety mebelków do dziecięcego pokoju już sprzedałam i teraz szukam mebelków do nowego domku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyliśmy płyteczki drewnopodobne w wiatrołapie :

 

http://img255.imageshack.us/img255/6572/20130219161913.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

I gres polerowany bedzie w kuchni na obrzeżach salonu i korytarza, środkiem bedą panele:

 

http://img812.imageshack.us/img812/1876/20130216155035.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...