Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom przy Migdałowej 2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Widzę że trafiłem na podobnego sobie inwestora, też buduję w BB, tzn. będę, jak dostanę pozwolenie i załatwię kasę.

Domki też mamy podobne, nawet jedna z moich licznych wersji przedprojektowych była prawie identyczna z Twoją ;-)

 

Trzymam kciuki za powodzenie inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 5 weeks później...

Bardzo proszę o kontakt do sprawdzonych ekip z Bielska-Białej i okolic (może być na priv). Jestem na etapie poszukiwań ekip, mam działkę i czekam na warunki zabudowy, dom z255z z pracowni z500 (lub coś bardzo podobnego).

 

Jeśli jeszcze nie znalazłeś ekip na stan surowy odezwij się na PW to polece kilka firm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Zdradzę, że ekipę mam daleko zamiejscową ale z dobrego polecenia.

 

U mnie w okolicy też dom był budowany przez taką ekipę - byli z Bielska-Białej, mieszkali na budowie, robili od świtu do wieczora i zapierd... z budową aż się kurzyło. Czasami chyba warto dołożyć trochę więcej kasy na ekipę i mieć gotowe wszystko na czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jeśli miałbyś nie spać po nocach to do ocieplenia zastosuj wełnę :)

 

ps. Architekta poproś żeby skupił się na adaptacji. Grubość lub rodzaj ocieplenia zmieniasz w każdej chwili.

 

 

 

;) a mam jeszcze jedno pytanie do ciebie. Powiedz mi czy podnosiłeś trochę parter? bo według projektu jest tam wysokośc 2,55....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.10.2013

Więźba dotarła, chłopaki nie próżnują, więc kończą.

 

Widzę postępy, postępy. U mnie trochę wolno idzie, liczyłem na większego speeda ale cóż zrobić może późniejsze etapy pójdą szybciej. Ważne że robią całkiem nieźle.

Wracając do Twojej budowy, jesteś zadowolony z więźby, tzn. jakość, wilgotność, impregnacja, cena ? Lokalny dostawca, czy może coś dalej ?

Dostałem bardzo dobrą ofertę z tartaku, który niestety jest trochę za daleko żebym sobie na wycieczkę wpadł z wizytą gospodarczą, a w okolicznych tartakach albo trochę za dużo chcą (w sumie za nic specjalnego) albo jakość bardzo marna. Napisz dwa zdania na PV jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...