Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom przy Migdałowej 2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
  • 4 months później...
[ATTACH=CONFIG]252901[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]252902[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]252903[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]252904[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]252905[/ATTACH]

 

Podsumowanie tynków:

Nie planuje kłaść gładzi, dodatkowo zacierać czy specjalnie szlifować. Całkowicie odpowiada mi obecna struktura i wygląd. Firma od tynków jest godna polecenia choć nie najtańsza w okolicy. Stanowczo nie polecam wykonywać tynków na istniejącej gotowej wylewce.

 

witam,

 

jakiej wysokości masz ten murek przy schodach ? zastanawiamy się czy czegoś takiego nie zrobić bo na wymarzone schody na pewno nam kasy nie styknie, a boje się zostawić taka dziurę żeby nie spaść :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
28.09.2015

Wnętrza, wnętrza i jeszcze raz wnętrza. Uchylam kilka detali :yes:

 

Nie wiem czy tylko u mnie, ale nie wyświetla zdjęć.

 

28.09.2015

...Czy mam pokazać widok ogólny? Sam nie wiem czy powinienem ... wszak to projekt i wykonanie własne :cool:

 

Tak, tak, tak, pokazywać, no weź, tyle czekania i co ? obrazki, obrazki... dawaj :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...

InwestorBB. Wszystko u Ciebie wyszlo super. Czy mozna wiedziec ile wyniusl cie koszt inwestycji? - SSo i SSZ? O ile zwiekszyles szerokoscdomu? Mialbym tez pare pytan do cieie apropo tego projektu ale mysle, ze lepiej kontaktowa sie na prywatny e-mail. Ja podaje ci swoj i prosze o kontakt: [email protected].

 

Naprawde super pomysly apropo wnetrza

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...