Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co za reklama!


mandala

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
Historyjka ciekawa, ale jako reklama to:

wciąga, gdy widzisz ją pierwszy raz. Za 25 będzie to tylko 25 raz ten sam filmik

jest długa, więc droga w emisji

nic bardziej mylnego. Obejrzałam ją 1 raz, wciągnęła mnie i PAMIĘTAM co było reklamowane. Są setki reklam, które są odpowiedniej długości, oglądam je 25 razy i NIE MAM POJECIA czego dotyczyły. Ba, po obejrzeniu 30 razy mam już tak zakodowaną niechęc do produktu, że nawet jakby darmo dali, to nie wezmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic bardziej mylnego. Obejrzałam ją 1 raz, wciągnęła mnie i PAMIĘTAM co było reklamowane. Są setki reklam, które są odpowiedniej długości, oglądam je 25 razy i NIE MAM POJECIA czego dotyczyły. Ba, po obejrzeniu 30 razy mam już tak zakodowaną niechęc do produktu, że nawet jakby darmo dali, to nie wezmę :)

Ja dostaję wysypki jak widzę "kaszel suchy, kaszel mokry". Nie pamiętam co za g... tak reklamują. Drugą taka reklamą (zdaje się że od dłuższego czasu juz jej nie ma) to dzieci które w czystym kiblu chciałyby popuszczać stateczki z papieru. Przygląda się temu życzliwie mamusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

widziałem tą reklamę piwa i powiem że nie zadziałała - nie pamiętam sam z siebie co to za piwo; dopiero jak mi powiesz że to Carlsberg to zajarzę; ale równie dobrze możesz mnie okłamać i powiedzieć, że to Heineken albo jakieś insze wielkofabryczne siki i CI uwierze; sam pomysł ok, wykonanie również, ale i tak nie kupię

ostatnio znowu szok przeżyłem jak w oczekiwaniu na Formułę 1 w Polshicie paczyłem reklamki... nowe dno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...