Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

opowieści różnej treści czyli komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

opowieści różnej treści

czyli komentarze do dziennika budowy

 

 

Witam wszystkich zainteresowanych

opowieści różnej treści, uwagi, spostrzeżenia i co kto tam sobie życzy ( w granicach zdrowego rozsądku oczywiście...:rolleyes:)

można zamieszczać tutaj

 

 

pozdrawiam cieplutko

Shayba

Edytowane przez shayba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Heloł, to ja sama sobie komentarz zostawiam:

 

Babo beznadziejna jesteś! To najpierw po trudach wielkich wątek nowy zakładasz, a potem sama go uśmiercasz jak roślinki na balkonie. Widać kilerstwo się ciebie ima na każym polu działalności... :p

 

Weź się w garść, bo szkoda zawracania doo.. yyy... gitary :p

 

PS. Dlaczego do siebie się zwracam w drugiej osobie??? Kurka, specjalista mi chyba potrzebny. Od zaraz ... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooożeżniepierdzielę :lol:

 

 

 

No normalnie cała nerwa na jeb..ną trawę, jeszcze bardziej jeb..ne komary mi przeszła jak me piękne oczy Cię ujrzały :lol:

 

Nowa odsłona podoba mi się bardziej , bo ......

 

 

 

jest nowa :)

 

Piję właśnie Twoje nowe życie, ok ????

 

Sama dla siebie - obiecuję POSTARAĆ SIĘ poprawić. ( Kiedy to przeczytam za pół roku, po dalszym nic tu nierobieniu, to chyba będzie mi głupio? :oops:

 

dlaczego przeczytałam posrać się ??? :oops:

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam, sprowadził mnie do Twojego dziennika Twój nick. Moja dobra kumpela ma "ksywkę" Szajba, i jak owa "ksywka" wskazuje w dobrym tego słowa znaczeniu oczywiście, kobitka jest postrzelona i pozytywnie zakręcona :D. Jedyna w swoim rodzaju :D. No coo, Szajba to Szajba:D. Przewietrz swoje przepastne pokłady pamięci na dyskach lub innych nośnikach i wstaw jakieś fotki. Pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja jestem...

Szjba... opisuj, zdjęcia wklejaj.. bo ciekawa jestem tej dalszej pracy w tym czy w tamtym domku ( w sumie nie wiem czy jest nadal tamten czy teraz jest ten..)

Opowiadaj co słychać...

 

Artix .. to fakt.. Szajba to Szajba.. Nie znam bardziej szalonej, pełnej energii ii uśmiechu dziewczyny jak Szajba :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artix .. to fakt.. Szajba to Szajba.. Nie znam bardziej szalonej, pełnej energii ii uśmiechu dziewczyny jak Szajba :yes:
Chyba wszystkie Szajby są takie same:D. Już widzę co by się działo jakby Szayba spotkała się z moją Szajbą :D. Ta moja jest duszą towarzystwa, zapraszamy ją na wszystkie nasze imprezki, po przeczytaniu dwóch postów widzę, że ta forumowa też by się "nadała" :D. Pozdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hejka wszystkim!

 

 

Jest mi niezmiernie miło, że pomimo mojej chronicznej dolegliwości zwanej Nieobecnością Upierdliwą chciało się Wam zajrzeć i przywitać. Naprawdę to doceniam! Brakuje mi tych forumowych pogaduch, rad itd, ale też nieustannie brakuje mi czasu :(

Póki co lecę do dziennika żeby cokolwiek chociaż zapisać. Bo dzieje się dużo i boję się że wkreótce zapmnę jak to było po kolei...

 

buziaki dla wszystkich kochanych Forumowiczek! :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwałaś się niepokojąco.

 

Masz z tym jakiś problem?

 

Ja wybudowałem trzy domy i żyję.

 

Tyrman, Szayba to Szayba po prostu;)... Kobieta po...ona i wspaniała!:yes: Organoleptycznie potwierdzone;):lol2:.

 

 

 

 

 

 

 

 

Żabko, a co to ta Chropowata Cholera???:confused:

Gratuluję postępowych postępów! Ale ja do własnoocznej wizyty nie doczekam... chcę zdjęć!!!:p

 

 

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo... fotek nie ma, ale za to masz KUNĘ!!!:lol2:

 

Już nie będę się śmiać... obiecuję;).

Masz tu w promocji;) skuteczną pułapkę - żywołapkę... jedyny sposób, żeby pozbyć się niewygodnego gościa;): http://www.hodowlany.pl/i638_Zywolapka_na_kuny_lasice_tchorze_przelotowa_duza.html

Powodzenia życzę w tej nierównej walce:D.

PS. Jako przynętę najlepiej położyć świeże jajko:).

Aha, wszystko musisz robić w gumowych rękawiczkach;)...

Co potem zrobisz z taką żywą złapaną kuną, to już musisz sama wymyślić;)... może masz kokoś, kogo nie lubisz:rolleyes:;):lol2:.

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...