Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

opowieści różnej treści czyli komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

dzięki Rasia. Jak bardzo ma być świeże to jajko? Takie prosto od chłopa :lol2: czy świeżość by Tesco wystarczy?

Ale co ja potem z tą cholerą zrobię? mam ją trzymać w tej klatce jako okaz zoologiczny? Dokarmiać i przemawiać kojącym głosem, coby się franca zestresowana w niewoli nie czuła? :p

Bo nie mam nikogo tak znielubionego, żeby mu taki prezent z żywej kuny sprawić :( A przecież zarazy nie ukatrupię, bo po pierwsze nie umiem, a po drugie boję się jakiejś złej karmy do siódmego pokolenia itp.:confused:

No przecież jej nie wypuszczę na wolność bo wróci z wendetą :bash: Dopiero wtedy mi się dostanie :(

Chyba, że pułapkę zastawię, a potem nie będę miała czasu i wrócę za miesiąc. Może sprawa się sama załatwi?:cool:

...

Jesu :eek: czytam siebie tu wyżej i włos mi się jezy. Co za psychpatyczne instynkty ta chropowacizna we mnie wyzwala....:jawdrop: Hannibal Lecter ze mnie a nie zwykła szara poczciwa szajba... Idę się utopić :bash:

Edytowane przez shayba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kunę się wywozi i wypuszcza... ale co najmniej 20 km od swojego domu;).

 

jasne :0 bo nie mam co robić z benzyną i wolnym czasem... Nic tylko na wycieczki z nią jeździć ;) (kuną nie benzyną... chociaż w sumie z benzyną też ;) )

 

 

Ja bym nawet dalej ją wywiozła wysoko w góry...

i spacery po turniach uprawiać... :p

 

 

ale poważnie, fakt jakieś rozwiązanie to jest...

A nie nasra mi ze złości w aucie? :o Pampersa jej dla pewności założyć? Nie użre mnie? ;)

Edytowane przez shayba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Cze maupo :)

 

Ściągnęliśmy Cię telepatycznie, czy co ??

Bo mojego chłopa wczorajszego wieczora na wspominki wzięło i Twa osoba była obiektem jego opowieści, które to jak puzzel wpisują się w tytuł tego wewątku :)

 

Buziaki i uściski od nas posyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze kochane moje mordki :D

 

dzięki za życzenia i wogóle :)

 

u mnie niestety ten rok był zły :( bardzo bardzo zły, cham jeden w mordę kopany:mad:

 

Mam nadzieję, że ten nowy będzie lepszy dla mnie - wystarczy mi, że nikt mi nie umrze, nie rzuci mnie i nie wyrzuci... Tego sobie życzę.

 

A Wam wszystkim, którzy tu jeszcze do tego grobowca dzinnikowego zaglądacie, z dobroci serca zapewne :yes: - życzę CUDOWNEGO NOWEGO 2014 ROKU, RADOŚCI, ZDROWIA, MIŁOŚCI NIEPRZEMIJAJĄCEJ I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH NAJWSZYŚCIUTEŃSZYCH MARZEŃ (tak, wiem, że w j.polskim słowo "wszystkie" się nie stopniuje, ale mam to w odwłoku i bedę sobie stopniować :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...