Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

opowieści różnej treści czyli komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

Hejka wszystkim w Nowym Roku :)

 

Dziękuję bardzo za życzenia wszelakie i pamięć. To naprawdę przemiłe i doprawdy niezasłużne :oops: Sądziłam, że moja notoryczna nieobecność i się nieinteresowanie zaowocuje (słusznie) odrzuceniem i wykluczeniem społecznym :( O jakąż osobą małej wiary bylam!

Wybaczcie!

 

Dzięki raz jeszcze, że jesteście i chce się Wam zajrzeć, poczytać, poradzć, pokomentować, życzenia złożyć. Jestem w szoku! :o Pozytywnym oczywiście! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka wszystkim w Nowym Roku :)

 

Dziękuję bardzo za życzenia wszelakie i pamięć. To naprawdę przemiłe i doprawdy niezasłużne :oops: Sądziłam, że moja notoryczna nieobecność i się nieinteresowanie zaowocuje (słusznie) odrzuceniem i wykluczeniem społecznym :( O jakąż osobą małej wiary bylam!

Wybaczcie!

 

Dzięki raz jeszcze, że jesteście i chce się Wam zajrzeć, poczytać, poradzć, pokomentować, życzenia złożyć. Jestem w szoku! :o Pozytywnym oczywiście! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie

 

 

jak pozbyłaś się potwora :o wiesz chociaż

 

 

 

wybory, wybory..... jak tylko Casto i LM to mały wybór, jak zaczęłabyć jeździć po salonach płytkowych, łazienkowych, kuchennych to dopiero ból głowy i tylko za kieszeń trzeba się trzymać. Jak ktoś ma kasę to zawsze projektanta może zatrudnić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się grzecznie :)

Shaybo, w internecie się mebluje, płytkuje i gipsuje. Potem trochę się rozczarowuje, albo wręcz odwrotnie, tym, co się otrzyma :) Osobiście łażenie bez końca po salonach meblowych osłabia mnie kompletnie i wyrywam włosy pęczkami, więc po krótkiej próbie przestałam wędrować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie

 

 

jak pozbyłaś się potwora :o wiesz chociaż

 

 

 

wybory, wybory..... jak tylko Casto i LM to mały wybór, jak zaczęłabyć jeździć po salonach płytkowych, łazienkowych, kuchennych to dopiero ból głowy i tylko za kieszeń trzeba się trzymać. Jak ktoś ma kasę to zawsze projektanta może zatrudnić :lol2:

 

Cze

 

no nie dokońca wiem jak się pozbyłam... Ale nie ma małpy i już! :bye: Być może pomogło rozebranie części dachu, zrobienie zasieków z ciętej ręcznie w ostre zęby blachy, zqałatanie blachą dziur w podbitce?

 

Co do wnętrza, z przyjemnością zatrudniłabym projektanta, zamiast latać po sklepach i internetach z rozwianym włosem i obłędem w oczach! Jestem za tym, żeby każdy robił to, na czym się zna :) Jednak jak większość budujących się cierpię na chroniczny brak kasy, więc pozostaje mi robić również to na czym się nie znam :( Wzięłam dzień urlopu, zjedździłam salony Pilch, Paradyż i Opoczno i doszłam do wniosku, że nic na kolana mnie nie rzuca... No chyba tylko ceny niektóre zwalają z nóg. Niekoniecznie na kolana. Raczej od razu na glebę.

 

Nota bene płytki, które mam w łazience od 7 lat są po 24 zł ;) A kupowałam je chyba po 50 z kawałkiem... :o Szkoda, że juz mi się trochę opatrzyły, bo kupiłabym takie same do nowego domu i problem z głowy ;)

 

Rozmawiałam dzisiaj z panem płytkarzem, co będzie robił piętro i łazienkę i ma mi dać namiary na ekipę od żywicy na podłogę. Wtedy miałabym problem z wyborem płytek na dół z czaszki :D Pod warunkiem, że będzie mnie stać na tę żywicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się grzecznie :)

Shaybo, w internecie się mebluje, płytkuje i gipsuje. Potem trochę się rozczarowuje, albo wręcz odwrotnie, tym, co się otrzyma :) Osobiście łażenie bez końca po salonach meblowych osłabia mnie kompletnie i wyrywam włosy pęczkami, więc po krótkiej próbie przestałam wędrować :)

 

Witaj DorkaS

No właśnie z tym internetem to chała jest, na zdjęciu nie widać czy to gładkie czy jakie, jak się pod światło zachowuje itd. A ja muszę sobie pomacać :cool:

Jak nie wyjdzie z tą żywicą to chyba kupię coś w ciemno, alebo po chamsku odgapię coś od kogoś. Np. z Forum... Zatem strzeżcie się! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No objawiłaś się wreszcie po długim niebycie :) Podłoga Malki super, jakbym miała teraz robić to to co u niej :) choć te szare kafle dalej mi się podobają:)

 

Cze Martuśka.

 

fajnie Cię wiedzieć :)

 

co do kafli i podłogi z betonu albo żywicy ja również mam dylemat... Zastanawiam się co łatwiejsze do mycia i takie tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...