Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

wentylacja w garderobie i kuchni


Recommended Posts

witam

mam problem z wentylacją w kuchni(kuchnia połączona z salonem)

znajduje się tam tylko jeden kanał wentylacyjny gdzie zamierzam wstawić kratkę niestety nie mam już wolnych kanałów na podłączenie okapu :(

jest natomiast możliwość przebicia się na dach (domek jednorodzinny,kuchnia jest na piętrze) pytanie tylko co zastosować żeby z okapu nic mi nie ciekło oraz żeby zbytnio nie ziębił

garderoba nie ma dostępu do żadnego kanału wentylacyjnego ale istnieje możliwość przebicia się przez ścianę lub dach pytanie tylko co lepsze

oraz co w tym wypadku zastosować

będę bardzo wdzięczny za udzieloną mi pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_12*

Krzysztof Lis ma rację - zrób według projektu a jeśli go nie masz, to najpierw go zleć.

Twoje pytania są bardzo obszerne, gdyż w gruncie rzeczy dotyczą KOMPLEKSOWEJ wentylacji całego domu a nie jakiegoś pojedyńczego problemu z wentylacją. Chodzi Ci przecież i o problem rury poprzez poddasze, i skroplin w tejże, i okapu , i kratek wentylacji naturalnej, i.t.d., i.t.p. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to nowy dom. Próbuję zaadaptować na mieszkanie piętro domu rodziców, który został wybudowany w 1964 roku. Nie wiem jak długo będę tu mieszkał . Staram się wszystko zrobić w miarę tanim kosztem, a z drugiej strony - gdyby okazało się, że będę tu mieszkał dłużej - chcę żeby mieszkało mi się dobrze .Projektu nie było, bo pierwotnie myślałem, że będę miał wolny kanał :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...