Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy chcą mi sprzedać bliźniak ze spapranym dachem? - foto dachu na balkonie


Recommended Posts

Nie wiem co robić, oferta i ludzie sprzedający wydają się w porządku ale ten dach... a raczej dach na balkonie o który można rozciąć sobie nogę bo spada do poziomu kolana i zajmuje część balkonu. Ja Wy to widzicie?

 

http://images48.fotosik.pl/652/b728b9f83e2cb26bm.jpg

Edytowane przez lukasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Co do wyglądu to słabo. Z technicznego punktu widzenia przy dobrze wykonanych obróbkach i odpowiedniej konserwacji z tytułu tak wykonanego dachu nie będzie przykrych niespodzianek. Wiadomo jak często się zdarza coś kosztem czegoś. W tym przypadku dłuższy balkon kosztem wchodzącego dachu. Jeżeli to normalna oferta jak każda inna to może warto poszukać czegoś innego. Jak to jest jakaś super oferta cenowa to tak jak napisałem coś za coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images48.fotosik.pl/652/b728b9f83e2cb26bmed.jpg

 

Z drugiej strony tego samego balkonu dach też wpada na balkon ale tylko w kilku centymetrach.

Dom jest po odbiorze.

 

1. Sprawdź jak rynny zbierają wodę, żeby Ci nie leciało wszystko na balkon.

 

2. Sprawdź szczelność balkonu tj. opierzenie itd. deweloperzy nie potrafią robić balkonów, a naprawić go jest naprawdę bardzo trudno.

 

3. Z balkonu rzadko będziesz korzystać, więc nie oceniaj jego walorów użytkowych, ale wizualny (czy Ci się podoba) i techniczny (czy jest dobrze zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Słabo widać na tym zdjęciu, ale jeśli na przykład rynną lała się woda na balkon - trzeba sprawdzić stan płytek (czy co tam jest położone na balkonie).

 

Poza tym, jeżeli to jest naprawdę jedyna wada domu, (a dom wygląda na nowy) to ja bym się tym aż tak nie przejmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...