Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kominek bez drzwiczek i bez szyby


niktspecjalny

Recommended Posts

Nawiązując do tego co napisała moderator-Elfir to temat mieści się w tych obostrzeniach więc pozwoliłem go sobie założyć by sprawdzić jak to działa.

Po cholerę jasna mi drzwiczki,klameczki,szybki...dwie a nawet trzy, promieniowanie zabierające lub dające pomieszczeniu ciepło lub kasujące jego nadmiar???Może bez tych duperelków ale z zachowaniem wszelkich zasad procesu spalania drewna w kominku.Czysto ,bez kurzu itd.Macie w swoich ofertach takie cudeńka.Powiem Wam ,że takie rozwiązanie wiele rozwiązuje.Nie mamy przecież problemów czy widzimy ogień a może żar......a tu nic nie widzimy ale mamy ciepełko :yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wkład (z płaszczem) nazywa sie piec c.o. na drewno i jest montowany w kotłowni, wersje powietrzne choć niepopularne tegoż istnieją również

 

Proszę nie przypominaj mi ,że w salonie mam kotłownie z piecem-kotłem CO.To już staje się nudne.Postawiłem problem konkretnie.Przeczytaj jeszcze raz.Aby watki się nie dublowały-powielały według zaleceń moderatora niejakiej Elfir i dokładnie idąc w tym kierunku,postanowiłem spytać ,a może poddać pod dyskusję :

.Macie w swoich ofertach takie cudeńka....

aby w salonie-kotłowni stanęło coś co jest KZPŁW np.i może z lekka przypomina piec CO,bez zbędnych upiększadełek,duperełek,szybeczek,klameczek

,przecież dużo w wątkach o to sporów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...