Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Dom w Borówkach 3" MADD


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kondycja musi poczekać. Leżę - czarostwo wróciło do mnie.

Dostaje jakiś antybiotyk ale jeszcze poza rozłożeniem mnie nic innego nie zdziałał.

Czytałem po Internetach, że. Ten typ tak ma. Ale do tego to jeszcze zapalenie ucha od zatok- boli od czwartku i nic nie pomaga.

Wypróbowałem wszystko i poza uciskiem nic nie działa.

 

Idę. Leżeć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A brałeś może duże dawki witaminy c no askorbinian (czy tam jakoś kwas l-askorbinowy). Mozna to kupić w paczkach po 1kg i brać po płaskiej małej łyżeczce co godzine. Dopóki nie poczujesz, ze jeździ Ci w,brzuchu tzn przeczyszcza Cie, mozesz brać cały czas, no a potem mniej/ rzadziej.

 

Pozdrawiam

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend

Przynajmniej sobie odpocznies od tego koszmaru :D Chociaz na pewn o taki odpoczynek nie chodziło.

 

Kuruj sie do końca i zrób sobie póxniej miesiąc przerwy, ten koszmar :) nie ucieknie. Brat tez miał zapalenie płuc i miał cały rok wymazany z zyciorysu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend
To mnie Grend nie pocieszyłeś. Cały rok!

Nic nie bralem bo mi nic nie było. Osłuchowo wybadali i rtg. A do lekarza poszedłem na zatoki total zawalone.

 

Dzięki wszystkim i pozdrawiam. Te witaminy wciągajcie.

 

... raz ze konował zbyt szybko tego nie zdiagnozował a później twierdził że wszystko juz jest OK i sie skończyło pół roku w szpitalu. Póxniej pare miesięcy na spokojnym wracaniu do formy....

 

Nie straszę :) tylko ostrzegam....

Lepiej spokojnie wyleczyc niz zrobić coś za szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Hej

Jeśli mogę wrócić do tematu płyt k-g na ścianach zamiast tynku maszynowego :)

Chce niedługo obłożyć cały dom :)

Niektórzy mówią mi żeby nie robic tego bo dom wtedy nie oddycha lepsze tynki gipsowo wapienne. Ja jestem raczej nastawiony na płyty k-g sam zrobie duzo taniej i mniej gipsowania :)

Co sądzisz o argumencie że ściany nie oddychają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz caly dom opierdolilem w srodku plytami (sciany i sufity). Mieszkamy 3 lata, nie chorujemy, wilgoci nie ma, zyje sie dobrze.

 

Jak slysze z sciana ma oddychac to natychmiast wlacza mi sie empatia i mam ochote tej scianie wolnosc zwracac... bo skoro oddycha, znaczy ze zywa, a skoro zywa to co tak biedna ma stac...

Otoz nie, sciana ma stac a nie oddychac. Oddychac ma w domu wentylacja.

 

Klej plyty i nie sluchaj oslow. Polecam goraco kleic na pianke do klejenia styropiany. Rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dobra. wracam do żywych. Zdiagnozowali mnie do końca i będę żył.

Choć mam uważać na siebie.

Dzisiaj pierwszy dzień w pracy - masakra.

Po trochu zacznę uczęszczać też na budowę choc plan na ten rok to głownie zbieranie kasy to muszę ocieplenie dahu ukończyć.

Więc chyba będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...