Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

3 w 1 czy każde osobno - kuchnia jadalnia i salon. Proszę o pomoc.


Jyndza

Recommended Posts

Witam

 

Czytam to forum już od dłuższego czasu i wiem, że jest tu wiele ludzi z głową pełną fantastycznych pomysłów i ja właśnie do Was w tej sprawie.

Potrzebuje rady i pomocy w rozplanowaniu kuchni z salonem, łazienki i sypialni.

Mieliśmy robić ogrzewanie centralne z kaloryferami, ale plan poszedł w innym kierunku i będziemy robić ogrzewanie podłogowe w całym domu, a ja nie wiem jak ustawić meble w kuchni, co gdzie w łazience i czy zamurować okno w sypialni.

Ale może po kolei.

Kuchnia z salonem, a może bardziej kuchnia, jadalni i salon.

Według projektu ma też być spiżarka, a kuchnia w jednym ciągu na całej ścianie, tylko jakoś to do mnie nie przemawia i nie podoba mi się kuchnia na całej długości ściany.

 

Nie wiem czy zostawić spiżarkę w tym miejscu czy przenieść do rogu w kuchni, czy może zlikwidować i zrobić coś a'la szafa zabudowana, chodzi o to gdzie w razie likwidacji spiżarki postawić zamrażalką i niepotrzebne na co dzień sprzęty. Nie wiem też czy robić ściankę z kuchni do jadalni, czy może taką pół ściankę 150 cm wys, nie wiem po prostu nie ma pomysłu, a możne mam ich za wiele już sama się w tym gubię.

Proszę pomóżcie.

 

plan

http://img694.imageshack.us/img694/1985/plannowy.jpg

plan nowy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze rozwiązanie jest takie jak w projekcie, a ja nie chciałabym kuchni w jednym ciągu na całej długości ściany, natomiast jeżeli chodzi o drugie rozwiązanie z likwidacją spiżarki to gdzie w razie potrzeby wstawić zamrażarkę i resztę sprzętów ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...