Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hihi - nie urodziłam :no: na razie jeszcze nie mam zamiaru :p

 

Gościem jest moja "Ciocia - Babcia" z Warszawy, którą postanowiłam zaprosić jeszcze przed rozpakowaniem :yes:. Super jest, bo to kochana babeczka. Wczoraj nauczyła mnie robić ciasto na pierogi (bo ja jeszcze nigdy w życiu nie lepiłam! :no:) i zrobiłyśmy Z JAGODAMI! :stirthepot: Nie zrobiłam zdjęcia, ale możecie sobie wyobrazić jaki wyczes były. Półmiskami wszyscy jedli i każdy napchany pchał w siebie dalej :p

 

Dzisiaj znowu mamy napięty harmonogram, ale w weekend na pewno zdjęcia pomponów wrzucę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metody na upały...

 

Zuzia dzisiaj radziła sobie tak:

 

http://imageshack.us/a/img841/6920/jnof.jpg

 

http://imageshack.us/a/img198/4773/d5n0.JPG

 

Ja z resztą podobnie, bo wpakowałam jej się w pewnym momencie do tej "miski - basenu" - na chwilę pomogło, więc w sumie polecam :p

 

Ale Maniek z kolei przetestował inną metodę:

 

http://imageshack.us/a/img835/3829/ax9k.jpg

 

http://imageshack.us/a/img809/9334/nyu7.jpg

 

http://imageshack.us/a/img839/8956/uqqz.jpg

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w ogóle widzę, że mam sporo komputerowych zaległości :(

 

Jejku, jejku...

 

Ania - na maile odpiszę, jak mi się poluzuje czasowo :yes:

Materiał na pufę jest w trakcie zamawiania, na razie przed weekendem wysłałam maila do firmy, która go sprzedaje i czekam na odp :rolleyes:

 

Do publicznej wiadomości nie podałam chyba jeszcze, że...

 

1) wszystkie roślinki zostały nasadzone (i to tyle dni temu, że po niektórych nawet już widać, że się zadomowiły na swoich miejscach :wave:)

A propos tego punktu - na powyższych zdjęciach może bystre Wasze oczka zobaczą wschodzącą trawkę!? :wiggle: Darko bardzo o nią dba - codziennie podlewa i wszyscy oglądamy i badamy dzienny jej porost/przyrost :p

 

2) od piątku 26.07.2013 mamy bramę! Więc i mamy zamkniętą posesję. Czyli psy mogą sobie swobodnie spędzać czas na dworze http://emotikona.pl/emotikony/pic/041.gif

 

Dziękuję za uwagę - zapraszam do komentowania ;)

Zdjęcia bramy oczywiście zamieszczę :rolleyes: wkrótce :p

 

:bye: :hug:

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :yes:

 

Zauważyłam trawkę, zauważyłam :yes: Ładna, zieloniutka - niech rośnie :D

 

U mnie też po wsadzeniu niektóre rośliny błyskawicznie odżyły ;)

 

Fajny jest komfort jak jest ogrodzenie frontowe :D Niestety mojego diabła tasmańskiego nic nie jest w stanie zatrzymać :lol2:

 

Wiesz że staram się upolować parę odmian kulistych sosen i jest jakaś masakra :mad:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod moją bramą Twój Tasman na pewno by przeszedł :yes: Mój tata ma taką jedną maluszkę (1 200 g) i też jej się czasami udaje gdzieś przemknąć. Na szczęście sąsiedzi ją zwykle odstawiają na miejsce :p

 

W Ir polujesz?

W razie czego poszukaj u nas, najlepiej w 2. połowie sierpnia, bo wtedy ma być poruszenie (II tura) na rynku ogrodniczym :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod moją bramą Twój Tasman na pewno by przeszedł :yes: Mój tata ma taką jedną maluszkę (1 200 g) i też jej się czasami udaje gdzieś przemknąć. Na szczęście sąsiedzi ją zwykle odstawiają na miejsce :p

 

W Ir polujesz?

W razie czego poszukaj u nas, najlepiej w 2. połowie sierpnia, bo wtedy ma być poruszenie (II tura) na rynku ogrodniczym :p

 

Nasz ma 4,5-5 kg i dla niego to pestka ;) Ja się tego obawiam bo już kiedyś wybiegł na drogę i prawie go nie potrąciło auto :(

 

Tych sosenek szukam w PL a u nas to zapomnij że znajdziesz bo ja już obdzwoniłam nawet pobliskie województwa i bardzo niewiele szkółek prowadzi ich sprzedaż :( Właśnie dzisiaj dostałam odp.na e-maila że są dostępne pod Warszawą ale ich cena :confused: Muszę się dowiedzieć jaki byłby koszt przesyłki kilku sztuk.

 

Wszyscy się przygotowują na II połowę sierpnia :D Ja też się nie mogę doczekać bo wtedy ruszy akcja obsadzanie granic :lol2:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie już słabo z miejscem, ale otwarta jestem :yes: podaj namiar na szkółkę, żebym mogła zobaczyć co mają... ;)

 

450 km to faktycznie blisko, a tir i 200 drzewek to faktycznie mało ;P

 

Szalllllona Ty! Ale dopinguję i kibicuję! :popcorn: :wave:

 

Zaraz Ci skrobnę prv.

Nie wiem jak wcześniej liczyliśmy że teraz się okazało że potrzebujemy 200 szt. a to i tak nie na całą działkę :lol2:

Teraz tylko muszę zgrać ziemię, koparkę i ten nieszczęsny świder :roll: Trzymaj kciuki :D

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3mam kciuki, 3mam! A Ty trzymaj, żeby Ci dachu nie urwało, bo właśnie tu mamy armagedon! Tata mi zadzwonił, że mu stolik i fotele z technoratanu tańczą po działce. Nam się obydwie bramy otworzyły na oścież. A teraz właśnie tak huknęło, że aż zadrgało wszystko!

 

Nie no - spoko jest! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3mam kciuki, 3mam! A Ty trzymaj, żeby Ci dachu nie urwało, bo właśnie tu mamy armagedon! Tata mi zadzwonił, że mu stolik i fotele z technoratanu tańczą po działce. Nam się obydwie bramy otworzyły na oścież. A teraz właśnie tak huknęło, że aż zadrgało wszystko!

 

Nie no - spoko jest! :o

 

Ooooo majjjjjjjjjjjjjjjjj :o Przestraszyłaś mnie :o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj yokasia - w tej wzniosłej i dramatycznej chwili :welcome:.

 

Ogłaszam, że już się skończyło! Tym bardziej, że jeden okoliczny rolnik ma tu niedaleko "działo przeciwgradowe". Jak popuka tym pukatkiem (przed chwilą słyszałam, że pukał :p) to zaraz wszystkie chmury przegania :yes:

 

Chciałabym jutro zobaczyć mojego tatę zbierającego fotele i stół ze swojej działki - BEZCENNE! :p Ale jestem zołza! A to się jeszcze może okazać, że sami mamy listę strat w/wokół domu :mad:

 

Czekałam na ten deszcz, bo ostatnie dni były masakrą. Mam nadzieję, że teraz będzie już z pogodą lżej. Ale pierdyknęło równo! :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...