Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asiu to Ty prawie rodziłaś podczas e-mailowania ze mną :lol2:

 

No raczej i nie inaczej! A Ty mnie jeszcze o przewrażliwienie posądzałaś :p

 

Ivy przeoczyłam wcześniej Twój wpis - bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że wszystkie zabawicie tu na dłużej :hug:

 

Dzięki Magda za propozycję ;) chętnie skorzystam, bo już mi ręce mdleją od trzymania tel w górze :bash:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy. :*

 

Pochwalę się, że jestem już po pierwszym korytarzowym spacerze i pierwszym prysznicu... :D Ala wygląda identycznie jak jej siostra przed trzema laty. Istny klon. I też tylko śpi, więc może uda się i tym razem mieć dziecko - anioła. Może za wcześnie na przesądzanie, ale liczyć na to mogę... :p

 

Chyba zaraz idę spać. Dobranoc. :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJU ASIA jakie Cudne wiesci wpadam zobaczyc co tu slychac u Ciebie bo ja teraz z doskoku na FM i masz juz Alunie :wave:

GRATULACJE dla Ciebie i Męza jak również dla Zuzi starszej siostrzyczki !!! Pozdrowienia dla twojej Aluni od mojej Ali i Ani tez sierpniowej dziewczynki :hug::hug: !!

 

Wracaj szybko do zdrowia i do domku :yes::yes::yes:

 

PS. Oczywiscie czekam na zdjęcia :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję 10latek razem!!

kiedy i ja tylu dotrwam? :p hihi

 

prezenty wspaniałe :) kochający mężuś :)

a co do:

...Ach... te związki... :p Czy to się w ogóle opłaca? :mad:

finansowo NIC A NIC :D ale miłości się nie przelicza na kasę :wave:

ja robiłam spis wydatków stołkowych i teraz stwierdzam, że nie potrzebnie bo lepiej byłoby nie wiedzieć :(

jedna sztuka mnie wyniosła ponad 250zł i to bez kosztów śrubek, nakrętek, rurek wzmacniających itp dupereli no i bez robocizny - bo praca własna

więc nie chcę myśleć ile wyjdzie za kanapę:bash:

 

gratuluję rozpakowania już!! czekam na fotki małej Alicji :popcorn: no i wracaj szybko do sił!

do piątku raz dwa zleci i wyjdziesz na weekend do domciu :) w szpitalu jeszcze ciut odpoczniesz od zajmowania się dwójką dzieciaczków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...