Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

napis super , lampy ładne ale nad czym one wiszą, chyba będziesz głową walić przechodząc

 

No reni nie byłaby sobą jakby czegoś nie wyhaczyła :p

Już go trochę skróciłam, więcej może i by się przydało, ale kable się pod mały ten talerzyk przy suficie nie zmieszczą i tyle musi wystarczyć. Ale głową nikt nie przywali :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napis bomba. scandinavia mi się bardzo podoba na zbliżeniach (ostatnie zdjęcie - miodzioooo), ale trochę mi jednak "chudo" wygląda z dystansu (1, 2 i 5 zdjęcie - nie-miodzio :)). no i miejsce zawieszenia trochę hm... nad stolikiem to to nie jest :D

wrzuć wieczorkiem zdjęcie zapalonej - ciekawa jestem jakie światło daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, ale wiesz , że w galeriach rzadko kto błędy wyhaczy, raczej się udaje , ze się ich nie widzi:)

 

no super by było nad kawowym, ale ciężko się wcelować, ja znałam wielkość stolika kawowego i idealnie to mi nie wyszło, w każdym razie lampa super, troszkę "kwiotków" jeszcze u ciebie widzę ale robi się coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napis bomba. scandinavia mi się bardzo podoba na zbliżeniach (ostatnie zdjęcie - miodzioooo), ale trochę mi jednak "chudo" wygląda z dystansu (1, 2 i 5 zdjęcie - nie-miodzio :)). no i miejsce zawieszenia trochę hm... nad stolikiem to to nie jest :D

wrzuć wieczorkiem zdjęcie zapalonej - ciekawa jestem jakie światło daje :)

 

No i dlatego zawsze mówiłam, że on jest nad wypoczynkiem, bo nad stolikiem to nam nie wyszło :no: Teraz to nawet widzę dlaczego (kazaliśmy elektrykowi zrobić "na środku" i tak zrobił. A to, że potem do ściany doszedł kominek i przez to środek przestrzeni się przesunał to już inna sprawa :rolleyes: Na pewno nie będę sufitu pruła :no: na razie przynajmniej - hihi)

 

Jak patrzę na nią na żywo to jest spora i masywna. Pewnie jeszcze się nie przyzwyczaiłam, że w tym przez kilka tygodni pustym miejscu COŚ wisi, ale pamiętam też te srebrne kule - te klosze są dużo bardziej masywne :yes:

 

Też jestem ciekawa jakie światło daje :popcorn: Tylko na dzień dzisiejszy efekt będzie bez 1 żarówki, bo mamy tylko 4 takie ;)

 

Jeszcze się ewentualnie zastanawiam czy sznurków nie poplątać jak w cablepower, ale to może być za dużo dobrego... Tyle, że przynajmniej by się skróciła...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...