Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

galeczki czy uchwyty to zawsze jest wydatek ....... niby 1-2 sztuki nie sa drogie, ale zazwyczaj potrzeba nascie i robi sie kwota

w Zara Home sa czasem wyprzedaze, ale chyba nie bedzie Ci latwo upolowac na raz tyle sztuk

gdyby kupic zwykle galki i pomalowac ?? np biale w mietowe kropki ??

 

odnosnie lampy - zawsze mozesz dodac lampe podllogowa, ktora oswietli kacik do zabawy, lampe na komode, lampe przy stoliku/biurku :) ja lubie wszelkie dodatkowe lampy stojace :) a bedac w Se pokochalam lampy w oknach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak zrobie fotki, to wkleje ;)

 

eee no prosze Cie - z Toba to ja w szranki nawet nie staje (w kwestii zakupow roslin :p )

 

Zrób fotki zrób http://emotikona.pl/emotikony/pic/foto.gif

 

A jak przyjdzie czas, że weźmiesz się za swój ogród pełną parą to będę mogła tylko patrzeć na to z nostalgią w oku, bo już nie będę mogła nic kupować - miejsca mi będzie brak. Już w tej chwili, jak przytacham coś nowego to muszę przesadzać coś co już jest na niby docelowym miejscu, żeby się to nowe też zmieściło :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galeczki czy uchwyty to zawsze jest wydatek ....... niby 1-2 sztuki nie sa drogie, ale zazwyczaj potrzeba nascie i robi sie kwota

w Zara Home sa czasem wyprzedaze, ale chyba nie bedzie Ci latwo upolowac na raz tyle sztuk

gdyby kupic zwykle galki i pomalowac ?? np biale w mietowe kropki ??

 

odnosnie lampy - zawsze mozesz dodac lampe podllogowa, ktora oswietli kacik do zabawy, lampe na komode, lampe przy stoliku/biurku :) ja lubie wszelkie dodatkowe lampy stojace :) a bedac w Se pokochalam lampy w oknach :)

 

Z gałkami to jest myśl, drewniane, zwykłe + puszeczka akrylowej farby... :rolleyes:

 

Ale z lampami to mam takie podejście, że jedno główne musi spełniać 100% normy zapotrzebowania na światło w całym pomieszczeniu :yes: Nie mam nic przeciwko dodatkowym, ale to jest dla mnie jedynie oświetlenie tzw. "klimatyczne", ale wchodząc do pokoju na chwilę, chcąc coś zrobić w jasności nie mogę skakać od punktu A do pkt B, C i D, żeby sobie tą względną jasność zapewnić. Więc dodatkowe jak najbardziej tak, ale górne to musi być "job twoja mać" :p :yes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce, no ale z tymi kolorami pokoi dziewczęcych to mi pojechałaś :p

eee no Asiu to zarcik byl :) wiesz, ze szanuje Twoje wybory :) a to, ze lubisz intensywne kolory to nie tajemnica, ani tym bardziej zadna wada :)

nie obrazaj sie .......... to slowo pisane i nie widzialas jak sie usmiechalam piszac to ;)

 

zgódka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałam się jeszcze o gałkach wypowiedzieć, że przy tej ilości (potrzebuję 11 szt, zamówię 12 - jedną w rezerwie) to mi wychodzi ok. 200 zł za gałeczki kuźwa :wtf: Nie ma czegoś tańszego?

 

Jest :p

Tylko wymaga wkładu własnego.

Gałki za grosze, pędzel albo inne narzędzie w dłoń i po jakimś czasie voilà:

moje_3.JPG galka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ciśnie mi się na usta pytanie: zrobisz to?

 

Chciałabym, chociaż zaczęłam się bać tych szchownic, że ich biel jest zbyt kremowa, żółta znaczy się i że będzie mi się gryzła z białymi meblami... Sama nie wiem :( Tak czy inaczej te szachownice mnie urzekły i na razie nie mam innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgódka ??

 

Słońce, pewnie, że zgódka, ani mi się śni z Tobą niezgódka (Adaś Niezgódka?) :p :hug:

 

Jest :p

Tylko wymaga wkładu własnego.

Gałki za grosze, pędzel albo inne narzędzie w dłoń i po jakimś czasie voilà:

[ATTACH=CONFIG]212980[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]212981[/ATTACH]

 

Ano, któż inny jak nie pomysłowa Narendil? ;) Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że sama pędzelkiem wymaziałaś takie precyzyjne zegareczki na "tworzywie sztucznym". Obstawiam, że to jakieś decoupage, ale dlaczego w takim razie nie na drewnie? I czy zestaw do tego nie kosztował by mnie więcej niż te ceramiczne uchwyciki?

 

Luiza, wchodzisz w to? DIY rulez, robimy same uchwyciki? Ty szachownicę, a ja kwiatki, bratki i stokrotki... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce, pewnie, że zgódka, ani mi się śni z Tobą niezgódka (Adaś Niezgódka?) :p :hug:

 

no to ufff ;)

i Adasia Ci sie zachcialo ;) byl taki, byl - w Kleksie chyba co ?

 

a ja o tych kropkach - kiedys widzialam na jakims blogu robienie kropek olowkiem z gumka, tzn gumke sie maczalo w farbie i te kropeczki byly ladne i rowne

nawet chyba na FM ktos pokazywal ..... a to nie bedzie duzy koszt

 

spojrz tutaj - jak sie robi inne wzorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, któż inny jak nie pomysłowa Narendil? ;) Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że sama pędzelkiem wymaziałaś takie precyzyjne zegareczki na "tworzywie sztucznym". Obstawiam, że to jakieś decoupage, ale dlaczego w takim razie nie na drewnie? I czy zestaw do tego nie kosztował by mnie więcej niż te ceramiczne uchwyciki?

No to mnie rozszyfrowałaś :p

Prawie masz rację, to oszukany decoupage.

Oszukany, bo przy użyciu transferu do wydruków.

Pojemnik preparatu kosztuje kilkanaście złotych.

A nie na drewnie, bo:

1. ceramiczne gałki już są białe

2. miały ładniejszy kształt

3. były w najbliższym LM, a ja musiałam natentychmiast robić.

 

Wydaje mi się, że wychodzi taniej.

No i masz dokładnie taki motyw, jaki sobie wymyślisz.

 

Jak się zdecydujesz i będziesz miała wątpliwości, to wiesz, gdzie mnie szukać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Karolina i ja chetnie doradze w kwesti pokoju coreczek, ale podaj chociaz jaka kolorystyke widzisz na scianach, jaka na meblach itp :)

znajac zycie - Asia pokaze Ci cos odwaznego kolorowego (choc po zajawce na pokoj Ali to roznie moze byc ;) ), ja np pokaze pokoj spokojny, pastelowy i pewnie z bialymi mebelkami ;)

wskaż nam chociaz kierunek :)

 

No właśnie Karolinka, bo skoro juz jesteśmy przy temacie planowania pokoju to może warto by go było całego rozpykać? Ja niestety żadnych wizek Ci nie przygotuję, bo nie mam żadnego narzędzia (oprócz painta, w co wrzucę co się uda), ale skoro Słonko się tak rwie do pomocy to może ona Ci wyczaruje taki pokoik pod naszą wspólną wizję (tzn. ostatecznie Twoją, ale z naszymi sugestiami :p)

 

Słońce, no ale z tymi kolorami pokoi dziewczęcych to mi pojechałaś :p Przecież ja też jestem cała białomebelkowa. Że moja Zuzia to nie ma "mega dziewczęcego pokoju? Przecież róż jest jak ta lala, a że nie pastelowy... hmm... Pokój Twojej córuś jest całkiem w moim guście :yes:

 

Niech sie tylko Karolinka wypowie co w tym pokoju pomieszczamy i będziemy czarować :shirpot: Nawet mnie właśnie natchnął pastelowy pomysł :p hihi

 

eee no Asiu to zarcik byl :) wiesz, ze szanuje Twoje wybory :) a to, ze lubisz intensywne kolory to nie tajemnica, ani tym bardziej zadna wada :)

nie obrazaj sie .......... to slowo pisane i nie widzialas jak sie usmiechalam piszac to ;)

 

zgódka ??

no mebelki to białe oczywiście :D

i jak Asia uwielbiam intensywne kolory, takie mocne zestawienia... choć pastelem też nie wzgardzę... jestem ugodowa :D

to może jak już zechciecie mi kochane duszyczki :hug: pomóc całkiem pokój umeblować, to proponuję jednak przenosiny do swego wątku - bo z takim urządzaniem/doradzaniem to się zejdzie ciutkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wprawdzie było by miło gościć Cię u mnie również z takim tematem, ale u Ciebie chyba faktycznie będzie bardziej "na miejscu" szczególnie w kwestii dostępu do zebranych informacji i ustaleń.

 

Dziewczynki - ja tam idę rzeźbić u Karoliny, to poproszę też o Wasze stawienie się, żeby miał kto komentować :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil, to wychodzi mi na to, że to co się odbije na gałkach będzie odbiciem lustrzanym druku? Co chyba zresztą widać na Twoich zegarach, ale fakt, początkowo się nie zorientowałam, że to fryzjerskie zegary są :p

 

I drukuję sobie wzorek na zwykłym papierze w drukarce laserowej? A jak to gałki ceramiczne? Przecież te co pokazałaś to z tworzywa sztucznego (plastik/akryl - whatever)...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pokazuję prezentuję moje 2 maleństwa. Przy okazji ogłaszam konkurs na znalezienie dla nich imion. Na razie wabią się bukszpan:

 

http://imageshack.us/a/img703/7262/tiht.jpg

 

I cis:

 

http://imageshack.us/a/img9/3126/aaw8.jpg

 

A tak zyskała zała rabata w ich towarzystwie:

 

http://imageshack.us/a/img96/5748/fpbk.jpg

 

http://imageshack.us/a/img708/3913/arl1.jpg

 

http://imageshack.us/a/img27/5856/6hup.jpg

 

http://imageshack.us/a/img842/936/3esb.jpg

 

Na dodatek sama je wkopałam, a każdy ważył ponad 100 kg! http://emotikona.pl/emotikony/pic/ciezary.gif No dobra, może z tym cięższym cisem to miałam pomoc - do połowy wykopany dołek i druga para rąk do wrzucenia cisa w dołek, ale bukszpana to dźwignęłam SAMA! Yeah...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil, to wychodzi mi na to, że to co się odbije na gałkach będzie odbiciem lustrzanym druku? Co chyba zresztą widać na Twoich zegarach, ale fakt, początkowo się nie zorientowałam, że to fryzjerskie zegary są :p

Wystarczy wydrukować w lustrzanym odbiciu i wtedy po przyklejeniu będzie OK.

Ja chciałam mieć takie odrealnione ;)

Mogłam od razu napisać, ale się spieszyłam na zebranie naukowe.

 

I drukuję sobie wzorek na zwykłym papierze w drukarce laserowej?

Aha. Ważne jest tylko to, żeby to była laserówka.

Tusz z atramentowej będzie się rozmazywał.

 

A jak to gałki ceramiczne? Przecież te co pokazałaś to z tworzywa sztucznego (plastik/akryl - whatever)...?

A widzisz, mój błąd.

Na szybko chciałam znaleźć.

Moje są bardziej TAKIE. Tylko bez tych spękań. Jak widać, stona LM nie jest do końca aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...