Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

siedziałam na takim jak c i było mi niewygodnie. za niskie oparcie, a jak sobie wymościłam miejsce na dupkę, to okazywało się, że jestem mega mega nisko i ciężko wstać.

e i g mi by chyba naj pasował.

 

(moim zdaniem zmiana na tak - stockholm stockholmem, ale jako małolata zabiłabym za sako :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie się ten Stockholm niesamowicie podoba i super by się prezentował w pokoju małej, ale masz racje że dla dzieci to te worki to jest super pomysł i fajna zabawa

Mnie się podoba B i E

A ogólnie to te worki sa takie nawet fajne choć te kulki w nich po pewnym czasie się ugniatają tzn doświadczenie miałam tylko z modelem G i czasem ciężko było sobie jakoś fajnie je umościć, u mnie w pracy są takie i najśmieszniejsze jest to ze tam są kolorowe i np w pomarańczowych było więcej kulek i były wygodniejsze a zamawiane w jednym miejscu i za jedną cenę, a miętowe były zupełnie jak flaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello ;)

 

Asiu worki dla dzieci sa fajne :) ale trzeba sprawdzic granulat i gestosc tego, czy jak to sie zwie

chociaz ten Stockholm jest sliczny i nadalby pokojowi charakteru i stylu, do jakiego zmierzasz

za to cena workow przyjemniejsza

 

 

dziewczyny szukam perfumow swiezych, lekkich :) juz u siebie pisalam - doradzicie cos ?? plizzz

poza D&G, bo znam i uwielbiam, ale szukam czegos podobnego, ale innego

to sobie znalazlam "zamiennik" lamp co ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam D&G :no:

Mogę tylko powiedzieć o innych. Najświeższym zapachem naświecie jest dla mnie Davidoff Cool Water. Kiedyś używałam na potęgę i już mi się przesycił, ale w zeszłe święta znowu go dostałam :rolleyes: Odmłodniałam :p

 

Teraz używam też Davidoff Echo, ale szału nie ma :no: A parę dni temu kupiłam sobie w Rossmanie Obssesion Night, Calvin Klein, jest teraz w promocji. Tylko nie pamiętam jak to pachnie, ani czy jest świeże, bo jeszcze nie odpakowałam, a w sklepie wąchałam kilka. Ale zaraz sobie sprawdzę.

 

A ze świeżych zapachów to wiem, że jeszcze któryś Mexx jest bardzo bardzo :yes: Tylko nie pamiętam który :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsesion night mam i powiem Ci, ze wciaz mi sie podoba, wlasnie na zimniejsze dni lub na wieczor :) nie meczy, bedziesz zadowolona :)

 

a Cool wather ktore ?? bo jest ich pelno ....... echo kupilam i odsprzedalam kolezance, bo na poczatku byl ok, ale rozwijal sie na mnie jakos duszaco, jakas jedna nutka byla, ktora mnie meczyla :(

 

ale dzieki za odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:oooo i tutaj piszecie o smierdzioszkach ;) jak to moj maz mowi ;)

 

ten Davidoff to pozniej nie zmienia nuty ?? bo kiedys sie psiknelam i na poczatku fajny, a pozniej cos nie teges

wiecie moj problem polega na tym, ze ja mam bardzo ale to bardzo wrazliwy nos i czesto jest to meczace

mam to po mojej mamie, ale bardziej po babci ...... przydaje sie czasem, ale wierzcie mi czesto to malo komfortowe uczucie z takim wrazliwym nosem ;)

 

czy Superpharm prowadzi sprzedaz online ??

 

czytam na wizazu opinie i ponoc ten jest ladny (malo znany), choc kolor nie wskazuje na swiezy, znacie ?

http://i.iperfumy.pl/detail/4/ICETWIW_AEDT/iceberg-twice-woda-toaletowa-dla-kobiet_.jpg

 

Duś euphorie znam :) ale moj typ to blossom :) chociaz moze sie przelamie na ten podstawowy ?? ;)

 

tego jest tak duzo i tak wiele mi sie podoba, ze gorzej niz z lampami:rolleyes::lol2:

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic w ogóle nie mów, ostatnio tyle się nawąchałam, że już sama nie wiem, co jak pachniało :)

no dokladnie ;) w niektorych perfumeriach sa sloiczki z kawa, by zneutralizowac nos, ale przy 10-tym to juz nie pomaga ;)

kiedys, jak mialam mozliwosc, to wybralam 3, ktore najbardziej mi sie podobaly i prosilam o psikniecie na reke

wrocilam do domu, wachalam, obserwowalam trwalosc i wtedy wybralam

ale tak na miejscu to nawet ciezko, bo u mnie zapach zmienia sie np po godzinie i dopiero wtedy jest ten wlasciwy

 

z perfumami to jak z krysztalkami - zachowuje sie jak sroczka :) i jak nie mam min. 3 do wyboru (bo psikam sie roznymi w zaleznosci od checi, od nastroju), to mi zle :rolleyes:

 

namierzylam jeszcze dobre opinie o TH

http://i.iperfumy.pl/small/4/tommy-hilfiger/thitogw_aedc__3.jpg

 

nosze jego torebki, ale nic jeszcze nie wachalam ;) chyba zaryzykuje i sie skusze co ? cena ok

 

Asia nie pogonisz nas zaraz stad ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam te TH :) teściowa mi kiedyś sprezentowała i o dziwo:rolleyes: mi podpasowały i kolejny flakonik sama nabyłam

niestety na innych zapachach się totalnie nie znam :(

oooo Karolina to fajnie - mozesz mi powiedziec jaki jest ten zapach ?? jak sie rozwija ?trwaly ? porownalabys go do innego znanego zapachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

określić zapach??

o jezuniu.... mega cieżkie zadanie i nie wiem czy podołam...

specjalnie poszłam powąchać :D wg mnie jest "średnio lekki"... tak jak są zapachy bardzo delikatne i dość mocne, to on się wpasowuje pomiędzy jakoś, ciut bliżej delikatności... wg mnioe jest ciut,ale to odrobinę, cytrusowy po chwili... ale ogólnie to chyba jakiś kwiatowy? cholercia nie wiem jak to opisać

 

chyba dość trwały, bo jak się rano psiknę to popołudniu jeszcze coś tam czuć :D hehe

 

jeśli chodzi o porównanie to mam tylko takie:

emporio armani to dość mocny zapach

eternity moment calvin klein lżejszy niż armani, ale też mocny

ten TH jest łagodniejszy zdecydowanie od tamtych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...