Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

Oj, Asia, a co ja mam Ci doradzić?

Mam czarny stół i czarne krzesła z szarą tapicerką :lol2:

 

Jeśli Cię kręcą kolory, to dałabym je na krzesła. Na tapicerkę na przykład.

A stół zrobiła biały. Albo czarny.

I raczej okrągły niż prostokątny.

Koniecznie chcesz rozkładany?

 

Na zdjęciach podoba mi ten:

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/trendig--sto__0216716_PE372421_S4.JPG

Niestety, nie rozkłada się :(

Ale nie wiem, czy moje nóżkowe zboczenie się tu nie wybija na pierwszy plan :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Dziewczynki :hug:

 

A ja już Was miałam dzisiaj opiórkiwać, że takie "doradzaczki" cholera jasna :mad: Każda opcja równomiernie po 2 głosy, to jak ja mam zdecydować skoro wciąż wiem tyle samo :p

 

Ale jednocześnie też stwierdziłam, że prześpię się z tym wszystkim parę nocy i olśnienie nadejdzie :yes:. Zbadam jeszcze bliżej kwesię wymiany nóżek w stole, odświeżenia krzeseł (niektóre być może będą z tapicerowanym siedziskiem) i decyzja prędzej czy później sama się podejmie, a ja mam looz :cool:, bo przecież nie ścigam się z czasem (zpaomniałam o tym, hihi).

 

Wskazanie stołu przynajmniej jest wyraźnie - na okrągły, więc przy tej wersji zostaję i jej się będę trzymać :yes: Dzięki Babeczki! :*

 

Dianka - inspiracje piękne! :hug; Sama podobne mialam Wam dzisiaj powklejać, ale Twoje chyba fajniejsze :lol2:

 

Narendil - ten stół też już widziałam i też twierdzę, że jest piękny, ale musi być rozkładany, gbo gdzie ja od wielkiego dzwonu będę gości sadzać? Przy stolikach LACK z Ikei? :lol2:

 

Veni - te krzesła super, też o nich wcześniej myślałam :yes: Musze pokazać wyroczni (czyt. Daro), zobaczymy co powie... ;)

 

I w ogóle wszystkie Was :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te krzesla to poczciwa IEKŁAAA!! :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70206804/

ja jestem uparta - u ciebie widze tylko czarne krzesla :)

tam na stronie ikeowej jest inspiracja z samymi czarnymi krzeslami ale kazde w innej formie - calkiem niezle to wyglada, nawet lampa troszke podobna do twojej :)

moze by tego twojego korala tez tak nisko powiesic - wowczas prostokatny stol pieknie by spasowal :)

ikea-ps--krzeso-z-podokietnikami.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązanie jak najbardziej wskazane :yes: Coral był kupowany z przeznaczeniam "pod (choć przeceż nad) stół, którego jeszcze nie ma" ;)

 

Chyba muszę wezwać na dywanik mój aparat. Co on sobie kolory tak bardzo przekłamuje? Półeczki obok stołu są SZARE :rolleyes: Idę jeszcze raz pooglądać zdjęcia z 1 str.

 

Czyli opcja: biały stół + czarne krzesła. Do tego 4 nogi od stołu w innych kolorach by nie przeszły? :rolleyes: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale! ja jestem konserwa we wnętrzach :D

 

A ja we wnętrzach jestem wariatka (żebyście Wy widziały mój pokój jak byłam nastolatką - diagnoza właścicielki po pierwszym rzucie okiem na pokój: schizofreniczka, wszystko wszędzie, kociokwik i szał gwizdka http://emotikona.pl/emotikony/pic/035.gif). Dlatego teraz mam Was :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązanie jak najbardziej wskazane :yes: (...) Czyli opcja: biały stół + czarne krzesła. Do tego 4 nogi od stołu w innych kolorach by nie przeszły? :rolleyes: hehe

 

JESTEM NA TAAAK :D tylko najpierw wstaw sobie stol z bialymi nogami (albo czarnymi) :) a pozniej zabierz sie za eksperymenty z kolorami ;) :) :)

ps. ja tez z wariatek ;) zreszta wystarczy spojrzec na to co juz w swoim domu mam ;) najpierw powstala bezpieczna baza a potem jednak wylaza zewszad kolory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzji o kolorach pozwalam dojrzewać...

 

A tymczasem... znalazałam jendo krzesło i chyba sie zakochałam...

 

http://imageshack.us/a/img809/1968/87s1.jpg

 

http://imageshack.us/a/img202/6176/l1h3.jpg

 

Wprawdzie obawiam się, że w wersji całej na biało albo całej na czarno może stracić dużo ze swojego uroku. Poza tym nie wiem jak się zgra z innymi, takimi bardziej oczywisto - skandynawkimi egzeplarzami, ale skoro to miłość (a może tylko zauroczenie), to brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...