Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

O! Kolorowe jarmarki :p A widzisz ten jest bardzo ważny i ma swoją historię (pewnie na każdego znalałabym historię ;)) bo calusieńkiego zrobiłam go sama, z resztek. Te pozostałe bazę miały gotową - gotowe kólka wilkinowe, a kwadratowe są robione na gąbce florystycznej, a ten upletłam tylko z gałązek. No. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie nie, moje są małe, plastikowe , przeźroczyste i przyklejane na taśmie dwustronnej, jak powieszę wianek to tak jak by wisiał przylepiony na gumie, sam mechanizm nie jest widoczny

 

jak znajdę dam Ci znać

 

Drążę temat :p

Może to coś takiego? http://images65.fotosik.pl/303/384a47f2853699ffmed.jpg

 

Ja mam w domu takie cosik: http://images65.fotosik.pl/304/b3fb822903163175med.jpg

Nie wiem jakie obciążenie wytrzyma bo jeszcze nie próbowałam z wiankiem ale są wytrzymałe bo "trzyma" dosyć ciężki duży kalendarz ;)

 

To wydaje się super :D

http://images63.fotosik.pl/303/84f2fc1782fc26f7med.jpg

Przezroczyste haczyki Command to doskonałe rozwiązanie dla Twojego wnętrza! Dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, tak by odpowiadały Twojemu indywidualnemu stylowi! Są niemal niewidoczne na powierzchni, szczególnie polecane do dekoracji i wieszania ozdób. Zapomnij o gwoździach, śrubokrętach czy wiertarkach! Haczyki Command można łatwo i szybko zamontować! Dzięki zastosowaniu rewolucyjnego systemu mocowania haczyki Command mocno trzymają się różnych powierzchni (boazerii, pomalowanych ścian, glazury i itp). Ich usunięcie jest bezpieczne i łatwe bez konieczności niszczenia ścian. Dzięki paskom uzupełniającym można je ponownie używać.

Opakowanie zawiera 12 małych przezroczystych pasków. Dopuszczalne obciążenie do 1 kg na 1 pasek.

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziaj stwierdziłam, że z tym świątecznym wiankiem na drzwiach to mnie poniosło... Hehe, jakie święta? To za 2 miechy, a ja już sobie zrobiłam ekspozycję. Ale sąsiedzi musieli mieć polewkę :bash: :lol2:

 

To Ty już ten wianek na drzwiach powiesiłaś? :rotfl::rotfl::rotfl:

dobra jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty już ten wianek na drzwiach powiesiłaś? :rotfl::rotfl::rotfl:

dobra jesteś

 

Taaaak! Hehe :lol2: Taka byłam podjarana tym całym wiankówrobieniem, że aż mi na mózg padło :/

 

Przewiesiłam już dzisiaj na ten z kręconymi, ślimakowymi kwiatkami. Obstrykałam fotkami to później wrzucę moją jesienną, przed drzwiową dekorację. Ocenicie...

 

to ostatnie bardzo podobne bynajmniej właśnie tak opakowane:)

 

Zamówiłam na necie. Dzięki Ania :hug:, dzięki Reni :hug: (no przyznaję, że nie sądziłam, że kiedyś do tego dojdzie ;) za moją niewiarę pokutuję jeszcze jednym :hug:)

 

A teraz mniej śmiesznie. Przyszło krzesło :sick: Takiego poziomu blondynizmu nie zaliczyłam chyba jeszcze nigdy. W tytule aukcji było napisane "krzesełko", wymiary podane jak nic (ale kto by je sprawdzał :bash:) tyle, że było wystawione w kategorii: meble, salon. A to jest krzełko dla dzieci!

 

Nogi obsiurpane, nierówne, lekko się ryra. Ale jestem :mad: Maiała mieć Zuzia Tripp Trappa, to nie będzie miała. Będzie miała tego rzęcha. Trudno. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A teraz mniej śmiesznie. Przyszło krzesło :sick: Takiego poziomu blondynizmu nie zaliczyłam chyba jeszcze nigdy. W tytule aukcji było napisane "krzesełko", wymiary podane jak nic (ale kto by je sprawdzał :bash:) tyle, że było wystawione w kategorii: meble, salon. A to jest krzełko dla dzieci!

 

Nogi obsiurpane, nierówne, lekko się ryra. Ale jestem :mad: Maiała mieć Zuzia Tripp Trappa, to nie będzie miała. Będzie miała tego rzęcha. Trudno. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Na szczęscie wszystko co z internetu można zwrocić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie podbiję stawkę. Właśnie jechałam po Zuzię i w trakcie jazdy, zamiast dwójki zaciągnęłam ręczny! :bash:

Potrzebuję wakacji... :cry:

 

ja rok temu postawiłam plecak ze stelażu obok koła auta, zapakowałam dzieci i odjechałam, kapnęłam się na drodze , ze coś przejechałam, plecak do kosza, książki pogięte:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na licytacji to chyba nie ma możliwości zwrotu... :( Chyba, że sprzedawca zechce przyjąć. Czy jest na sali prawnik?

 

Niestety Zuzi się podoba :/ Daro mnie http://emotikona.pl/emotikony/pic/0shoot.gif

 

:lol2: - no nie zebym sie smiala z brzydkiego krzeselka, tylko oczami wyobrazni widze jak cie staaary morduje (skad ja to znam...i jego staly tekst 'no chyba cie podupcyło!' :p :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, mogę Ci w wielkim sekrecie zdradzić, że ja w takich sytuacjach robię oczy Shreka i mówię, że zostało udowodnione naukowo, iż kobiety mają problem z zobrazowaniem sobie wymiarów.

Na mojego działa :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anie (obydwie) :hug:

 

Śpiesznie donoszę, że nie było tak źle. Wykorzystałam moment. Dzisiaj przyszła mu koszulka do biegania. Czerwona! Dał za nią stówkę. No to mój zakup za dwie i tak chyba mniej próżny. Powiedziałam, że przynajmniej do domu coś kupuję, a nie na siebie wydaję :p No nie miał się jak z tego wybrnąć, więc mnie oszczędził tym razem. Narendil - następnym razem biorę Twój sposób ;) A z pewnością się jeszcze okazja nadarzy :lol2: On jeszcze nie wie, że każde krzesło przy stole będzie inne :p A to skomentował, że "nawet jakby ono miało normalny rozmiar, to jakby jedno takie przy 4 innych - takich samych wyglądało, zastanowiłaś się nad tym?". Buahahaha :rotfl:

 

Jak już się zderzy z rzeczywistością to mu powiem, że mu mówiłam, a że on tego nie pamięta to już nie moja wina :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e "nawet jakby ono miało normalny rozmiar, to jakby jedno takie przy 4 innych - takich samych wyglądało, zastanowiłaś się nad tym?". Buahahaha :rotfl:

Jak już się zderzy z rzeczywistością to mu powiem, że mu mówiłam, a że on tego nie pamięta to już nie moja wina :rolleyes:

:lol2::lol2::lol2: ach ci mezczyzni...cale zycie w nieswiadomosci :)

ps. ja mam tak z ciuchami ;) 'jak to?! nie pamietasz? przeciez juz to mialam na sobie?!' albo 'przeciez mowilam ci ze sobie kupie' :)

Edytowane przez annNS2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam na necie. Dzięki Ania :hug:, dzięki Reni :hug: (no przyznaję, że nie sądziłam, że kiedyś do tego dojdzie ;) za moją niewiarę pokutuję jeszcze jednym :hug:)

 

Za punkt honoru obrałam sobie znalezienie tych haczyków :lol2: Już tak mam że jak coś zacznę to drążę aż wydrążę :p

 

A teraz mniej śmiesznie. Przyszło krzesło :sick: Takiego poziomu blondynizmu nie zaliczyłam chyba jeszcze nigdy. W tytule aukcji było napisane "krzesełko", wymiary podane jak nic (ale kto by je sprawdzał :bash:) tyle, że było wystawione w kategorii: meble, salon. A to jest krzełko dla dzieci!

 

Nogi obsiurpane, nierówne, lekko się ryra. Ale jestem :mad: Maiała mieć Zuzia Tripp Trappa, to nie będzie miała. Będzie miała tego rzęcha. Trudno. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Faktycznie lekki zonk, ale najważniejsze że Zuzi się podoba :D Upiekło Ci się z mężem :lol2:

 

Jak jesteście takie mądre to powiedzcie mi jak mam wkręcić mojego mężowi że wiedział że kupiłam tapetę Fornasettiego? :rotfl::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...