Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry

Asiu ja słyszałam że jak dziecko dużo śpi to trzeba kontrolować wagę bo może za mało jeść i spać z osłabienia ale widzę że już wszystko wiesz bo doświadczona mama jesteś i jestem pełna podziwu że dzieci mogą tyle spać i że tu takie produkcje następują, ja mam jedno i mi dość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe dwa

 

ooo to moja mlodsza cale 3 :D 4listopada skonczyla :D

 

wiec jeszcze troszke i zacznie sie akcja u ciebie ;) zbliza si eokres buntu ktory trwa do lat 6 :D :bash: wiem bo moja skonczy w grudniu 6 i jej w koncu przeszlo ;)

 

to kiedy plan na drugie? u mnie maz nie chcial, a ja tak wiec sama go dosiadlam.. nie wiedzial kiedy i zaszlam :D

rety jaka jego mina byla gdy test mu pokazalam :jawdrop:

 

widok bezcenny :D

 

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rodzilam naturalnie bo mialam dwa razy cc, ale tez nie mam milych wspomnien po pierwszej, strasznie dlugo do siebie dochodzilam, mdlalam itp...

natomiast po drugiej cc juz tego samego wieczoru mialam chec lazikowac po szpitalu, nie pozwolono mi to nastepnego dnia jak o 6 rano wstalam pod prysznic tak pozniej ciagle chodzilam z corcia po oddziale :D

 

ale ja juz czulam ze chce miec kolejne.... to bylo mocniejsze ode mnie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Asiu ja słyszałam że jak dziecko dużo śpi to trzeba kontrolować wagę bo może za mało jeść i spać z osłabienia ale widzę że już wszystko wiesz bo doświadczona mama jesteś i jestem pełna podziwu że dzieci mogą tyle spać i że tu takie produkcje następują, ja mam jedno i mi dość

 

O, to tak jak ja - mój mały też ma dwa lata i tyle energii, co ja nie mam nawet po wypiciu wanny redbulla:bash: Sam poród jakoś mnie nie przeraża ale gdybym miała znowu położyć się w ciąży, to od razu mi się drugiego odechciewa. Może w dalszej przyszłości.. Choć instynkt trochę ze mną walczy - Na razie przegrywa;)

 

I zazdroszczą Wam dziewczyny, że tak chcecie się rozmnażać, ja mam chęć od razu na takie odchowane. Koleżanka pociesza mnie, że jeden egzemplarz może być absorbujący a inny bezproblemowy ale boję się kusić los;)

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kocham dzieci... ale mnie przed kolejnym powstrzymuje fakt dwupaka :lol2:

osiwialabym majac teraz dwójkę maluszkow...

 

okres ciazy u mnie masakra ... nawet tabletki hamujace wymioty (sorrki) nie pomagaly... 4miechy lezalam, konalam a corcia sama soba sie zabawiala biedulka... martwila sie o mnie, jak mialam rozmowna z kibelkiem to mi papier przynosila i po plecach klepala :hug:

ale nie nie nie...ja juz nie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...