Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A Ja mam pomysła..

Nie wiem czy już taka propozycja nie padła ....

 

Zrobiłabym zabudowę na całą szerokośc wneki.

Ma od frontu wygladać jak jedna wielka szafa ale w środku, małe oszustwo.

Z lewej gdzie najwiekszy skos, dałabym półki bieliźniane.

Kolejny "słupek" to drążki góra- dół.

Kolejna część, wygladająca niepozornie to ukryte w szafie "tajemnicze miejsce" małej ( oczywiście, całe forum już je zna, ale co tam ;) )

Gdy mała dorośnie, oleje, wyjdzie a szafy, dołozysz w środku, półki, drązki, pudła czy koszyki i bez zbędnej rujnacji, wykorzystasz całą szafę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja kryptonim: "pokój Ali" rozpoczęta :wave:

 

Wczoraj...

 

Weekend najprawdopodobniej spędzimy w Ikei dokupując zaplanowane mebelki :) Zaczęłam powoli przygotowywać sobie listę zakupów. Plądrując stronkę zorientowałam się, że dywan Stockholm jest we Wro niedostępny :bash: Sprawdzam w takim razie gdzie jest...? Nigdzie! W Łodzi 1 sztuka i w Katowicach 3 sztuki :bash:. W pozostałych nie ma :jawdrop: Lekka panika? Coś nie tak. Jak może brakować? Przecież to jest w miarę nowy prdukt, nie możliwe, żeby wycofywali :( Czy będą jeszcze? Kiedy? Zapisałam się na powiadomienie, kiedy się pojawią. Dzwoni tata... Pytam, "gdzie jesteś?" (zawsze jak jedzie gdzieś daleko to dzwoni, bo musię nudzi, wtedy wszystkie poważne problemy życiowe ze mną omawia. Na żywo nie pogada, ;) :lol2: "Pod Wadowicami" - odpowiada. Hurra! Będzie wracał przez Katowice! Jak na zamówienie. A ja myślałam, że takie rzeczy to tylko w filmach :cool:

 

Kupił! :wave: (parę momentów grozy przy tym zaliczyłam: "dobra podjadę Ci, ale jak Ikea będzie blisko, bo jak dużo w miasto trzeba wjeżdżać to nie jadę. Poza tym nie wiem, czy będe miał miejsce, bo załadowany będę wracał" :bash:, dzwonię do Ikei Katowice: "Są te dywany?" "Sprawdzę... Jest jeden. Nie mogę odłożyć, nie robimy rezerwacji" :bash:, ojciec dzwoni z Ikei: "Nie ma tu żadnego takiego" :bash: "No czekaj jest. Ale to nie jest dywan, to makatka jakaś" :bash:...

 

Przywiózl mi wieczorem. No powiem Wam, że najdroższa makatka ever! Ładny! Ale nie wygląda na swoją cenę. Kiedyś kupiłam identyczny (wzór wiadomo dużo brzydszy) bawełniany (stockholm jest wełniany) za 15,99 zł! Chyba nawet rozmiar miał identyczny :bash:

Koleżanki się śmiały z mojego zakupu. Ojciec skwitował kilkoma wymownymi spojrzeniami i komentarzem: "To nawet nie leżało dziale dywanów. Leżało na dziale z makatkami :mad:". Nie ma kuźwa takiego działu :mad: Odpindaczcie się od mojego dywanika :p Nawet Maniek w jedną chwilę mi go zdeptał i pobrudził. Daro każe oddawać. No mówię Wam - czeski film ;)

 

A tak po prawdzie - też na oko dywanem bym tego nie nazwała :no: Gryzący jest :yes: No i duuużo za drogi :yes: ZOSTAJE Z NAMI! :yes: :yes: :yes:

 

Chłopak od burzy w pokoiku Ali stawił się dzisiaj zgodnie z zapowiedzią. Pospisywał, poustalał, pojechał. Po zakupy. Płyty, waty, folie, grunty, wkręty, kleje... Farby później.

 

Ścianka będzie na całości.

 

Kolor: [http://imageshack.us/a/img571/7327/75s7.jpg

Miętowe orzeźwienie, Śnieżka Satynowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To nawet nie leżało dziale dywanów. Leżało na dziale z makatkami :mad:". Nie ma kuźwa takiego działu :mad: Odpindaczcie się od mojego dywanika :p Nawet Maniek w jedną chwilę mi go zdeptał i pobrudził. Daro każe oddawać. No mówię Wam - czeski film ;)

 

A tak po prawdzie - też na oko dywanem bym tego nie nazwała :no: Gryzący jest :yes: No i duuużo za drogi :yes: ZOSTAJE Z NAMI! :yes: :yes: :yes:

:rotfl:Ale jaka cenna ta makatka - poszukiwana w całym kraju:D

 

Nie mogę doczekać się efektu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...