Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:hug: Asiu

 

Przybywam :D

 

Nie mogę się doczekać efektu końcowego pokoiku :yes:

 

Stół mi się podoba :yes: Mam tylko jedno małe ALE :p do środkowego krzesełka w drugim rzędzie ;) Przez to przedłużenie przypomina krzesło tortur :lol2::rotfl:

 

Śliczna ta Twoja córeczka :yes: Ściskałki dla niej :D :hug:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Asienka :D

 

Ja w sprawie pojemnikow posiadam takie (jasny roz) od 4 lat i dziewczynki jakos nie maja problemu z wyjmowaniem go :no:

heh wiadomo jezeli zapelni sie ciezkimi zabawkami do samej gory to nie bedzie lekko.. ale ani razu nie wolaly mnie o pomoc ;)

 

 

Jaka masz slodkasna laleczke :D http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif

 

u mnie podobnie jak u Anetki..instynkt sie budzi na sam widok takiej rozkoszy..ale wtedy mialabym 3, badz 4 gdyby dwupak mi wyskoczyl :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu jestem :)

 

witam slonecznie :)

 

no powiem Ci, ze mozesz byc z siebie dumna :) wszyscy :)

lampa odjazdowa :)

pokoj wyszedl przepieknie :) gratuluje, ogromnie mi sie podoba :)

i nawet nie wiesz, jak sie ciesze, ze przeszly pastele :) pamietam, jak zaczynalysmy rozmowy na temat kolorow :p

hihi

 

Alunia to slodziak :) i ma takie bystre oczka :) cudna :) a ta piastka w buzi czad :)

buziaki i dla Niej i dla Zuzki :*

 

ale jeszcze o pokoju :) widze, ze mamy taka sama szafe, komode i regal ;) w kwesti ustawienia zapytam tylko czy rozwazalas lozko w miejscu expedita ? czy za nisko ?

 

piekna mieta wyszla i ten dywan (choc tak nieaprobowany przez Daro i tate) naprawde pasuje rewelacyjnie :), gdyby nie to, ze moja mala ma etap na roze i fiolety, to Twoj bylby moja inspiracja :)

 

odnosnie pojemnikow to mam takie jak Mmeliska i tam sa takie dodatkowe paski, pod ktore wsuwasz palce u wyjmujesz, moje dzieci nie mialy z tym problemu

u Ciebie widzialabym czarne i zolte, u nas sa rozowe i czarne (wiecej zdjec u mnie, zapraszam, bo wlasnie wklejam :)

oczywiscie na tworczy balagan nie patrzymy :p ;)

http://imageshack.us/a/img440/5791/ljro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć Słońce :hug:

 

W kwestii pudełek to zapomniałam, że są jeszcze takie:

 

http://imageshack.us/a/img14/8347/6rcw.jpg

 

Minusem ich jest to, że są takie "ostre". Ale białe, nie musiałabym wprowadzać tego czarnego :p

Tak jak już mówiłam - znam i mam pudełka drona, z tym, że mało ich używam (w sensie wsuwam i wysuwam), więc mogłam przeoczyć ich użyteczność, tudzież jej brak :).

 

Łóżko pod skosem... Hm... Od początku skos dedykowałam expeditowi. Ale kiedyś, przy kolejnej aranżacji pokoju pewnie trzeba będzie coś zamieszać :D

Ciekawa właśnie jestem, jak fakt posiadania miętowego (= nie różowego) pokoju wpłynie na nią za jakiś czas pod względem uwielbienia tego koloru. Bo przecież chyba wszystkie dziewczynki "zaliczają" ten etap w bardziej lub mniej intensywnej formie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A Daro na to: No wiesz, po prostu zachowałem się jak prawdziwy mężczyzna - dałem się wyżyć kobiecie...

nieziemski jest!! :wiggle:

 

a stół biały bardzo tam widzę :yes: ale miał być rozkładany??

a krzesełka to te ciemne wg mnie - czerwone/pomarańczowe to za dużo kolorów przy pomarańczowym wypoczynku

 

Ala bombowa :) główka taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak wysoko :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helllołł :)witam się pięknie u Ciebie :)

Powiem ci Asiu, że stół Ingatorp , też mi się baaaardzo podoba . Szkoda , że do Ikei mam tak daleko :cry: prawie 200 km

Ale już męża nastawiłam , że chcę tam trochę rzeczy kupić i musimy wziąć duużo kasy :evil:

 

Ps. Ala prześliczna !! Do kogo podobna? :)

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, mnie się ten stół podoba. Jest elegancki i ma przyjazną cenę. Zaczęłam się zastanawiać, czy może nie kupić go do siebie... Zastanawiam się nad trwałością blatu... Generalnie uważam, że jest OK. Nie wiem, jak zniesie mieszankę krzeseł (mam wrażenie, że taka mieszanka zawsze lepiej wygląda przy surowym stole w naturalnym kolorze drewna, ale może to tylko moje subiektywne wrażenie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto on:

 

http://imageshack.us/a/img10/8076/t222.jpg

 

A do tego takie krzesła:

 

http://imageshack.us/a/img5/5650/rsus.jpg

 

Ponieważ przez najbliższy czas i tak będą stały przy stole te dwa egzemplarze:

 

http://imageshack.us/a/img163/7858/uo9e.jpg

 

To biorę pod uwagę jeszcze miks kolorystyczny (przy zachowaniu białego stołu), choć pewnie powiecie, że za dużo dobrego :mad: ale dobrze, dobrze - doradzajcie, bo kto jak nie Wy? Daro? :lol2:

a co tam...niech i stol z ikea bedzie :) ale z krzesel wybralabym tylko model pierszy i piąty (tym bardziej ze beda stac jeszcze te dwa dzieciowe) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałam Ci stół z krzesłami :p

Tylko nie pamiętam, co było z nim nie tak poza tym, że był prostokątny.

 

Fakt, idę go odkopać :yes:

 

Ala prześliczna !! Do kogo podobna? :)

 

Witaj Aniqa :hug:

Jak prześliczna to do mnie ;) No niestety :bash: żart ;) Do Zuzi - hehe... A Zuzia wymieszana. A w ogóle to ciężko rozstrzygać, bo się zmienia jak w kalejdoskopie, a my z Darem w sumie też do siebie podobni jesteśmy ;)

 

Asia, chcesz mieć każde krzesło inne, tak?

Bo jeśli ta opcja, to ku własnemu zaskoczeniu głosuję na multikolor:)

 

Dokładnie tak :yes:

 

Asia, mnie się ten stół podoba. Jest elegancki i ma przyjazną cenę. Zaczęłam się zastanawiać, czy może nie kupić go do siebie... Zastanawiam się nad trwałością blatu... Generalnie uważam, że jest OK. Nie wiem, jak zniesie mieszankę krzeseł (mam wrażenie, że taka mieszanka zawsze lepiej wygląda przy surowym stole w naturalnym kolorze drewna, ale może to tylko moje subiektywne wrażenie).

 

No a mnie jego jakość powiem Ci zastanawia. Mam wrażenie, że jest taki delikatny, cienki, jakby plaskikowy. Muszę go a żywo zweryfikować. Daro zaseklarował się szukać czegoś na kształt i podobieństwo jego. Ale nie daję mu dużych szans i pewnie jak zwykle skończy się tak samo... Ikea :D

 

a co tam...niech i stol z ikea bedzie :) ale z krzesel wybralabym tylko model pierszy i piąty (tym bardziej ze beda stac jeszcze te dwa dzieciowe) :)

 

No widzisz - ten sam wniosek co do stołu. Co do krzeseł to wydaje mi się, że one są zbyt podobne, żeby uznać je za miks ;) a ma być stołowo - krzesłowo - szaleństwo :rolleyes: tyle, że z gustem - jakby się udało, hehe... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...