Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

Asia, jest taka firma, która robi zaje....ste saco i pufy ale jest droga - nazywa się Tuli. Kupowałam swojemu małemu taką niezniszczalną pufę od nich i naprawdę jest rewelacyjna. Cene niestety też jest rewelacyjna:bash:

http://img199.imageshack.us/img199/9083/a0ns.png

 

Kształt to jeszcze pół biedy - może jakoś dałoby się toto uformować, tylko ten wsad prześwitujący:/

http://www.tuli-tuli.pl/shop/pl/pufy-tuli/422-junior.html ten jaki fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O widzę, że z Was to normalnie pogotowie interwencyjne. Jak trwoga to jesteście na posterunku :cool: Jesteście... Gościówy! Dzięki :* Hug :hug: dla każdej z osobna :hug: :hug: :hug:...

 

Już ochłonęłam ze złości. Wpadłam chyba w niemoc :rolleyes: Dochodzę do wniosku, że i tak ten materiał z saka jest za jaskrawy. Poza tym, taka jakaś nijaka forma tego worka... Psuje mi chyba całą harmonię tej oazy spokoju. Odżyło natomiast wspomnienie o fotelu Stockholm. Taka forma to jest FORMA! Cena z kolei :bash: O ile nie wpadnie mi w międzyczasie nic ciekawszego w oko to jestem w dylemacie: Stockholm albo nic. Dojdzie przecież jeszcze łózko. Jakiś kosz na zabawki. Zabawki. Stolik. Z krzesłkiem. Z 2 krzesełkami. Żeby się z tego nie zrobiła graciarnia - o co nie trudno wcale. Może to siedzisko nie jest potrzebne?

 

Chociaż bujaczek (od Ann) i pufa (od Chloe) - do wyglądają pysznie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczki się nie poukładają wg mnie, bo ten materiał jest tak cienki, że w życiu nie utrzyma kształtu - no way :no:

 

Coś nie odpisują na maila, cholera...

 

Mirela :hug:

 

Karolina - "wyrzygało", "wymindolony" buahaha... http://emotikona.pl/emotikony/pic/0rofl.gif :hug:

 

Jeśli tylko będę przekonana, że ten stockholm jest wart swojej ceny (= będzie użytkowany, a nie tylko ładnie wyglądał na obrazku i faktycznie jak już w pokoju pojawi się wszystko co potrzeba, a obrazek będzie się o niego prosił) to go kupię. Na razie zawieszam ten dylemat ;)

 

Małe :offtopic:

 

Pewnie też przerabiacie temat, a może zrobimy burzę mózgów i każdy COŚ dla siebie wyciągnie... Prezenty. Co kupujecie Waszym mężczyznom? Ja mam w grudniu problem - torpeda! Święta wiadomo. Zaraz na początku stycznia ma urodziny. Ma też 19.12 imieniny, a żeby nie było za wesoło mój tata też Daro. Kiedy ma urodziny? Brawo! Zgadłyście! W grudniu :bash: Potrzebuję 6 męskich prezentów. Mam pomysł na 1! :eek: I co teraz? :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko współczuję i rozumiem, mój ma urodziny 28 grudnia a imieniny 3 stycznia ;)

Ja kupuję grę Assasyna on lubi sobie od czasu do czasu pograć i wiem że poprzednie częsci mu się podobały, na urodziny mu kupiłam wyciąg do siłowni i jakieś ciężary, on uwielbia praktyczne prezenty i wiem że z tego się cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Małe :offtopic:

 

Pewnie też przerabiacie temat, a może zrobimy burzę mózgów i każdy COŚ dla siebie wyciągnie... Prezenty. Co kupujecie Waszym mężczyznom? Ja mam w grudniu problem - torpeda! Święta wiadomo. Zaraz na początku stycznia ma urodziny. Ma też 19.12 imieniny, a żeby nie było za wesoło mój tata też Daro. Kiedy ma urodziny? Brawo! Zgadłyście! W grudniu :bash: Potrzebuję 6 męskich prezentów. Mam pomysł na 1! :eek: I co teraz? :jawdrop:

 

hmm...a musisz na kazda okazje oddzielny prezent kupowac? przeciez sa dorosli ;) pierdolke pod choinke, na imieniny - no bez przesady...za to na urodziny mozna sie pokusic o cos 'lepsiejszego' ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby będzie prezentowe WOW! Bo to ja mu sponsoruje kino domowe, które dla mnie mogłoby nie istnieć. No ale wiece jak jest. Sam je sobie wybiera, sam je sobie kupuje, ja tylko kasę wykładam, a w zasadzie to bez sensu takie moje - twoje... Nasze! Więc i tak coś wymyślić muszę, bo prezenty po to się daje, żeby miło było, a nie po to żeby odhaczyć na liście obowiązków do spełnienia, tak? Jak kino na święta będzie już zainstalowane, to przyjemności z odpakowywania prezentu nie będzie :no: A ma być. Może być drobiazg, ale być musi :yes:

 

Diana to jakaś gra multimedialna? My na szczęście nie praktykujemy ;) (na szczęści, bo szkoda by mi było czasu, ale na nieszczęście jeśli o prezent chodzi, bo już byłby pomysł ;))

 

Acha! Wiecie co sobie wymyślił Księciuniu? Żeby mu jeszcze bieżnię kupić! Opętało chłopaka. Wcześniej skuter chciał! Boże z kim ja się związałam :wtf: Właśnie sobie uświadamiam, że chyba kogoś tu ponosi! Poproszę o propozycje prezentów do 10 zł :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też żart. Bieżni nie kupię. Skutera też nie. Normalne coś. Jakieś. O tak! Szukamy właśnie takie jakieś-coś-normalne. :yes:

 

No i ojcu! O boże temu to dopiero! :bash:

dla ojca/tescia czy ulubionego wujka ;) sprawdzi sie standardzik - perfum, portfel (na pewno ktoremus sie juz rozpada), ksiazke, pasek skorzany, rekawiczki skorzane, pizame, koszule :) a dla małża? coś co jemu sie spodoba a i ty bedziesz mogla skorzystac - zamiast biezni kup mu fotel Stockholm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisałam że książkę, mój właśnie wie o grze bo sam powiedział że by chciał to jako niespodziankę mu ksiązkę kupiłam. A gra taka na x-boxa mój to tak 2 razy do roku gra mniej więcej własnie jak mu się przypomni że by sobie pograł, więc akurat jak znalazł na prezent ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ojca/tescia czy ulubionego wujka ;) sprawdzi sie standardzik - perfum, portfel (na pewno ktoremus sie juz rozpada), ksiazke, pasek skorzany, rekawiczki skorzane, pizame, koszule :) a dla małża? coś co jemu sie spodoba a i ty bedziesz mogla skorzystac - zamiast biezni kup mu fotel Stockholm :)

 

:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ojca/tescia czy ulubionego wujka ;) sprawdzi sie standardzik - perfum, portfel (na pewno ktoremus sie juz rozpada), ksiazke, pasek skorzany, rekawiczki skorzane, pizame, koszule :)

 

Uwierz mi, że oprócz perfum (których zapasy sam sobie świetnie zaspokaja) mój tata nie używa żadnej z tych rzeczy.

 

Jeszcze raz sobie przeczytałam dla weryfikacji. Nie. Nie używa z tego nic, a nic. Śpi w majtakch, pieniądze nosi w kieszeniach, z czytania to ewentualnie onet.pl i tvn24. Stroić się nie cierpi...

 

 

a dla małża? coś co jemu sie spodoba a i ty bedziesz mogla skorzystac - zamiast biezni kup mu fotel Stockholm :)

 

Rozwaliłaś mnie! http://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiejsie.gif Leżę i nie mogę się podnieść, a po dzieciaka muszę jechać. Pomóżcie wstać! http://emotikona.pl/emotikony/pic/43pomocy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello ;)

 

Asia wspolczuje problemow z sako, teraz to odsylanie ehhh ......... ale bez dwoch zdan nie jest to nawet w polowie zgodne ze zdjeciem ;/

 

wiem, ze dzieci te worki lubia, do mnie nie przemawia na tyle, by na sile teraz szukac podobnego ........... natomiast przemawia to, co do Ciebie :) czyli zolty, piekny Stockholm :D

moze poczekaj, moze trafi sie promocja ?? rzadko w I. bywaja na takie meble, ale kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojemu m kupuję rejestrator samochodowy (kamerkę samochodową) bo on ma świrka na tym punkcie ;)

 

Czy Wasi mężczyźni też nie mogą utrzymać języka za zębami i zdradzają co mają Wam zamiar kupić na prezent? :D Mój wczoraj się wygadał co dostanę pod choinkę :rolleyes::lol:

 

A teraz mój HIT :lol2:

 

Ja przed swoimi urodzinami wspomniałam zainteresowanym ;) że gdyby ktoś chciał mi kupić dodatkowo jakieś kwiaty to poproszę roślinki do ogrodu :D Mój m podłapał temat bo wie że jestem krejzi na tym punkcie i powiedział że jeśli mnie to uszczęśliwi to on zasponsoruje mi wiosną trawę z rolki do całego ogrodu :rotfl::lol2:

Pomyślałam że to nie taki głupi pomysł ale po przeanalizowaniu stwierdziłam że jak zdecydujemy się na sprzedaż domu to co mam rolki zacząć zwijać i zabrać ze sobą? :lol2::rotfl:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że oprócz perfum (których zapasy sam sobie świetnie zaspokaja) mój tata nie używa żadnej z tych rzeczy.

 

Jeszcze raz sobie przeczytałam dla weryfikacji. Nie. Nie używa z tego nic, a nic. Śpi w majtakch, pieniądze nosi w kieszeniach, z czytania to ewentualnie onet.pl i tvn24. Stroić się nie cierpi...

no to nowa mysz do kompa ;)

oprawki do okularow

rekawice do odsniezania samochodu ;)

albo jakies inne gadżety samochodowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...