Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nadrobilam zaleglosci hello :D

 

i co z tym workosakiem? udalo sie zareklamowac?

 

co do prezentow to ja tez mam problema... moj to z tych co prefumy okazjonalnie uzywa... pasek od spodni dostal juz ode mnie 2 skorzane.. zegarkow nie lubi i nie nosi, nie chce zadnego lancuszka czy cuus... 'skarpetki i bokserki-ma ich od groma! bona bierzaco kupuje..kurde on ma wiecej tego ode mnie :bash: i teraz ja mam dylemat...co jemu kupic?

 

dostal maszynke elektr do golenia.. nie uzywa, lubi te zwykle reczne... za to moj tata uzywa juz od 8lat i jest zadowolony na maxa! kiedys kupilam tez rodzicom pamietam cisnieniomierz..ale tego nie kupie mojemu mezowi:bash:

 

ojj musze myslec... tym bardziej ze sami jestesmy w tym roku na swieta, wiec cos musze jemu kupic co nie?

ostatnio mial urodziny to w sumie nawet nie pamietam czy jemu cos kupilam :eek: aaa wiem, torta za prawie 600zl kupilam..ale to do pracy wzial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałam się czy nie będziesz biła ;) Na pocieszenie też powiem, że tak dla siebie to wybrałabym 2. bo mi się bardziej podoba :yes:. Tylko to dla Darka (to właśnie mój prezent :D) i obawiam się, że tą 2. zwyczajnie tak by olał, że nigdy w życiu sam świadomie nie włożyłby tam pilota. A przy tej 1. jest szansa ;), bo taki "dostojniejszy", hehe... No i jest bardziej pojemny :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zawsze mozesz takiego pilociaka kupic i wykorzystac do celow ozdobnych ;) :)

ps. a moge sie pochwalic swoim prezentem? :) wczoraj bedac we WRO przejezdzalismy kolo sklepu z oswietleniem i krzyczac na meza 'zawracaj' oto mam takie male cudo :)

paczajcie i zazdraszczajcie :D

nawet nie planowalam takiego zakupu ale majac przed oczami ta twoja w wersji podlogowej nie moglam sie powstrzymac :)

(zeby nie bylo to nie ja jestem na tym zdjeciu)

lampa_stolowa_don_diego_eglo_92889.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że u nas w nocy był Mikołaj! Wszedł przez kominek i nie wiem sama jak on to zrobił, bo się w nim przez całą noc paliło. Że też się nie poparzył biedaczek ;) No i zostawił nam drobne prezenciki (bo chyba byliśmy grzeczni, a drobne, bo widocznie za mało ;))

 

http://imageshack.us/a/img10/9642/0dtv.jpg

 

http://imageshack.us/a/img18/4615/3z9o.jpg

 

http://imageshack.us/a/img856/7389/1pvm.jpg

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann - super! To dokładnie ta sama co moja! :wave: Elegancka jest nie? I ten sznureczek do pociągania... :lol2: Podłogowa, czy stołowa?

A następnym razem, jak będziesz we Wro - okolicach to zapraszam na kawę :yes: :rolleyes:

to mala podlogowa :)

a we wro to bede znowu w przyszlym tyg (moj tato jest w szpitalu no to chociaz raz w tym musze sie tam zameldowac)...wiec na kawe to ja ostatnio tylko do starbucks drive przy autostradzie wpadam ;) ale dziekuje baaardzo - z checia bym posiedziala przy twoim przyszlym nowym stole na tych wszystkich cudniastych krzeslach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Mikołaj nabrudził, no fleja jedna :p:P:P:P:P

 

Ann, fajowa lampa :) A gdzie ten sklep? Ja znam tylko jeden fajny na Piłsudskiego, ale tylko przez witrynę zaglądam, bo jakbym weszła, to by mnie końmi nie wyciągneli :bash::bash::bash:

no wlasnie przejezdzalam przez pilsudzkiego w strone dworca i przez witryne zejrzalam ta lampe :) malzonek nic nie mowiac grzecznie zawrocil, zamknal mnie w aucie i sam poszedl bo chcial szybko sprawe zalatwic ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam tylko tutaj i tylko na chwilkę, bo jadę zaraz... Zgadnijcie dokąd? Ciekawe co przywiozę? ;)

 

Ann samozwańczo stawiam sobie tytuł matki chrzestnej Twojej lampy :cool:

 

Lecę. Do wieczora :bye:

 

A na sobotni zimny poranek zostawiam Wam na rozgrzewkę...

 

http://imageshack.us/a/img194/2204/m0cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej dziewuchy, witam się po kilkudniowej nieobecnosci.

pochwalę się wam, że w zasadzie wszystkie prezenty mam już poplanowane i część nawet zrealizowanych! dopinać będę na ostatnią chwilę jak się znam, ale plan jest,

obdarowywanie zaczęliśmy wczoraj, bo przecież stary to mikołaj. imieninowo dostał ode mnie coś a la skórzany piórnik (dla dorosłych) na 3 długopisy - zawsze narzeka, że mazidła walają mu się po teczce, ileż to razy jakieś papierki mu się upaćkały, więc myślę, że prezent okaże się przydatny (miki używa bardzo ładnego pióra i długopisu, które kiedyś dostał pod choinkę od rodziców, więc tym bardziej nie powinny się walać byle gdzie). poza tym mikołajkowo obdarowujemy się jakimiś gadżetami i słodyczami "do buta". i w tym roku i jedno, i drugie, kupiło temu drugiemu gacie w renifery hehehe wyobraźcie sobie nas przy dzisiejszym śniadaniu - ja w białej koszulce bokserce, on w białym podkoszulku, ja w czerwonych gatkach z rudolfem na półdupku, on w czerwonych bokserkach z rudolfem na nogawce... śmialiśmy się z siebie z pół godziny :)

 

nie powiem co miki dostanie pod choinkę, bo istnieje ryzyko, że tu zajrzy, ale pozostałym naszym facetom kupujemy poszetkę i torbę tenisową (bo braciszek chadza do pracy w marynarce i ostatnio grywa), walizkę (teściowi - dużo podróżuje a jego podręczna wygląda jakby się miała zaraz rozlecieć), rękawice myśliwskie (też dla teścia - poluje hobbystycznie), pokrowiec do tabletu (dla taty - rozleciał się), pasek do garnituru (tatuś schudł, wszystkie które ma zrobiły się za duże), gogle narciarskie i scrabble (dla kuzyna, prawie dorosłego nastolatka) i spinki do koszul (dla wujka). do tego podorzucamy jakieś drobiazgi w stylu mikołajowe skarpetki, słodycze, puzzle.

większy problem mam z babkami - ileż można kupić kosmetyków (zresztą rodzice i brat wracając przez bezcłówki wyposażyli wszystkich w pachnidła, mazidła i maseczki).

 

uf.

 

a teraz co do sako - kolor ładny, no ale wygląda, jakby materiał to było żółte prześcieradło z frotte. może faktycznie lepiej kupić mebel tradycyjny, typowy, a sprawdzony.

 

no nic, tymczasem idziemy na spacer nad morze (myślę, że widzieliście co się u nas wyprawia) i na obiadek. trzymajcie się, buźka!

Edytowane przez duś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...