Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O Matko i córko! Kolorowe jarmarki :rotfl:

 

Zesikałam się ! :rotfl::rotfl::rotfl:

 

No to Was zastrzelę.

Cicho ! MAM WIZJĘ ! :rotfl::rotfl::rotfl:

 

Pojemniki dałabym CZERWONE...nie bić i nie smiac się...

Ramki czarne z kolorowymi obrazkami ( moga byc bardzo proste) ale takie gdzie pojawi sie i czerwień i żółć i czerń no i mocny akcent niebieski.

O!

Tak bym zrobiła !

 

I teraz rozpęta się burza, a mnie tu zbanują....

:popcorn::popcorn::popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu pokoik jest super :yes:

 

Kochana wózeczek będzie jak ulał i sporo pomieści i dla dziecka dobry (chyba) :yes:

 

Pokusiłabym się aby na ścianie przy łóżku zawiesić pręt i a na nim zawiesić samodzielnie uszytą osłonkę ala poduchę (szeroką) :) Cotton ball dla małego dziecka jest ok? Czy pogryzie od razu? Nie znam się, dzieci nie mam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, ale joke http://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiech.gif

 

Asia, nie zdążyłam przeczytać wszystkiego jeszcze

Napisz proszę coś o swojej podłodze w kuchni

I czy jesteś zadowolona

Jeśli Juz coś pisalas na ten temat to pokaz gdzie ;)

 

Yaa, witaj :D

W kuchni mam gres polerowany. Jestem zadowolona, bo miałam go kiedyś w mieszkaniu i już znałam jego właściwości. Łatwo się brudzi, ale i łatwo myje, jest gładki jak szkło, więc do kuchni to chyba dobre rozwiązanie.

 

Asiu pokoik jest super :yes:

 

Kochana wózeczek będzie jak ulał i sporo pomieści i dla dziecka dobry (chyba) :yes:

 

Pokusiłabym się aby na ścianie przy łóżku zawiesić pręt i a na nim zawiesić samodzielnie uszytą osłonkę ala poduchę (szeroką) :) Cotton ball dla małego dziecka jest ok? Czy pogryzie od razu? Nie znam się, dzieci nie mam :p

 

Cotton ball chiałabym położyć na expedicie albo komodzie...

A z tą poduchą makatką - może i to jest myśl :) Musi jeszcze podojrzewać, ale pomysł warty uwagi :yes: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Yaa, witaj :D

W kuchni mam gres polerowany. Jestem zadowolona, bo miałam go kiedyś w mieszkaniu i już znałam jego właściwości. Łatwo się brudzi, ale i łatwo myje, jest gładki jak szkło, więc do kuchni to chyba dobre rozwiązanie.

 

 

 

a jakiej to firmy plytki ?

i jakie masz fugi

 

nie brudza sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...