Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lat na koncie jeszcze nie posiada. Miesiące dopiero. 4,5 mniej więcej ;) Fizycznie pokoju jeszcze nie zasiedliła. Dlatego tak się z nim cackam ;)

 

To Ty się nie masz co cackać. Wszystko zaleją zabawki. Morze zabawek podarowanych przez niedojrzałych dizajnersko gości. I szlag trafi aranżacje:D okrutna jestem, ale obawiam się że mam rację. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poddam się bez walki. Dlatego nawet rozważam czy wszystkich półek expedita nie zapełnić pudełkami ;)

 

Zapomniałam powiedzieć, że doszedł motylek na sufit. Nie podłączony, bo wiadomo TV ważniejszy. Dark będzie się do niego teraz codziennie modlił. Podłączył (tv) Teraz głowi się jak zgasić :rotfl: Padł żart, żeby piloty w folii trzymać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu ten mój ledwo do domu zjechał i też widziwia

zadzwonił dziś do mnie w środku dnia, korytarz pełen ludzi, kawa w prawicy, komóra i klucz w lewicy, długopis w zębach, reszta - gdziebądź.. ale dzwoni jak nienormalny. to se myślę "pali się. trza odbierać". papieruchy z rąk mi powypadały, ludzie zbierają, pieniądze z kieszeni się sypią (wprawdzie drobne, ale przecież musże uzbierać na prezenty), ktoś inny zdeptał moje jabłko, ale ja, jakby nigdy nic - "jestem ponad to"-wdech-wydech: "no halo..." i słyszę pełna zajawka, radosny bełkot, rozdygotany słowotok, no więc wdech-wydech-wdech-wydech-"reniferku-slońce moje w pełni, mów do mnie w slow motion" (slou-mołszyn zabrzmiało prawie że zmysłowo).

i wówczas nastała cisza. świat się zatrzymał, błogo. i wtem: "eeeeeeeeeeeeeeeee... myślisz że możemy dostać wielki tv do sypialni od mikołaja?!". wdech-wydech-wdech-wydech-jeszcze tylko 6 roboczo-godzin i święta...

zwariuję z nim...

ahoj przygodo!

 

(oczywiście moje drogie, renifer dostał od mojego brata w ramach spóźnionego imieninowego jakąś grę na konsolę. wyścigi chyba czy co tam teraz na topie. i wracam dziś z pracy i zastałam ich dwóch w moim łóżku wymachujących w powietrzu rękami. "i widzisz to? na wysięgniczku... taki całkiem zgrabny i byśmy sobie tak prawie na kubicę ściganko zrobili")

Edytowane przez duś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzyskałam władzę na jednym kompie :wave:

 

Duśka! Ty jesteś WARIATKA. Chciałaś Mikusia? To co się dziwisz, że chłopakowi tylko prezenty w głowie? :rotfl:

 

Chciałam jeszcz obtrąbić wielką fetę! Tylko zapomniałam :rolleyes: W każdym razie 16.12. minął równiutki roczek z okazji zasiedlenia naszego domq :wave: A w związku z tym... Każdemu szkło dzierżyć w dłoń ;)

 

http://imageshack.us/a/img837/3702/y4vs.jpg

 

A teraz idę nadrabiać dzień poza FM :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz z Darem wesoło, co?

na nudę nie możesz narzekać :) taki on pocieszny człowieczek :D hehehe

 

BIORĘ KIELICHA I PIJĘ!!!!!

 

gratulacje :) i jak wrażenia po roku? zmieniłabyś coś :lol2: hehehe

 

.

w sprawie drzwi:

moja droga Asiulko zawsze można na Cię liczyć :hug: czyli da się taniiiiiio :D :D

wyślesz mi co to za drzwi?? bo całkiem całkiem są :) wolałabym gładkie ale mogę się nagiąć :-P

i o co kaman z tą opaską??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drzwiami o to kaman, że... Ościeżnica to się nazywa ;) Może być zwykła (montuje się ją w otwór drzwiowy, trzeba go potem dokładnie obrobić tynkiem :bash:) albo opaskowa (kupuje się gotową ościeżnicę, którą jak opackę nakłada sie na otwór, jest regulowana, przylega z każdej strony otworu i już nie trzeba jej obrabiać, bo ona maskuje cały przekrój ściany w otworze). Te drugie są oczywiście droższe. My z zachłanności wybraliśmy tańsze i wyszło na to, że tańsze nie było jak doliczyć dłubaninę przy wykończeniu ściany, a wygląda to jak gówno w lesie ;)

 

Moje drzwi znajdziesz TUTAJ i TUTAJ

 

Firma Masonite, model: New Line. TAKIE

 

Tyle wykładu o drzwiach.

 

i jak wrażenia po roku? zmieniłabyś coś :lol2: hehehe

 

Kobieto! Dzisiaj to ja bym inny dom budowała! :rotfl: Nie ma dramatu. Chociaż parę zonków by się znalazło. Żyję sobie z nimi i już ;)

 

Ty to masz z Darem wesoło, co?

na nudę nie możesz narzekać :) taki on pocieszny człowieczek :D hehehe

 

I żebyś wiedziała, że trafiłaś w sam "środek sedna". To w zasadzie jedyny powód, dla którego z nim jestem. No. Może jeszcze trochę dlatego, że przystojny :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ile się musialłam dziecku natłumaczyć, że ta świnka zielona choć ładna to się kolorystycznie nie zgrała...

 

No a teraz pójdź krok dalej... Wyobraź sobie jak Sonia tłumaczy swojej koleżance, że "ta zielona świnka, choć ładna to się kolorystycznie nie zgrała... dlatego jej miejsce jest w garderobie" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...